BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011

spitalam do domu, szerzyc i prawic slowo madrosci mej mym bliskim i ludziom spotkanym przy drodze

:bye:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BURŻUAZJA

Elita narodu...

Konto usunięte
Konto usunięte: oh, oh, jak dla mnie to studia to nic, w porównaniu z tym, jakie inne mam zajęcia. dopiero suma wszystkich moich zajęć tworzy coś, po czym każdy się dziwi, jak sobie daję z tym wszystkim radę

już padam na kolana... :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
massacre
massacre: to zaryzykowalabym stwierdzenie, ze nawet gorzej, bo jak noga ci sie powinie, to czlowiek po zawodowce ma zawod,


Dokładnie, ja jestem po zawodówce i się tego nie wstydzę.
Ale to, że mam zawodówkę nie znaczy, że jestem gorsza i głupia.
Jestem dobra w tym co robię i staram się uczyć i zdobywać nową wiedzę w każdy możliwy sposób (kursy, technikum uzupełniające, doświadczenie, praktyka zawodowa).
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
massacre
massacre: spitalam do domu, szerzyc i prawic slowo madrosci mej mym bliskim i ludziom spotkanym przy drodze

Ubierz się ciepło
:D:D
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo fryzjer może mieć inny pomysł na fryzurę, niż Ty - W takim razie spróbuj dokładnie wytłumaczyć, czego oczekujesz. A jak nawali to reklamuj usługę.

podcięcie końcówek to rzeczywiście wielki wyczyń. proszę o 5 cm, a w nagrodę otrzymuję 5 cm gratis :P

massacre
massacre: dopoki jestes studentka, nie jestes zbyt wiele dalej niz ludzie po zawodowce. rzeklabym, ze w tym samym miejscu. a jesli masz mature z ogolniaka, to zaryzykowalabym stwierdzenie, ze nawet gorzej, bo jak noga ci sie powinie, to czlowiek po zawodowce ma zawod, a ty go nie posiadasz - taka dygresja, zeby sie studenty tutaj nie wywyzszaly, bo jako absolwentka, byla studentka mam prawo sie wypowiedziec, ze panoszenie sie studentow z ich pseudomadrosciami momentami sprawia u mnie 5minutowy facepalm

nawet jakby się podwinęła to mam inny sposób na siebie, z którego aktualnie mam dochody :)
ale nie bój się, już jeden kierunek kończę, a drugi za 2 lata
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podcięcie końcówek to rzeczywiście wielki wyczyń. proszę o 5 cm, a w nagrodę otrzymuję 5 cm gratis :P

CZEKAM NA ODPOWIEDZ.
Porozmawiajmy :lol: to nie wymaga myslenia...
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to, że mam zawodówkę nie znaczy, że jestem gorsza i głupia.

przepraszam, że to napiszę.. ale gdy czasem czytam Twoje posty to mam ochotę parsknąć śmiechem, albo automatycznie przewijam w dół
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
massacre
massacre: mam nadzieje, ze nie na jutro.

nie, mam troche czasu, juz mialem kiedys cie o to zapuytac, bo jestes najodpowiedniejsza, ale zawsze zapomnialem :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Babsy
Babsy
  18 stycznia 2011

łooo matko... taaak, tez jestem szlachta w tym momencie, bo koncze studia, a osoby ktore nie maja przynajmniej matury niech nie smią sie do mnie odzywac, bo w d..pie byly i g...no widzialy:mlotek: nie pojmuje takiego myslenia.

poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Porozmawiajmy to nie wymaga myslenia...

chcesz to możemy porozmawiać również o ekonomii, o prawie, albo o fotografii czy też w ogóle, w obcych językach?
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoje zdrowie :-)

:piwo:

:lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: podcięcie końcówek to rzeczywiście wielki wyczyń. proszę o 5 cm, a w nagrodę otrzymuję 5 cm gratis :P

o kuwa :o
widać ktoś źle zawód wybrał :zonk:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam, że to napiszę.. ale gdy czasem czytam Twoje posty to mam ochotę parsknąć śmiechem, albo automatycznie przewijam w dół

Nie no, skoro napisałas, że fryzjerstwo to zawód, który nie wymaga myślenia to odpisz na wcześniejsze pytania. Nie musisz się wysilać i myśleć, po prostu odpisz ;-)

Pier...lisz bez sensu ;-) jestem mądra i inteligentna - jestem po zawodówce aktualnie robię średnie - czy CI się podoba czy nie. ;]
Babsy
Babsy
  18 stycznia 2011

wiedza nie rowna sie madrosc.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chcesz to możemy porozmawiać również o ekonomii, o prawie, albo o fotografii czy też w ogóle, w obcych językach?

Owszem, ale ja nie uwazam, ze te tematy nie wymagaja myslenia, a Ty mi zarzucasz głupotę.,... żal.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Babsy
Babsy: wiedza nie rowna sie madrosc.

wiedza to mądrość
mądrość nie równa się inteligencja ;P

troche na odwrót
wiedza i mądrość są nabyte
inteligencja wrodzona :-)
wiesz? na pewno wiesz, ale coś pokręciłaś
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.