BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: rozwijam się

gratulujemy

Konto usunięte
Konto usunięte: bywam na dużych imprezach nie jako klient tylko jako ozdoba klubu

wątpię, że to powód do dumy

Konto usunięte
Konto usunięte: bo nie kazdy do tej pracy sie nadaje, kazdy moze zostac lekarzem, fryzjerem, kierowcą - czy jest gruby, chudy, brzydki i pryszczaty.

widzę, że wygląd traktujesz jako wartość nadrzędną. a gdzie takie wartości jak ciężka praca, mądrość czy inteligencja?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: :facepalm:


no, i właśnie ;-) po prostu wisi mi jak kto mnie ocenia, moja sprawa - tyle.
bez odbioru.
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kazdy wie, ze to absurdalne ;-) napisalam to specjalnie, po prostu nic nikomu do tego, co robie ;-) nawet jesli wygladam jak k... - moja sprawa :-)

przecież nie o to mi chodziło. chodziło o to, że każdy ma prawo skomentować to, co zamieścisz :)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mieszkam w Polsce i nie uczę się języka polskiego od kilku lat i w sumie tylko w domu sporadycznie mówię po Polsku, więc wybacz te błędy. Zmieniłam tok myślenia na j.niemiecki i czasem ciężko mi cokolwiek napisać.


od 6 lat mieszkam w Anglii, pracuje i rozmawiam codziennie w jezyku angielskim. marne to dla mnie usprawiedliwienie :)
oczywiscie, zgadzam sie, moj jezyk polski jest nieco uwsteczniony, bo nie pielegnowany tak jak nalezy. mimo wszystko staram sie nie uzywac slow, ktorych znaczenia do konca nie rozumiem :)
Konto usunięte
Konto usunięte: nie znalazłam nic pozytywnego co by zachwyciło moją osobę


ale kto tu powiedzial o zachwycaniu twojej osoby?
nikt nie musi tego robic, no chyba ze zasiadziesz w jakies komisji egzaminacyjnej...

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ma prawo do swoich poglądów na życie, więc i ja mam prawo tego nie tolerować i wcale nie jest to zacofaniem.


brak tolerancji to nie poglad :)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: haha wiem, za niedługo i tak mi ktoś napisze, że obciągam za kase bo przed chwilą użyłam takiego porównania...


ja niedawno napisalam, ze nie jestem rasistka. pewna osoba poleciala za mocno do przodu z interpretacja i stwierdzila, ze na pewno w takim razie lubie murzynskie paly :ninja: :Rotfl:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: syntetyczny to olej silnikowy ty, ty damulko z mody i urody - co ty wiesz o samochodach

wiem, ze maja 4 koła i w wyborze kieruje sie kolorem :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie. jakos dziwnie szybko skonczyl

krótkodystansowiec :and: nie lubimy

Konto usunięte
Konto usunięte: lubie ten zwrot - jak go uzywam to nie ma on w sobie dzwieku pejoratywnego, choc pilnuje sie z uzywaniem, bo wiem, ze niektorzy moga focha pedolnac i uj - ja bede pozniej homofobka :D

ja tez lubie :D takie to "slodkie"
najgorzej jak powiem do kolegi geja - pedał :ninja: foch w uj.

swoja droga w niemczech mieli takie obrazliwe slowo schwule - zaadaptowali na siebie i stracilo swoj obrazliwy charakter :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak, zebym wreszcie mogla cie zerznac w dupsko swoim nowym dildosem

wiesz co lubie :kv3:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oops sorry nie powinnam tego mowic, bo to w koncu forum, wszystko co napisze, moze byc uzyte przeciwko mnie

przetlumaczone na hindi i wyslane do Twojego szefa :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: na prawnika tez cie wezme, wyciagasz brudy lepiej niz Anna Maria Wesolowska

skorpion + gej = zuo :ninja:

jestem msciwy i pamietliwy :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: why?

