BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu się zgadzam . Seksownie można wyglądać, mając zakryte pewne części ciała.A taki ubiór nie dość ,że prowokuje facetów to i przypomina strój pań lekkich obyczajów , nikomu nie ubliżając :)



a tu też widac tyłek? bo sukienka jest bardzo krótka jak na zdjęciach z mojego pierwszego postu... a nie wydaje mi sie, aby coś było widać :lol:
agoosiaaa
agoosiaaa
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tu też widac tyłek? bo sukienka jest bardzo krótka jak na zdjęciach z mojego pierwszego postu... a nie wydaje mi sie, aby coś było widać

akurat tu zly przyklad podalas, bo tu widac i tylek i stringi jakie ma ta kobieta zalozone, bo sukienka jest przeswitujaca...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat tu zly przyklad podalas, bo tu widac i tylek i stringi jakie ma ta kobieta zalozone, bo sukienka jest przeswitujaca...

No dobra, uznajmy, że chodzi mi o długość materiału! :P
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://buyclubwearonline.com/wp-content/uploads/2009/07/Clubwear-Image-1.jpg

Fajnie by z granatowymi/czarnymi rurkami wyglądała. Sama, bez żadnego dołu wygląda dość wulgarnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie by z granatowymi/czarnymi rurkami wyglądała. Sama, bez żadnego dołu wygląda dość wulgarnie.


To zależy kto jak się w czym czuje :-) Ja do rurek bym jej nie ubrała bo nie przepadam za spodniami na imprezie, ale do leginsów - bardzo chętnie. Mam podobną ale czarną ze srebrnym wykończeniem i lubię ubrać do tego takie grube rajstopy :-) bawełniane z wzorem:


Btw bardzo sobie je szanuję bo dałam za nie 60 zł :| najdroższe rajstopy w moim życiu, kosztowały tyle co fajny sweterek w Tally Weil np. :zonk:
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Btw bardzo sobie je szanuję bo dałam za nie 60 zł :| najdroższe rajstopy w moim życiu, kosztowały tyle co fajny sweterek w Tally Weil np.

Fajne są, warte swojej ceny :)

Konto usunięte
Konto usunięte:

Do legginsów też nieźle. :)
W sumie zależy na jakie wyjście: z legginsami do klubu, ze spodniami na domówkę... odpowiednio dobrać dodatki to nawet na jakieś zwykłe spotkanie z kumpelą w kawiarni by się nadawała :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajne są, warte swojej ceny :)


Lubię rajstopy :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: Do legginsów też nieźle. :) W sumie zależy na jakie wyjście: z legginsami do klubu, ze spodniami na domówkę... odpowiednio dobrać dodatki to nawet na jakieś zwykłe spotkanie z kumpelą w kawiarni by się nadawała :)


to chyba jak z każdym ciuchem, w zależności do czego się go ubierze to można na różne okazje go dopasować :-)
ToxicRat
ToxicRat
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba jak z każdym ciuchem, w zależności do czego się go ubierze to można na różne okazje go dopasować :-)

Prawie każdym :P
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.) 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.? 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :) 4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

1. Nie stroje się specjalnie.
2. Zdecydowanie wygodnie ale ładnie. Zresztą nikt nie musi się na mnie gapić.
3. Jeansy + jakaś fajna imprezowa góra - top, czy coś innego.
4. Nie układam specjalnych fryzur
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  18 stycznia 2011

Fryzur specjalnie nie układam, bo to nie żadne wesele. Tylko jakieś zwykłe uczesanie w kilka minut.
Stroje? Hmm zazwyczaj jest to coś i ładnego i seksownego, ale coś w czym czuje się dobrze. Na pewno z gołą dupą nie latam.

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)

Różnie, zależnie od humoru, czasem coś obciachowego, zużytego, niedopasowanego, a czasem coś fajnego, miłego dla oka ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?

Bardziej wygodnie, praktycznie.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)

Koniecznie białe rękawiczki ;)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)


lubie ubierac sie na czarno. do klubu zazwyczaj spodnie, szpilki, obcisla bluzka z dekoltem badz bez dekoltu. nie czuje potrzeby zwracania na siebie uwagi :) z reszta czasem wydaje mi sie, ze wsrod tych wszystkich porozbieranych zdzirowatych lalek ja w moim "zwyklym" ubiorze i tak przykuwam uwage - bo to cos innego w koncu :ninja:

na domowki roznie, ale tak samo - wybieram stroje stonowane, nie wyzywajace. jak mam wene to zaszaleje z kolorami. w przeciwienstwie do klubow, na domowce moge sobie poszalec stylem.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?


ubieram sie w moim stylu, ktory jest wygodny i elegancki.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)


kwestia gustu, breakmyfall czy jak jej tam polecilaby pewnie kolorowe skape ciuszki, ktore dla mnie sa kiczowate, tandetne i kojarza mi sie z tanimi zdzirami, co robia lody za paczke fajek.
to co podoba sie mi, z kolei moze sie nie podobac innym.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?


nie uzywam nic nadzwyczajnego. dla mnie loczki, koczki, gniazdeczka, mega wielkie tapiry to jedno wielkie, kipiace tandeta gowno. preferuje naturalne fryzury.

Yukiko
Yukiko: wieś tańczy i śpiewa.


nie obrazalabym wsi. raczej remiza strazacka tanczy, spiewa i nawet klaska :lol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez one mają tyłek na wierzchu.


widzisz, kwestia gustu. jedni ida do klubu potanczyc, inni poswiecic dupami, a nuz sie trafi jakis pijany, co zechce tam wsadzic swojego ptaka :ninja:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widzisz, kwestia gustu. jedni ida do klubu potanczyc, inni poswiecic dupami, a nuz sie trafi jakis pijany, co zechce tam wsadzic swojego ptaka


widzę, że nic nie umiesz napisać z kulturą tylko od razu ciśniesz ;] to, że ktoś ubiera się w ten sposób to nie znaczy, że się puszcza z pijanymi facetami.
ja ubieram się w ten sposób, mam narzeczonego i tylko z nim imprezuję, to znaczy, że ubierając się tak też szukam kogoś 'pijanego, kto wsadzi mi ptaka'? ;]
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz,fizycznie pupci Ci nie widać,ale mówiąc 'widać tyłek' chodzi o to ,że jest bardzo krótka,bardzo wyzywająca i prowokująca. Wiesz o co mi chodzi :)?


jak dla mnie sprawa wyjaśniona :-) to, że mam skąpą sukienkę czy tunikę, nie znaczy, ze świecę gołym tyłkiem :-)
jak ktoś ma zza krótkie spodnie, to też nie mówię, że widać komuś kolana - prostując wypowiedź - nie wyolbrzymiam w celu obrażania kogoś.
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to, że ktoś ubiera się w ten sposób to nie znaczy


a gdzie napisalam, ze sposob ubierania znaczy, ze ktos jest taki czy siaki? napisalam tylko z czym MI SIE KOJARZA:

Konto usunięte
Konto usunięte: i kojarza mi sie z


tobie golabki moga sie kojarzyc z potrawa, mi moga sie kojarzyc z ptakami na rynku.
Konto usunięte
Konto usunięte: widzę, że nic nie umiesz napisać z kulturą tylko od razu ciśniesz


uwazam, ze moja wypowiedz jest kulturalna i nigdzie nikomu w niej nie pocisnelam.
przeczytaj moze jeszcze raz ze zrozumieniem i sie odczep ode mnie.

dziekuje
pozdrawiam
bez odbioru
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.