BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz sie zacznie o edukacji


To Ty jeszcze nie wiesz? A nie, Ty juz wiesz, ze jak ktoś ma zawodówkę to nie może być mądry :crylol:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: uo bosz - jestem bardziej meska od ciebie

kobieca jestes, ja nie :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: kogo tam chcesz wyruchac?

kiwi :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to bylo na humorze chyba nie? siedzi dwoch czarnych i mulat w restauracji. do stolika podchodzi kelner i sie pyta: - Co podac najjasniejszemu panu?

bylo :lol: masakra :D

btw. pisze wlasnie Ci pw na pewien nurtujacy mnie temat :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz sie zacznie o edukacji

Ta, byle tylko swoją wyższość pokazać, swój domniemany intelekt i to, jakim to nie jest się piewcą moralności :zonk:
poike
poike
  18 stycznia 2011

coś się pogmatwało z postami, ale osoby inteligentne chyba poradzą sobie :)

animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nie mam siły, tym bardziej, że muszę się uczyć na jutrzejszą klauzurę z neurologii i chyba nie długo zacznę się uczyć j. polskiego, bo na forum siedzą Poloniści i błędy sprawdzają.

nie wiem dlaczego napisałaś to do mnie, ale życzę miłego wieczoru i też sama zaraz uciekam, muszę zrobić kilka prac z psychologii percepcji :bye:

Konto usunięte
Konto usunięte: to sie wyloguj w koncu z tego pudelka

niektóre rzeczy są zbyt ciężkostrawne, szczególnie po męczącym dniu :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, byle tylko swoją wyższość pokazać, swój domniemany intelekt i to, jakim to nie jest się piewcą moralności


Ja tu nie mam życia.

jestem po zawodówie :-(

:crylol:
nie mogę być mądra, nie mogę do niczego w życiu dojść... :-( jakie to smutne...
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazasz, że jak ktoś ma skończoną szkołę zawodową to nie ma prawa niczego w życiu osiągnąć i nie może być mądry?

nie, ale zawodówka to prawie co nic. pracodawca mający do wyboru osobę po zawodówce, a osobę po studiach wyższych, chyba wiadomo kogo wybierze..
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mogę być mądra, nie mogę do niczego w życiu dojść... :-( jakie to smutne...

Możesz dojść do spożywczaka po tanie wino i uchlać się wśród roślinności niskopiennej, jak na robola po zawodówie przystało ;) :lol:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazasz, że jak ktoś ma skończoną szkołę zawodową to nie ma prawa niczego w życiu osiągnąć i nie może być mądry? Mylisz się ;-)


ludzie po zawodowkach do gazu !!!!

-zartuje

wiekszosc tu ludzi to banda studentow, ktora raczej nie osiagnela wiele wiecej od ciebie. czesc z nich to darmozjady dalej wiszace u mamy na garnuszku zyjace w swiadomosci, ze pozjadaly wszystkie rozumy swiata. zaliczone kolokwium nie czyni ich jeszcze zadnymi magistrami, inzynierami czy doktorami.

prawda jest taka, ze ja juz studia mam skonczone, mam dwa tytuly i to JA JESTEM NAJMADRZEJSZA !

wezcie sobie zapalcie blanta i wyluzujcie przy jakims dobrym kawalku Boba... o yeah
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I co mi zrobisz?

przywiążę i wypuszczę pająki.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hiszpańskiego się uczymy??

si, mi chica guapa :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Srutututu... takie ambicje masz i lenia uskuteczniasz?! wstyd!

oj tam oj tam, rysowanie mi sie przyda :P

Konto usunięte
Konto usunięte: To postaraj się wczuć czy coś... Z kim idziesz?

wczuje sie..w fotel. no to chyba randka bedzie ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
animka
animka:

Pisałaś, że mózg Ci się spaprał. :mrgreen:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale na szczęście obracam się wśród osób inteligentnych i mądrych życiowo..


ja rowniez :tak: osoby inteligentne i madre zyciowo - ladnie to ujelas :) choc te cechy nie zawsze ida w parze z wyksztalceniem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ale praca mnie wzywa.


ja na obczyznie czytam polskie ksiazki, tobie tez polecam :) jezyk ojczysty trzeba szanowac
:bye: milej pracy
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: kobieca jestes, ja nie


nigdy nie bedziesz mial cellulitu :C
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, ale zawodówka to prawie co nic. pracodawca mający do wyboru osobę po zawodówce, a osobę po studiach wyższych, chyba wiadomo kogo wybierze..


Oczywiście, ale we fryzjerstwie liczy się praktyka głównie...
Jak myślisz
pracodawca wybierze osobę, która skonczyła zawodówkę i miała w tyg 3 razy praktykę, tydzien w tydzien
czy po technikum, która miała jeden miesiąc praktyki w ciągu roku szkolnego - cały maj?
ja bym wybrała kogoś, kto umie wykonać strzyżenie praktycznie a nie teoretycznie ;-)
dlatego wybrałam szkołę zawodową, co mi po teori skoro nie będe wiedzieć jak coś ykonać?
Nie wiesz jak cięzko musiałam pracować aby skończyć szkołę z wyróżnieniem, więc nie mów, że to tyle co nic.. Oczywiście nie spoczęłam na laurach, kształcę się dalej, chcę być najlepsza w tym, co kocham i robię. To moja pasja. :zakochany:

:woot:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: pisze wlasnie Ci pw na pewien nurtujacy mnie temat :)


to pisaj szybko, bo za pol godziny do domu smigam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, byle tylko swoją wyższość pokazać, swój domniemany intelekt i to, jakim to nie jest się piewcą moralności


:rotfl:
normalnie opisalas mnie ! :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.