BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no a co masz napisać? gdybyś napisała coś innego, przyznałabyś mi rację ;-)

uwierz, że gdybys moim zdaniem miała rację, to bym Ci ją przyznała :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A skad Ty możesz to wiedzieć, skoro w ogóle mnie nie znasz??

ponieważ napisałaś, że zawód tancerki, ze względu na to, że liczy się w nim wygląd, jest nadrzędny.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciężką pracę poznałam - jestem fryzjerką i pracuję po 8 godzin, stoję na nogach w wymuszonej pozycji zawodowej

super. praca tancerki też do najlżejszych fizycznie nie należy. mi tego pisać nie musisz.

Konto usunięte
Konto usunięte: mądra też jestem, gdybym pokazała Ci świadectwo zawodowe końcowe - wiedziałabyś dlaczego

:)))
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szkołę zawodową skończyłam z wyróżnieniem, teraz robię technika i wybieram się na studia. wystarczy?

:facepalm2:
sorry, ale sama zaprzeczasz sobie.. od kiedy to w zawodówce jest wysoki poziom? (przepraszam, może dla takich osób ''mądrych'' Twojego pokroju to i może wysoki)
a poza tym wybieranie się na studia o niczym nie świadczy, dostanie się na nie - również nic.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://images.mylot.com/userImages/images/postphotos/2283585.gif

no co... fiolet i jak sprzedawca jest gayfriendly to kupuje :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: FAIL jak stad do Kambodzy

do Nowej Zelandii :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: on nie szprecha w hindi, only english bejb, ma brudniejsza twarz od nas slowian, ale urodzil sie tu

ciemniejsza sie mowi rasistko!

Konto usunięte
Konto usunięte:

si ne smiej. kiedys na podobngo trafilem :lol:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem inna, mogę dbać o opinię wśród ludzi, którzy mnie otaczają ;-) ale to co Ty o mnie myślisz - nie znając mnie - nie ma dla mnie istotnego znaczenia...

kobieto, nie oceniam Ciebie-jedynie komentuję Twoje wypowiedzi tutaj :)

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, przeciez sobie zartuje

kurczę, mózg mi się sprał od czytania niektórych rzeczy :ninja:
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a poza tym wybieranie się na studia o niczym nie świadczy, dostanie się na nie - również nic.


w obecnych czasach zrobienie magisterki tez o niczym nie swiadczy !

ilu ja idiotow znam, co obrazaja mnie tym, ze w ogole taki tytul maja :szok: :rotfl:
po nocach nie spie i sie zastanawiam, jak oni sie obronili :martuska:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry, ale sama zaprzeczasz sobie.. od kiedy to w zawodówce jest wysoki poziom? (przepraszam, może dla takich osób ''mądrych'' Twojego pokroju to i może wysoki) a poza tym wybieranie się na studia o niczym nie świadczy, dostanie się na nie - również nic.


Oh no tak, zawodówka jest gorsza ;-) gdybyś chciałabyć fryzjerem a każdy potencjalny szef by Ci mówił, że jak pójdziesz do technikum to Cię nie przyjmie na praktykę to byś też wybrała zawodówkę ;-) dla mnie fryzjerstwo jest najważniejsze - liczy się to co umiem wykonać i wiedza z zawodu, której nabyłam dużo dzięki szkole, ale dalej mi mało dlatego teraz robię technikum uzupełniające również na fryzjerstwie, niczego nowego się nie uczę z zawodu ale muszę skończyć bo chcę iść na studia ;-) reprezentuję wysoki poziom wiedzy zawodowej mimo, ze mam szkołę zawodową, zresztą, można być po zawodówie i wiedzieć więcej niż po studiach, zależy jak komu się chce ;-) fryzjerstwo to moja pasja i chce być najlepsza w tym - co robie.
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: no co... fiolet i jak sprzedawca jest gayfriendly to kupuje


uo bosz - jestem bardziej meska od ciebie :szok:
Prinz
Prinz: do Nowej Zelandii


kogo tam chcesz wyruchac?
Prinz
Prinz: ciemniejsza sie mowi rasistko!


to bylo na humorze chyba nie?
siedzi dwoch czarnych i mulat w restauracji. do stolika podchodzi kelner i sie pyta:
- Co podac najjasniejszemu panu? :rotfl:

animka
animka: mózg mi się sprał od czytania niektórych rzeczy


to sie wyloguj w koncu z tego pudelka :lol:
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
animka
animka:

Ja już nie mam siły, tym bardziej, że muszę się uczyć na jutrzejszą klauzurę z neurologii i chyba nie długo zacznę się uczyć j. polskiego, bo na forum siedzą Poloniści i błędy sprawdzają.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja już nie mam siły, tym bardziej, że muszę się uczyć na jutrzejszą klauzurę z neurologii i chyba nie długo zacznę się uczyć j. polskiego, bo na forum siedzą Poloniści i błędy sprawdzają.


Nie bierz tak tego do siebie ;-)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011

Teraz sie zacznie o edukacji

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Uwazasz, że jak ktoś ma skończoną szkołę zawodową to nie ma prawa niczego w życiu osiągnąć i nie może być mądry? Mylisz się ;-)
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w obecnych czasach zrobienie magisterki tez o niczym nie swiadczy ! ilu ja idiotow znam, co obrazaja mnie tym, ze w ogole taki tytul maja po nocach nie spie i sie zastanawiam, jak oni sie obronili

uwierz mi, że ja również znam takie osoby, ale na szczęście obracam się wśród osób inteligentnych i mądrych życiowo..
hmmm... czyli Twoim tokiem myślenia nie powinnam iść na studia, tylko wyjechać do innego kraju (bo języki obce to moja pasja), albo zrobić kurs na kasę fiskalną (bo matematyka to moja druga pasja), rzeczywiście, po co studia?

Konto usunięte
Konto usunięte: można być po zawodówie i wiedzieć więcej niż po studiach, zależy jak komu się chce ;-) fryzjerstwo to moja pasja i chce być najlepsza w tym - co robie.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: mów, bo Cie znajde!

I co mi zrobisz? :jezyk:

Prinz
Prinz: de nada señora :D

Hiszpańskiego się uczymy?? :ziober2:

Prinz
Prinz: jutro zaczne

Srutututu... takie ambicje masz i lenia uskuteczniasz?! wstyd! :nie:

Prinz
Prinz: i pospac za grube pieniadze

To postaraj się wczuć czy coś... :woot: Z kim idziesz?

Prinz
Prinz: wyraź swoje zdanie!

Nie chce mi się na ten temat rozwodzić :mrgreen: I tak każdy ma swój gust i ubiera to co mu pasuje/co lubi/na co go stać... Jednemu się to podoba a drugiemu nie. Temat rzeka ( jak widać z resztą... )

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chesz wiedziec, co sie bedzie dzialo jak admin tu wejdzie ;d

Właśnie coś Paulinki i Jasminy nie widzę :woot:
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Nie biorę. Chętnie podyskutowałabym dalej na ten temat, ale praca mnie wzywa.
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na forum siedzą Poloniści i błędy sprawdzają.


tyle kilometrow a wyczuwam ironie :)
to nie byl byle blad - zmienil cala merytoryke zdania :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.