BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz dojść do spożywczaka po tanie wino i uchlać się wśród roślinności niskopiennej, jak na robola po zawodówie przystało ;)


:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: ludzie po zawodowkach do gazu !!!!


:crylol:
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: normalnie opisalas mnie !

Taki miałam zamiar :lol: I jak się z tym czujesz? :crylol:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz dojść do spożywczaka po tanie wino i uchlać się wśród roślinności niskopiennej, jak na robola po zawodówie przystało ;)


:crylol:
jak to nie jest ironia, to jestes wredna w uj :crylol:
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawda jest taka, ze ja juz studia mam skonczone, mam dwa tytuly i to JA JESTEM NAJMADRZEJSZA !

po co to pisałaś, teraz wszyscy Ci będą zazdrościć :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: wiekszosc tu ludzi to banda studentow, ktora raczej nie osiagnela wiele wiecej od ciebie.

nie osiągneła i nie osiągnie. a potem popadnie w frustrację bo jednak rzeczywistość po zakończeniu studiów nie będzie taka kolorowa, jak obiecywali :lol:

gdzie jest mod? temat chyba został wyczerpany.
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja się nawet dołączę, mi też nie wypada wypowiadać się na jakikolwiek temat, czy nawet pokazywać publicznie, póki magistra się nie dorobię :lol:
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałaś, że mózg Ci się spaprał.

aha, no tak :lol2:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie jest ironia, to jestes wredna w uj


Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się nawet dołączę, mi też nie wypada wypowiadać się na jakikolwiek temat, czy nawet pokazywać publicznie, póki magistra się nie dorobię


Ona nie jest taka jak większość :-)
jak mogłabyś mi to zrobić? :lol:
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak to nie jest ironia, to jestes wredna w uj

To jest ironia ;D
Sama bym sobie pojechała, gdyby ironią to nie było :P
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mogłabyś mi to zrobić?

Chodź, idziem po jabola i w krzoki chlać i palić fajranty, a potem złom zbierać na kolejną butelkę :lol:
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiesz jak cięzko musiałam pracować aby skończyć szkołę z wyróżnieniem, więc nie mów, że to tyle co nic.. Oczywiście nie spoczęłam na laurach, kształcę się dalej, chcę być najlepsza w tym, co kocham i robię. To moja pasja.

ale mówisz o zawodach, które nie wymagają myślenia :and: rozumiem, pracowałaś ciężko, bo to praca fizyczna i trochę trzeba się namachać grzebieniem czy też nożyczkami..
a studia jest ciężej skończyć.. sama widzę po sobie, bo mnóstwo nauki jest, a porównać mogę spokojnie, bo mam znajomego po zawodówce..
Babsy
Babsy
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.) 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.? 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :) 4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?


1. domowki- dziny i jakas koszulka, klub- tunika albo sukienka
2. jedno mi sie nie kloci z drugim:)
3. dzinsy albo leginsy plus tunika lub top:)
4. uzywam tylko prostownicy i nablyszczacza;)
Babsy
Babsy
  18 stycznia 2011

ech. ze tez nigdy mnie nie ma wczesniej na forum, kiedy rozmowa sie rozkreca;)

assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki miałam zamiar I jak się z tym czujesz?


Bosko - w koncu ktos docenim moj charakter

animka
animka: po co to pisałaś, teraz wszyscy Ci będą zazdrościć


albo uzyja to przeciwko mnie i stwierdza, ze nie zasluguje na wyzsze wyksztalcenie, bo zachowuje sie niepowaznie, nieadekwantnie do wieku i blaznuje jak klaun

animka
animka: nie osiągneła i nie osiągnie. a potem popadnie w frustrację bo jednak rzeczywistość po zakończeniu studiów nie będzie taka kolorowa, jak obiecywali


exactly :tak: chociaz, ci ktorym uda sie skonczyc medycyne czy jakakolwiek politechnike maja szanse :ziober2:
ciezka przyszlosc za lada w warzywniaku wroze tym na prywatnych wyzszych szkolkach i niektorych uniwerkach :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: póki magistra się nie dorobię


a kto tu sie dorobil? moge na palcach policzyc z calego forum (nie tylko MiU) tych z wyzszym - latwo, bo to juz stara kadra ramoli jest :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: le mówisz o zawodach, które nie wymagają myślenia rozumiem, pracowałaś ciężko, bo to praca fizyczna i trochę trzeba się namachać grzebieniem czy też nożyczkami.. a studia jest ciężej skończyć.. sama widzę po sobie, bo mnóstwo nauki jest, a porównać mogę spokojnie, bo mam znajomego po zawodówce..


Dobra, nie mamy o czym rozmawiać, skoro uważasz, że fryzjerstwo nie wymaga myślenia.

Bez odbioru.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy nie bedziesz mial cellulitu :C

ha! i lepiej byc mezczyzna :D

Konto usunięte
Konto usunięte: to pisaj szybko, bo za pol godziny do domu smigam :)

napisalem na massacre :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.