BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.fotka.pl/profil/BreakMyFall18/albumy/1,Ja/46262316,Nowy_Sacz_w_hotelu?authkey=7739e535004c543049a99ef8465d1b74 http://www.fotka.pl/profil/BreakMyFall18/albumy/1,Ja/43763917


te dwa komplety sa bardzo fajne - dlatego nie rozumiem, dlaczego stwierdzilas, ze ja MUSZE sie zakrywac bo pewnie jestem gruba i brzydka :ninja:
a sama napisalam ze lubie w czarnych rzeczach chodzic do klubu - nie rozumiem - ten pierwszy zestaw stylowo przypomina moje wybory :woot:
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a to ubieram prywatnie:

sorry, ale w życiu bym się tak nie ubrała, bo to zwyczajny brak dobrego gustu.. to, że ktoś idzie na imprezę, to nie znaczy, że większa część ciała musi być odsłonięta, albo poozdabiana cekinami i innymi dżetami jarmarkowymi :P
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mam chyba w swojej kolekcji milion

ja właśnie też je bardzo lubię i szukam teraz czerwonej, ale nigdzie nie mogę znaleźć żeby była dopasowana
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: zauwazylem, ze czytasz wybiorczo.


mozliwe, ale Ty czasem tez :-)

Prinz
Prinz: a Śląsk to żaden wyznacznk dobrych klubów :) Takowe są w Warszawie czy innym wiekszym miescie. Do zagranicy oczywiscie zaden sie nie umywa ;)

Nie pisalam, ze tak jest, pisalam o konkretnym klubie na śląsku, pewnie są lepsze w innych częściach Polski, u nas ten jest najlepszy, przyjeżdzają do niego dziewczyny nawet z warszawy, gdanska i zostają np na 2 tyg... Po prostu widze różnice w ubiorze między prostytutkami w nigh clubie a moimi ciuchami, w ktorych tancze :-)
poike
poike
  18 stycznia 2011
animka
animka: ja właśnie też je bardzo lubię i szukam teraz czerwonej, ale nigdzie nie mogę znaleźć żeby była dopasowana

mój odwieczny problem to również dobór odpowiedniego rozmiaru.. dlatego, gdy widzę coś konkretnego, a to mi odpowiada to kupuję, bo wiem, że druga taka okazja może się już nie nadarzyć :)
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to, że ktoś idzie na imprezę, to nie znaczy, że większa część ciała musi być odsłonięta, albo poozdabiana cekinami i innymi dżetami jarmarkowymi

no ale wtedy będzie lepsza zabawa, bo więcej facetów będzie się patrzeć z językiem na brodzie, no nje?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry, ale w życiu bym się tak nie ubrała, bo to zwyczajny brak dobrego gustu.. to, że ktoś idzie na imprezę, to nie znaczy, że większa część ciała musi być odsłonięta, albo poozdabiana cekinami i innymi dżetami jarmarkowymi :P


Nie zauwazylam aby na tych zdjeciach wieksza czesc ciala byla odslonieta, na dwoch mam getry i bluzki na ramiączkach, na jednym nawet kurtke, a na drugim czarną tunikę i gołe nogi.. Nic złego :-) btw nie mam zwyczaju ubierać się na jarmarku - ale widać, że Ty jestes obeznana w temacie co tam można znaleźć...
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: z szefem? cos kiedys czytalem :D


z szefem nie mialam romansu :szok: to kolega byl... szukalismy oleju syntetycznego :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: ale według mnie nie ma daleko do stroju prostytutki.


chyba was nieco ponosi.

i co w zwiazku z tym, ze nie daleko do stroju prostytutki? :woot:
Prinz
Prinz: wyznacznk dobrych klubów


to Londyn, Paryz i ewentualnie Berlin :rock:
Prinz
Prinz: dzis geby do nikogo nie otworzylem :P


kuwa zapomnialam o co chodzilo :ziober2:
wahateva :***
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba was nieco ponosi. i co w zwiazku z tym, ze nie daleko do stroju prostytutki?