Bo tak :ninja:

Prinz
Prinz: i tak swietnie wygladasz

dziękować :ziober2:

Prinz
Prinz: egzaminy mam ;D umiem figę

To się ucz a nie na fotce czas tracisz :jezyk:

Prinz
Prinz: w poniedzialek do wawy uderzam ;D ukulturalnic sie troche. opera, teatr Krystyny Jandy... musze troche poczytac o czym bedzie opera, bo jak usne, to trzeba bedzie wiedziec o czym dyskutowac ;D

No, czasem trzeba się odchamić :P

Ciekawa dyskusja... przynajmniej się wreszcie coś tu dzieje :ziober2:
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: WSZYSTKO CO NAPISZECIE NA FORUM MODA I URODA MOZE BYC UZYTE I WYKORZYSTANE PRZECIWKO WAM !

są ludzie, którzy dbają o opinię . no ale wtedy nie pisze się takich rzeczy.

przecież nie o to mi chodziło. chodziło o to, że każdy ma prawo skomentować to, co zamieścisz :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
animka
animka: wątpię, że to powód do dumy


no a co masz napisać? gdybyś napisała coś innego, przyznałabyś mi rację ;-)

animka
animka: widzę, że wygląd traktujesz jako wartość nadrzędną. a gdzie takie wartości jak ciężka praca, mądrość czy inteligencja?

A skad Ty możesz to wiedzieć, skoro w ogóle mnie nie znasz?? :woot:
ciężką pracę poznałam - jestem fryzjerką i pracuję po 8 godzin, stoję na nogach w wymuszonej pozycji zawodowej
mądra też jestem, gdybym pokazała Ci świadectwo zawodowe końcowe - wiedziałabyś dlaczego (no i dalej się uczę i pogłębiam swoją mądrość)
i inteligentna też ;-) przynajmniej tak zawsze mówiła moja ukochana polonistka :-) i za taką się uważam, a to, że jestem tancerką - nie znaczy, że jestem głupia, szkołę zawodową skończyłam z wyróżnieniem, teraz robię technika i wybieram się na studia. wystarczy?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja niedawno napisalam, ze nie jestem rasistka. pewna osoba poleciala za mocno do przodu z interpretacja i stwierdzila, ze na pewno w takim razie lubie murzynskie paly

ahahahaha czarna murzyńska pała :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
animka
animka: są ludzie, którzy dbają o opinię . no ale wtedy nie pisze się takich rzeczy.


jestem inna, mogę dbać o opinię wśród ludzi, którzy mnie otaczają ;-) ale to co Ty o mnie myślisz - nie znając mnie - nie ma dla mnie istotnego znaczenia...
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: wiem, ze maja 4 koła i w wyborze kieruje sie kolorem




Prinz
Prinz: krótkodystansowiec nie lubimy


FAIL jak stad do Kambodzy

Prinz
Prinz: przetlumaczone na hindi i wyslane do Twojego szefa


on nie szprecha w hindi, only english bejb, ma brudniejsza twarz od nas slowian, ale urodzil sie tu

Prinz
Prinz: skorpion + gej = zuo


:crylol:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
animka
animka: są ludzie, którzy dbają o opinię . no ale wtedy nie pisze się takich rzeczy. przecież nie o to mi chodziło. chodziło o to, że każdy ma prawo skomentować to, co zamieścisz :)


wiem, przeciez sobie zartuje :lol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo tak

mów, bo Cie znajde!

Konto usunięte
Konto usunięte: dziękować

de nada señora :D

Konto usunięte
Konto usunięte: To się ucz a nie na fotce czas tracisz

jutro zaczne :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: No, czasem trzeba się odchamić :P

i pospac za grube pieniadze :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa dyskusja... przynajmniej się wreszcie coś tu dzieje

wyraź swoje zdanie!

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawa dyskusja... przynajmniej się wreszcie coś tu dzieje


nie chesz wiedziec, co sie bedzie dzialo jak admin tu wejdzie ;d :rock:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.