BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No w sumie, to zostaje jabol i fajranty :P


:crylol:
to co, po wiśniowym dzbanie? :piwo:

Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiście , że nie wymaga - klient/ka zakładu fryzjerskiego musi sama sobie dobrać fryzurę, kolor, długość, upięcie, etc, tak by jej pasowało do typu urody, kształtu twarzy itd... Fryzjer ma tylko pomachać ręką z nożyczkami/grzebieniem...


każdy to wie..
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tak powaznie, co sie bede kłócić ;-) ona myśli, że fryzjerstwo to klepanie nożyczkami i czesanie grzebieniem a gdzie doradztwo i prowadzenie salonu? a gdzie przebiegi technologiczno - chemiczne każdego zabiego - farbowania - rosjaśniania a gdzie dobór farb i oksydantu do rodzaju włosów? a gdzie uwzględnienie czasu zabiegów? a gdzie fantazja przy czesaniu koków? nie chce mi sie wymieniac

no jasne, to co mam podawać następnym razem wszystkie możliwe opcje? bo to akurat był przykład, a chyba każdy wie, czym specjalizuje się fryzjer

Konto usunięte
Konto usunięte: klient/ka zakładu fryzjerskiego musi sama sobie dobrać fryzurę, kolor, długość, upięcie, etc, tak by jej pasowało do typu urody, kształtu twarzy itd...

za każdym razem gdy wychodziłam od fryzjera byłam niezadowolona, a wcześniej powierzyłam swoje włosy w ręce fryzjera (coś w tym jest;))
ale to tak pół żartem pół serio
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jasne, to co mam podawać następnym razem wszystkie możliwe opcje? bo to akurat był przykład, a chyba każdy wie, czym specjalizuje się fryzjer


ale skąd, jakie wszystkie? jest tylko jedna, przecież fryzjer nie musi myśleć :-) sama tak napisałaś
ja oksydanty dobieram jak leci
farby też, nie zwracam uwagi na numery
nozyczki same strzygą jak leci
itd. :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie takie coś miałam na myśli *


tak czy siak, uczylam sie pilnie z wynikami z wyroznieniem, tyle lat, tyle egzaminow - i co mi przyszlo teraz? siedziec na forum i nabijac posty - to zmusza do myslenia? chyba wymowek szefowi :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
massacre
massacre: PRINZ !!!!!!!!!! co to kuwa ma byc? wyjawilam tajemnice ze mam studia skonczone a ty od razu jakis esej o ekspansji wysylasz? postradales zmysly? o ci pjales? co to ma byc?

to moja praca do szkoly :D pytam ciebie, bo mieszkasz w wielonarodowym miescie i znasz sie na rzeczy :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
massacre
massacre: duma ich rozpiera, bo pewnie pierwsi w rodzinie mature skonczyli, a co dopiero o studiach tu gadac

Państwo szlachta, inteligencja, wykształciuchy :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: za każdym razem gdy wychodziłam od fryzjera byłam niezadowolona, a wcześniej powierzyłam swoje włosy w ręce fryzjera (coś w tym jest;)) ale to tak pół żartem pół serio


pewnie był po zawodówie, to co oczekiwałaś? sa,ma zrobiłabyś to lepiej!!!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Państwo szlachta, inteligencja, wykształciuchy


BURŻUAZJA :crylol:
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, niektórzy, jak już dorwą się do studiów zachowują się, jakby pana Boga za nogi złapali i conajmniej doktoraty mieli w kieszeni

oh, oh, jak dla mnie to studia to nic, w porównaniu z tym, jakie inne mam zajęcia. dopiero suma wszystkich moich zajęć tworzy coś, po czym każdy się dziwi, jak sobie daję z tym wszystkim radę

Konto usunięte
Konto usunięte: a co sądzisz o działaniu H2O2 na włosy?

mam zadać pytanie z dziedziny, którą studiuję? to trochę z celem się mija
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: to moja praca do szkoly :D pytam ciebie, bo mieszkasz w wielonarodowym miescie i znasz sie na rzeczy :D


mam nadzieje, ze nie na jutro.

a podpiszesz moj poglad, jako: pani profesor (uzurpowalam sobie ten tytul na potrzeby forum :ssh:) nadzywczajny antropologii twierdzi, ze ... ekspansja (...) ? :lol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zadać pytanie z dziedziny, którą studiuję? to trochę z celem się mija


nie, skoro napisałaś, że fryzjerstwo nie wymaga myślenia to napisz :-) powinnas wiedzieć, to w koncu nie wymaga myslenia..
albo jaki efekt daje pasmo strzyżone pod kątem 90stopni?
jak działa rumianek na włosy?
jak wygląda wesz?
co to są tonery?

powinnaś wiedzieć, to nie wymaga myślenia...
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to co, po wiśniowym dzbanie?

Ta, trza wypić, za marność losu i prostego, bezmyślnego życia... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: za każdym razem gdy wychodziłam od fryzjera byłam niezadowolona, a wcześniej powierzyłam swoje włosy w ręce fryzjera (coś w tym jest;))

Bo fryzjer może mieć inny pomysł na fryzurę, niż Ty - W takim razie spróbuj dokładnie wytłumaczyć, czego oczekujesz. A jak nawali to reklamuj usługę.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, trza wypić, za marność losu i prostego, bezmyślnego życia...


Twoje zdrowie :-)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oh, oh, jak dla mnie to studia to nic, w porównaniu z tym, jakie inne mam zajęcia. dopiero suma wszystkich moich zajęć tworzy coś, po czym każdy się dziwi, jak sobie daję z tym wszystkim radę


dopoki jestes studentka, nie jestes zbyt wiele dalej niz ludzie po zawodowce. rzeklabym, ze w tym samym miejscu. a jesli masz mature z ogolniaka, to zaryzykowalabym stwierdzenie, ze nawet gorzej, bo jak noga ci sie powinie, to czlowiek po zawodowce ma zawod, a ty go nie posiadasz - taka dygresja, zeby sie studenty tutaj nie wywyzszaly, bo jako absolwentka, byla studentka mam prawo sie wypowiedziec, ze panoszenie sie studentow z ich pseudomadrosciami momentami sprawia u mnie 5minutowy facepalm

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale skąd, jakie wszystkie? jest tylko jedna, przecież fryzjer nie musi myśleć :-) sama tak napisałaś ja oksydanty dobieram jak leci farby też, nie zwracam uwagi na numery nozyczki same strzygą jak leci itd. :-)

dziewczyno, ale nie porównuj takiej pracy do pracy, w której wszystko składa się z myślenia, np. praca papierkowa, chyba to jest o wiele, wiele gorsze?

massacre
massacre: tak czy siak, uczylam sie pilnie z wynikami z wyroznieniem, tyle lat, tyle egzaminow - i co mi przyszlo teraz? siedziec na forum i nabijac posty - to zmusza do myslenia? chyba wymowek szefowi

chyba nabijanie postów to jakaś forma rozrywki [dla niektórych:ssh:]

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie był po zawodówie, to co oczekiwałaś? sa,ma zrobiłabyś to lepiej!!!

pewnie, sama sobie końce podcinam i podetnę taką ilość, z jakiej będę zadowolona
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.