Jak zawsze ;-) nie przejmuję się..
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mój odwieczny problem to również dobór odpowiedniego rozmiaru.. dlatego, gdy widzę coś konkretnego, a to mi odpowiada to kupuję, bo wiem, że druga taka okazja może się już nie nadarzyć :)

mam to samo, raz jest dobry na mnie 34, raz 36 a zauważyłam że ostatnio na w h&m często rozmiar 34=38. i brakuje małych rozmiarów bo rozkupią.
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: asne, nie przejmuję się. :-) Znam swoją wartość - nie zależy mi za bardzo jak postrzegają mnie inni ludzie, którzy mnie nie znają. Wydaje mi się, że Twoje zdanie bierze się stad bo chyba nie dokońca umiesz wyobrazić sobie czym się zajmuję. Myślisz, że ktoś chciałby oglądać tancerkę w golfie i adidasach lub ubraną jak tysiąc dziewczyn w klubie? Ktoś zwróciłby na taką uwagę? No sama powiedz? W co miałabym się ubrać? Może pokaż zdjęcie z propozycją jak Ty sobie to wyobrażasz. :-) Tancerki mają za zadanie nadać ekskluzywności w klubie i pikanteri, no po prostu nie można być inaczej ubranym, trzeba się wyróżniać, zwracać uwagę, a na bieliznę się nie godzę, bieliznę mogę ubrać dla faceta, nie dla tysięcy obcych ludzi... :-)


Według mnie taka praca to sprzedawanie swojego ciała. Nie musi tu być zaraz prostytucja, wystarczy prowokacja odkrytym ciałem i ruchami. W inny sposób też można zarobić pieniądze, czy zrobić karierę. Jeżeli tancerka ma za zadnie być ekskluzywna to na pewno nie uda się jej w ten sposób. Ekskluzywność to dla mnie luksus, coś jedynego w swoim rodzaju, a taka osoba, jest dla mnie czymś tanim, pustym i bez wizji na przyszłość.
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
USPOKOJCIE SIE

jedne laski chodza rozebrane w cekinach na sutkach i futerkowych szpilkach
drugie wygladaja jak moja babcia, brakuje tylko klebka welny i drutow

a dla mnie wszystkie sa po jednych pieniadzach - te w babcinych tunikach bywaja cichodajkami co sie rypia po katach z kim popadnie. maja przewage jedynie w tym, ze sie kamufluja zakladajac golfy i gacie po tacie.

Dajcie wiec juz sobie spokoj, bo co to kogo obchodzi, kto co nosi? Hellooouuuu
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie taka praca to sprzedawanie swojego ciała. Nie musi tu być zaraz prostytucja, wystarczy prowokacja odkrytym ciałem i ruchami. W inny sposób też można zarobić pieniądze, czy zrobić karierę. Jeżeli tancerka ma za zadnie być ekskluzywna to na pewno nie uda się jej w ten sposób. Ekskluzywność to dla mnie luksus, coś jedynego w swoim rodzaju, a taka osoba, jest dla mnie czymś tanim, pustym i bez wizji na przyszłość.


Nawet jeśli ta praca to sprzedawanie swojego ciała - mój wybór i proszę aby inni go uszanowali ;-) Nawet gdybym zajmowała się prostytucją - nie Wasza sprawa i nie rozumiem dlaczego tak bardzo Was irytuje, czy jestem ubrana wyzywająco - czy nie. Moje ciuchy - moja sprawa. Kazdy ma swoj wybor, ja toleruję czyjś to i Wy tolerujcie mój. Proste?
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: z szefem nie mialam romansu to kolega byl... szukalismy oleju syntetycznego

znalezliscie? kolor bialy? :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: to Londyn, Paryz i ewentualnie Berlin

w Londynie najlepsze pedały są :rotfl:
ja wielbie Berlin :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: kuwa zapomnialam o co chodzilo

krotka pamiec :D

:**

Konto usunięte
Konto usunięte: mozliwe, ale Ty czasem tez :-)

nie. odpowiadam na kazde pytanie, kazda watpliwosc, post.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie pisalam, ze tak jest, pisalam o konkretnym klubie na śląsku, pewnie są lepsze w innych częściach Polski, u nas ten jest najlepszy, przyjeżdzają do niego dziewczyny nawet z warszawy, gdanska i zostają np na 2 tyg... Po prostu widze różnice w ubiorze między prostytutkami w nigh clubie a moimi ciuchami, w ktorych tancze :-)

to musza byc cienkie skoro nie chca ich w wawie czy w trojmiescie.

to jezeli prostytutki sa tam gorzej ubrane to ja padłem.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Według mnie


wedlug ciebie, ale zauwaz, ze to jej praca i jej zdanie na temat tej pracy jest najwazniejsze - nie uwazasz?
wiec nie rozumiem, dlaczego wrzucasz swoje trzy grosze, jak juz swoja opinie napisalas na samym poczatku?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.