BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ja dorabiam jako tancerka w klubach (zreszta wiesz;p), i często gęsto występuję w takich strojach co nie jest zalezne ode mnie tylko od szefostwa, ale nie uwazam, aby w tym przypadku wygladalo to zle... ale chyba tylko w tym. ... (...) gdybym tak kogos zobaczyla na ulicy lub na dyskotece to bym pomyslala ze to tandetne.

nie wiem jak dorabiasz, nie sledze twojego zycia.

zawsze mozesz zmienic prace, jezeli ci sie nie podoba. wg mnie miejsce pracy swiadczy o czlowieku.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale za to moja mama też kupiła sobie buty na jakieś wesele na niebotycznie wysokim obcasie 'żeby dobrze wyglądać' a na codzien nie chodzi w obcasach, nawet z takiego 4 cm bolą ją nogi... a tamten miał z 10 :-)


no widzisz, a pisalas, ze nie znasz takich ludzi :)
nie trzeba non stop ubierac sie dla kogos, wystarczy ten jeden dzien, ktorym moze byc wlasnie wesele - zapominasz o sobie a myslisz o tym, zeby sie spodobac tym wszystkim ciotkom, wujkom i innym ...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: zawsze mozesz zmienic prace, jezeli ci sie nie podoba. wg mnie miejsce pracy swiadczy o czlowieku.


Nie napisałam, że mi się nie podoba. Taniec to piękna hmm 'sztuka' :-) mam na myśli to, że nie zawsze w pracy robimy co nam się podoba. Tak jak wyzej wymieniony przykład co do złotej spódniczki i topu, jeśli widziałabym osobę prywatną ubraną tak na dyskotece, pomyślałabym tak jak Ty - co za dałn :zonk: ale jeśli występuje grupa dziewczyn w jakimś pokazie tanecznym, na podestach (itp) to calosc zmienia postac rzeczy, a Ty jak zwykle wychwyciłes mało istotne informacje ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: no widzisz, a pisalas, ze nie znasz takich ludzi :) nie trzeba non stop ubierac sie dla kogos, wystarczy ten jeden dzien, ktorym moze byc wlasnie wesele - zapominasz o sobie a myslisz o tym, zeby sie spodobac tym wszystkim ciotkom, wujkom i innym ...

no teraz wydaje mi sie, ze znam chyba nawet pare przypadkow ;P
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: wg mnie miejsce pracy swiadczy o czlowieku.


pracowalam na myjni, powiedz mi kim jestem wrozko Kasandro :ninja:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pracowalam na myjni, powiedz mi kim jestem wrozko Kasandro

myjnia to nic zlego, sam pracowalem z kolega zeby dorobic we wakacje. to nic zlego jezeli to praca tymczasowa, jednak jezeli masz 40 lat i nadal tam pracujesz, to cos jest nie tak :)

"na myjni" ? golebie kupy z dachu zbieralas? :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie napisałam, że mi się nie podoba. Taniec to piękna hmm 'sztuka' :-) mam na myśli to, że nie zawsze w pracy robimy co nam się podoba. Tak jak wyzej wymieniony przykład co do złotej spódniczki i topu, jeśli widziałabym osobę prywatną ubraną tak na dyskotece, pomyślałabym tak jak Ty - co za dałn ale jeśli występuje grupa dziewczyn w jakimś pokazie tanecznym, na podestach (itp) to calosc zmienia postac rzeczy, a Ty jak zwykle wychwyciłes mało istotne informacje ;P

taniec w klubie to nie sztuka, chyba ze tanczysz piekne tango czy walca wiedenskiego.
no tak, ale skoro nie zawsze robicie co sie wam podoba, to chyba sygnal to zmiany? mi jak sie cos nie podoba to nie robie, albo zmieniam.

wg mnie nie zmienia niczego. dyskoteka, klub prawie to samo. i slabe to usprawiedliwienie, ze ty takie stroje ubierasz, ale jak laska przyjdzie prywatnie na dyskoteke to juz zle ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: "na myjni" ? golebie kupy z dachu zbieralas?

a nawet jak? to jest gorsza od Ciebie?
Prinz
Prinz: taniec w klubie to nie sztuka, chyba ze tanczysz piekne tango czy walca wiedenskiego.

hmm, nie do konca wiesz o czym mowie, coz nie bede się wgłębiać w temat co robie w pracy, jak i co tancze, z kim, po co i na co. ;-)
Prinz
Prinz: no tak, ale skoro nie zawsze robicie co sie wam podoba, to chyba sygnal to zmiany? mi jak sie cos nie podoba to nie robie, albo zmieniam.

Uwazasz ze znajdziesz prace lzejsza od snu? I taka, w ktorej wszystko bedzie Ci pasowac? Powodzenia... :zonk:

Prinz
Prinz: wg mnie nie zmienia niczego. dyskoteka, klub prawie to samo. i slabe to usprawiedliwienie, ze ty takie stroje ubierasz, ale jak laska przyjdzie prywatnie na dyskoteke to juz zle ;)

Nie usprawiedliwiam się, po prostu uwazam, ze wszystko zalezy od sytuacji/okolicznosci ;-) nie ubrałabym leginsów i bluzki odkrywającej brzuch do supermarketu na zakupy lub na urodziny babci, ale do klubu to juz bardzo chetnie ;-)

gdybym zobaczyła kobiete ubraną w wieczorową suknię w dyskotece pomyślałabym, że jest psychicznie chora, ale gdybym ją widziała na pokazie walca wiedenskiego byłabym pewnie zachwycona. rozumiesz o czym mowie?
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)

na domówki czy do klubu tak samo- zazwyczaj tunika/ sukienka i leginsy

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?

nie lubie być ubrana niewygodnie więc to nie wchodzi w grę
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Taniec to piękna hmm 'sztuka' :-)

na rurze albo w klatce też ? :lol:
styka51
styka51
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)

Domówka - jeansy/czarne rurki, koszulka/bluzka/t-shirt, sweterek.
Klub... - zazwyczaj czarne dopasowane rurki, szpilki, jakaś fajna bluzka plus żakiet i wisior.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?

