BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem, ale ja nie uwazam, ze te tematy nie wymagaja myslenia, a Ty mi zarzucasz głupotę.,... żal.

ale porównywałaś jedno z drugim, a teraz wymigujesz się
ja napisałam, że nie wymaga myślenia w takim stopniu, jak np. w robocie papierkowej, ale trzeba wiedzieć co do czego dobrać, tak jak pisałaś, tylko, że tego uczysz się w zawodówce, a ja na studiach nie uczę się jak pracować
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podcięcie końcówek to rzeczywiście wielki wyczyń. proszę o 5 cm, a w nagrodę otrzymuję 5 cm gratis :P

Btw. 5 cm to nie końcówki :zonk:

przyjmuje sie, ze konce sa ok 2/3 cm. nie wiecej..

-poprosze o sciecie koncow, 20 cm

:crylol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale porównywałaś jedno z drugim, a teraz wymigujesz się ja napisałam, że nie wymaga myślenia w takim stopniu, jak np. w robocie papierkowej, ale trzeba wiedzieć co do czego dobrać, tak jak pisałaś, tylko, że tego uczysz się w zawodówce, a ja na studiach nie uczę się jak pracować


A ja w zawodówce uczę się, jak zrobić aby klientka sama sie obsłużyła a ja w tym czasie leżę na zapleczu...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011

koniec offtopu ;-)

zmykam z wątku

przepraszam adminów :-) ale temat był ciekawy i myślę, że nie było takie straszne złamanie regulaminu

nikt się nie obrażał nawzajem, dyskusja była fajna :-)

poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw. 5 cm to nie końcówki

a co, nasada?:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: przyjmuje sie, ze konce sa ok 2/3 cm. nie wiecej..

zwyte

Konto usunięte
Konto usunięte: -poprosze o sciecie koncow, 20 cm

mam przedstawić w formie dialogu, bo widzę, że masz problemy z interpretacją tego, co tutaj piszę..
5+5=10
prosiłam o ścięcie 5 cm, a ścięła mi o 5 cm więcej, czyli 10 cm

Konto usunięte
Konto usunięte: A ja w zawodówce uczę się, jak zrobić aby klientka sama sie obsłużyła a ja w tym czasie leżę na zapleczu...

:ziew:
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)

Tu i tu się normalnie ubieram, nie stroję się jakoś wybitnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?

Ubieram się tak by mi było wygodnie, i bym się dobrze czuła w tym co na sobie mam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)

Obojętnie co ubiorę i tak jestem sexy:rotfl:
A na poważnie, nie odwiedzam typowych klubów, nie bawią mnie takie imprezy ani ludzie, którzy tam przebywają.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

Nie utrwalam, jak mi się włosy do rozgrzanej atmosfery pokręcą, to spinam klamrą, i bawię się dalej.
:ziober2:
lavagirl
lavagirl
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.) 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.? 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :) 4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

Domówki to raczej nie imprezy tylko miejsce na picie, tam stroić się nie trzeba. Do klubu jak czasem idę, to ubieram się nieco inaczej niż na co dzień, ale też jakoś nie szaleję, bluzka, spodnie, spódniczka... Raczej skromnie, patrząc na to jak się ubierają inne dziewczęta.
Paulinessa
Paulinessa
  18 stycznia 2011
animka
animka: gdzie jest mod? temat chyba został wyczerpany.


Uczył się, bo nie uczęszcza do zawodówki i ma więcej na głowie ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.