BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.avantizakupy.pl/images/70e48ad6903a32fe31331515d0b3d289.jpg

okropny łąch wyglada jak naciagnieta bluzka
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hodź, idziem po jabola i w krzoki chlać i palić fajranty, a potem złom zbierać na kolejną butelkę


Jestem tak ograniczona, ze nie wiem co to znaczy zbierać złom :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Killuminati
Killuminati: okropny łąch wyglada jak naciagnieta bluzka


też mi się nie podoba, dałam dla przykładu długości materiału:-)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mówisz o zawodach, które nie wymagają myślenia


sprzedawczyni - musi myslec, bo by ja opiedolili na kase
stolarz - musi byc bardzo dobry z matematyki, zwlaszcza z geometrii
elektryk - musi byc genialny z fizyki i nauk scislych
krawcowa - musi myslec, w glowie numerki, rozmiary, miary, do tego musi sie charakteryzowac wyobraznia przestrzenna
kierowca autobusu - musi sie charakteryzowac wysoko rozwinietymi umiejetnosciami interopersonalnymi - zwlaszcza gdy ma do czynienia z nahalnymi pijanymi wyrostkami na nocnej trasie w weekend

udowodnij mi, ze nie mam racji
Babsy
Babsy: ech. ze tez nigdy mnie nie ma wczesniej na forum, kiedy rozmowa sie rozkreca;)


przejmij moja zmiane, ja za 15 minut koncze prace i zwijam do domu :mrgreen:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobra, nie mamy o czym rozmawiać, skoro uważasz, że fryzjerstwo nie wymaga myślenia. Bez odbioru.


slaba jestes, szybko sie poddajesz, czytaj mojego posta i jedziemy dalej, ja mam jeszcze 12 minut :ziober2:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: napisalem na massacre :)


uo masz ci babo placek :mrgreen:
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo uzyja to przeciwko mnie i stwierdza, ze nie zasluguje na wyzsze wyksztalcenie, bo zachowuje sie niepowaznie, nieadekwantnie do wieku i blaznuje jak klaun

:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: exactly chociaz, ci ktorym uda sie skonczyc medycyne czy jakakolwiek politechnike maja szanse ciezka przyszlosc za lada w warzywniaku wroze tym na prywatnych wyzszych szkolkach i niektorych uniwerkach

no oczywiście, że niektórym się będzie bardzo dobrze powodzić, ale zazwyczaj ci, którzy najwięcej filozofują skończą marnie :tak:
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: udowodnij mi, ze nie mam racji

dobra :rotfl:
ale nie o takim czymś miałam na myśli, tylko coś bardziej skomplikowanego - bo w tych zawodach można popaść w monotonnie, zresztą praktyka czyni mistrza, więc nie uważam, że dodawanie czy mierzenie tkanin to coś nadzwyczajnego..
nie rozumiem jednej rzeczy, jak już napiszę, że zawodówka to nic wielkiego to każdy uważa, że się wywyższam.. a guzik! bo jeżeli mam porównanie to i mam prawo do tego by tak pisać, a mam szeroką wiedzę jeżeli chodzi o naukę
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: slaba jestes, szybko sie poddajesz, czytaj mojego posta i jedziemy dalej, ja mam jeszcze 12 minut


a co Ty chcesz? mam zawodówke :crylol:

a tak powaznie, co sie bede kłócić ;-) ona myśli, że fryzjerstwo to klepanie nożyczkami i czesanie grzebieniem
a gdzie doradztwo i prowadzenie salonu?
a gdzie przebiegi technologiczno - chemiczne każdego zabiego - farbowania - rosjaśniania
a gdzie dobór farb i oksydantu do rodzaju włosów?
a gdzie uwzględnienie czasu zabiegów?
a gdzie fantazja przy czesaniu koków?
nie chce mi sie wymieniac
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bosko - w koncu ktos docenim moj charakter

oczywiście, że doceniam :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a kto tu sie dorobil? moge na palcach policzyc z calego forum (nie tylko MiU) tych z wyzszym - latwo, bo to juz stara kadra ramoli jest

wiesz, niektórzy, jak już dorwą się do studiów zachowują się, jakby pana Boga za nogi złapali i conajmniej doktoraty mieli w kieszeni :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tak ograniczona, ze nie wiem co to znaczy zbierać złom :D

No w sumie, to zostaje jabol i fajranty :P

Konto usunięte
Konto usunięte: slaba jestes, szybko sie poddajesz, czytaj mojego posta i jedziemy dalej, ja mam jeszcze 12 minut

Oczywiście , że nie wymaga - klient/ka zakładu fryzjerskiego musi sama sobie dobrać fryzurę, kolor, długość, upięcie, etc, tak by jej pasowało do typu urody, kształtu twarzy itd...
Fryzjer ma tylko pomachać ręką z nożyczkami/grzebieniem...
:lol:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011

PRINZ !!!!!!!!!!
co to kuwa ma byc?

wyjawilam tajemnice ze mam studia skonczone a ty od razu jakis esej o ekspansji wysylasz?
postradales zmysly? o ci pjales? :rotfl:

co to ma byc? :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie o takim czymś miałam na myśli,

nie takie coś miałam na myśli * (poprawię, bo zaraz ktoś jeszcze na mnie wjedzie.. sami tutaj poloniści)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobra ale nie o takim czymś miałam na myśli, tylko coś bardziej skomplikowanego - bo w tych zawodach można popaść w monotonnie, zresztą praktyka czyni mistrza, więc nie uważam, że dodawanie czy mierzenie tkanin to coś nadzwyczajnego.. nie rozumiem jednej rzeczy, jak już napiszę, że zawodówka to nic wielkiego to każdy uważa, że się wywyższam.. a guzik! bo jeżeli mam porównanie to i mam prawo do tego by tak pisać, a mam szeroką wiedzę jeżeli chodzi o naukę


skoro uważasz, że fryzjerstwo nie wymaga myślenia, to wiedz, że Twój fryzjer jak strzyże to też musi myśleć, każde pasmo które wyciąga i strzyże, musi wyciągać pod odpowiednim kątem projekcji dobierając do pasma pamięci pierwszego pasma... skoro to nic trudnego to sama weź nożyczki i się strzyż ;-) mądralo

a co sądzisz o działaniu H2O2 na włosy?
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozumiem jednej rzeczy, jak już napiszę, że zawodówka to nic wielkiego to każdy uważa, że się wywyższam.. a guzik! bo jeżeli mam porównanie to i mam prawo do tego by tak pisać, a mam szeroką wiedzę jeżeli chodzi o naukę


tez mam szerokie pojecie, mam studia skonczone a moj facet jest stolarzem - bez kitu, to co on robi, liczy, mierzy, rysunki, uje, muje dzikie weze - to ja oczoplasu dostaje :tak:
z reszta juz samo to, ze jestesmy para - nie wiazalabym sie z kims hmm ulomniejszym intelektualnie niz jestem ja :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, niektórzy, jak już dorwą się do studiów zachowują się, jakby pana Boga za nogi złapali i conajmniej doktoraty mieli w kieszeni


duma ich rozpiera, bo pewnie pierwsi w rodzinie mature skonczyli, a co dopiero o studiach tu gadac :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.