agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2011 (pierwszy post)

ekhm, ekhm..

Luksus – ogólna definicja obejmująca obiekty materialne, usługi, artykuły spożywcze itp. dostępne dla wąskich grup społecznych, o przychodzie wyższym niż ogół społeczeństwa.

Mianem luksusu można określić choćby kolację w drogiej restauracji ze znakomitym widokiem, przy dobrym winie, będącą niekoniecznie niezbędną do przeżycia, lecz wprowadzającą do egzystencji ogólne zadowolenie z możliwości podniesienia jej jakości przez wprowadzenie doń swoistej elegancji.

z czym wam kojarzy sie luksus?

temat zalozony z zamiarem kontynuowania tematu, ktory zostal zamkniety jakies 30 sekund temu :)

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja swój bluzgometr przemilczę

no Ty to juz w ogole jesteś głupi o godny potępienia...
:crylol:

żałosne rozumowanie
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No, więc uważaj, bo masz wszelkie zadatki by i Tobie ktoś wyciął taki numer. LOL.

nie mam penisa :woot: wiec bedzie ciezko..
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam penisa wiec bedzie ciezko..

a to przepraszam.
machu221
machu221
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: żałosne rozumowanie


pijesz do mnie :woot:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to przepraszam.

a prosze :ziober2:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pijesz do mnie

nie, do niektórych tutaj, co wytykają że ktos jest wulgarny a sam ma więcej wulgaryzmów nabite niz ja :D
machu221
machu221
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, do niektórych tutaj, co wytykają że ktos jest wulgarny a sam ma więcej wulgaryzmów nabite niz ja :D


acha ...

po co wam te wojny :D
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jak w końcu.. ?

mysle, ze zarowno nawiliza, jak i usuwa zmarsczki

Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem jak Ty, ale ja rozmawiając przechodzę z jednego tematu do drugiego, lub poruszam rozne kiedy dyskusja tego wymaga.

jak będziesz miała krocze szyte po porodzie, to tez napiszesz na forum jaki chcesz wzorek? flagę wielkiej brytanii czy orła białego? dyskusja moze tego wymagac...

Konto usunięte
Konto usunięte: Zabawne Tobie pewnie kiedys tez nie stanie, o ile juz sie tak nie dzieje bo jesteś taki złośliwy i zmierzły, że mam wrazenie ze seksu Ci mało

jestem złośliwy, bo lubię patrzec jak sie pograzasz

Konto usunięte
Konto usunięte: jak narazie Ty mylisz pewne pojęcia.

dajesz

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie braki? wymien, Ty tez masz duzo brakow ;-) ale za to fantazja Cie ponosi i z wyobraznia nie masz problemow. Ty tez jestes wulgarny, a nawet bardziej, bo ja na moim koncie mam bluzgometr 20 a Ty 59 ;-)

pomysl ile ja tu siedze, a ty w czasie 3-4 miesiecy nabiłaś połowe moich postow.

nie mowie, ze nie jestem wulgarny, bo jestem. ale ja nie ukrywam sie za maską pana kulturalnego. odpowiadam na wszystkie twoje posty, ty omijasz te ktore sa niewygodne, bo nie masz odpowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: oh, jaki Ty jesteś mądry , tak jak Ty, kiedy napisałeś, że jest napisane jest czynnością niedokonaną a pisze dokonaną, a jest zupełnie na odwrót.

napisałem, ze napisane = czynnosc dokonana, wiec nie dopowiadaj sobie i nie zmieniaj faktów.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem... mam nadzieję, że siusiaka wyleczył, bo jak nie to smutne : (

zawsze może poprossić bmf o napisanie tematu i podzielenie sie problemem :(

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: zawsze może poprossić bmf o napisanie tematu i podzielenie sie problemem :(

bmf ?
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jak w końcu.. ?

obydwa sposoby dzialaja :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to masz rację, przepraszam Agusiu. Nie gniewaj się. Dawno nie byłem u fryzjera i mój poziom heksydocytów jest już bardzo wysoki :(

no dobrze, nic sie nie stalo :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: jak będziesz miała krocze szyte po porodzie, to tez napiszesz na forum jaki chcesz wzorek? flagę wielkiej brytanii czy orła białego? dyskusja moze tego wymagac...

wez, bo sie ksztusze :rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mówisz o sobie? w koncu co to za facet, co używa podkładu? :-)

lepiej to niż zmienianie swojego naturalnego typu urody z blond włosow, jasnych brwi na latynoskę z czarnymi włosami, zjaraną cerą i napisem puma 50cm na 50cm zeby pokazac jakim sie jest bogatym.

poza tym kiedys napisalas,ze wstyd to krasc niz poza tym, wiec gdzie tu konsekwencja?

Konto usunięte
Konto usunięte: a ok podrywam nastki na fotce i tak wpadłem do was w między czasie :D

fotka. tv? :D

Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie to masz rację, przepraszam Agusiu. Nie gniewaj się. Dawno nie byłem u fryzjera i mój poziom heksydocytów jest już bardzo wysoki :(

mysle, ze potrzebujesz sesji w salonie WESZ.

Konto usunięte
Konto usunięte: No, więc uważaj, bo masz wszelkie zadatki by i Tobie ktoś wyciął taki numer. LOL.

o ile juz nie zrobil ;]

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

machu221
machu221
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: fotka. tv? :D


nie pisze privy , takie 17 , 18 nie chce mi się wysilać i piszę do tych co mają sweet focie przed lustrem :D
folkemon
folkemon
  27 marca 2011
Prinz
Prinz: jak będziesz miała krocze szyte po porodzie, to tez napiszesz na forum jaki chcesz wzorek? flagę wielkiej brytanii czy orła białego? dyskusja moze tego wymagac...

Ja bym wybrał logo Adidas /// albo Nike ten taki ptaszek. Łatwe a lubi mieć logo.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wez, bo sie ksztusze

przepraszam za wielką brytanię akurat, ale tak sie napisalo :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: żałosne rozumowanie

ciesze sie, ze przyznajesz sie do błędu.

Konto usunięte
Konto usunięte: bmf ?

no to to dziewczę z salonu WESZ

Konto usunięte
Konto usunięte: obydwa sposoby dzialaja

prawda to :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.