Hmmm... Zazwyczaj ubieram się tak, żeby było mi wygodnie i chyba zawsze jest ładnie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)

Rurki, szpilki, fajna koszulka ( ja bym brała z dekoltem jakimś fajnym ^^) i wsio :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

Jak się postaram i porządnie wyprostuje to trzymają się na wosku całą noc :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
animka
animka: na rurze albo w klatce też ?


Ooo ja tancem na rurze jestem zachwycona (wiem, zaraz bedzie zgorszenie publiczne :zonk:), oczywiscie mówię o typowym pole-dance (jesli wiesz co to takiego) a nie o tym, co pewnie oglądałas w filmach lub w Twojej wyobrazni widzisz pijane laski z night clubu i tym podobne.. Sama się ciągle tego uczę - kiedy mam wolny czas. :-)
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo ja tancem na rurze jestem zachwycona (wiem, zaraz bedzie zgorszenie publiczne ), oczywiscie mówię o typowym pole-dance (jesli wiesz co to takiego) a nie o tym, co pewnie oglądałas w filmach lub w Twojej wyobrazni widzisz pijane laski z night clubu i tym podobne.. Sama się ciągle tego uczę - kiedy mam wolny czas. :-)


Kogo chcesz zachwycić takim pokazem tańca?
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co pewnie oglądałas w filmach lub w Twojej wyobrazni widzisz pijane laski z night clubu i tym podobne.

widzę, że znasz lepiej moją wyobraźnię niż ja sama :lol2:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nawet jak? to jest gorsza od Ciebie?

nie szukaj drugiego dna, bo go tam nie ma.
od nikogo nie jestem lepszy, ani nikt nie jest ode mnie gorszy.

Konto usunięte
Konto usunięte: hmm, nie do konca wiesz o czym mowie, coz nie bede się wgłębiać w temat co robie w pracy, jak i co tancze, z kim, po co i na co. ;-)

czasem bywam w takich klubach i widze to na wlasne oczy :) no ale kazdy robi to co moze.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazasz ze znajdziesz prace lzejsza od snu? I taka, w ktorej wszystko bedzie Ci pasowac? Powodzenia...

eee a co sen ma do tego?
oczywiscie, ze bede mial taka prace :) wszystko jest do osiagniecia o ile chcesz i pracujesz na to.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie usprawiedliwiam się, po prostu uwazam, ze wszystko zalezy od sytuacji/okolicznosci ;-) nie ubrałabym leginsów i bluzki odkrywającej brzuch do supermarketu na zakupy lub na urodziny babci, ale do klubu to juz bardzo chetnie ;-)

ale wczesniej napisalas, ze dziewczyna, ktora sie ubierze tak jak ty do tanczenia jest tandetna...

Konto usunięte
Konto usunięte: gdybym zobaczyła kobiete ubraną w wieczorową suknię w dyskotece pomyślałabym, że jest psychicznie chora, ale gdybym ją widziała na pokazie walca wiedenskiego byłabym pewnie zachwycona. rozumiesz o czym mowie?

rozumiem, mowie po polsku na codzien :)

sek w tym, ze mozna isc na dyskoteke i byc ubranym odpowiednie do okazji, sexy, ale nie kur.ewsko :) sorry, ale tak wygladasz na zdjeciach.

tancerki w lepszych warszawskich klubach sa ubrane skapo, maja taka prace, ale nie tandetnie i swiecaco..

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo chcesz zachwycić takim pokazem tańca?


Robię to głównie dla siebie bo to też świetna forma 'sportu', przy pole-dance używa się wszystkich mięśni ciała, pole - dance nie koniecznie musi byc o charakterze erotycznym, jak wiadomo są też zawody i mistrzynie świata w tancu na rurze ;-)
A poza tym podoba mi się to i nie muszę się zbytnio z tego tłumaczyć. Uważam, że to też świetne urozmaicenie w łóżku, jeśli oczywiście jest rura w sypialni ;-) wiec mozna zachwycic chłopaka/narzeczonego/męża (partnera/partnerkę jeśli ktoś jest BI, LESS)
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Robię to głównie dla siebie bo to też świetna forma 'sportu', przy pole-dance używa się wszystkich mięśni ciała, pole - dance nie koniecznie musi byc o charakterze erotycznym, jak wiadomo są też zawody i mistrzynie świata w tancu na rurze ;-) A poza tym podoba mi się to i nie muszę się zbytnio z tego tłumaczyć. Uważam, że to też świetne urozmaicenie w łóżku, jeśli oczywiście jest rura w sypialni ;-) wiec mozna zachwycic chłopaka/narzeczonego/męża (partnera/partnerkę jeśli ktoś jest BI, LESS)


A to dlaczego taki ubiór w dyskotece skoro robisz to tylko dla sportu?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.