BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: jednak jezeli masz 40 lat i nadal tam pracujesz, to cos jest nie tak :)


jezeli ktos jest zadowolony z takiej pracy i jego ambicje na tym sie koncza, to nic nie jest nie tak :)
Prinz
Prinz: "na myjni" ? golebie kupy z dachu zbieralas?


nie. tak zazartowalam. pracowalam na stacji. na myjni czasem komputerek do kodow reperowalam :tak:
i mialam raz na nocnej zmianie tam romans :ninja:
Prinz
Prinz: taniec w klubie to nie sztuka


taniec to sztuka, nawet w klubie
ogladales Od zmierzchu do switu?

ludzie go po prostu czasem partacza :mrgreen:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: ale wczesniej napisalas, ze dziewczyna, ktora sie ubierze tak jak ty do tanczenia jest tandetna...


Prinz
Prinz: tancerki w lepszych warszawskich klubach sa ubrane skapo, maja taka prace, ale nie tandetnie i swiecaco..


Niestety, ja sobie sama strojów nie wybieram :-) ubieram to co każe mi pracodawca i się z tym godzę.
Nie uważam, aby k... się tak ubierały :-)
I nie uważam, aby stroje CLUBWEAR/DANCEWEAR (sama nazwa wskazuje, do czego służą) marki Obsessive były tandetne ;-)
animka
animka
  18 stycznia 2011

a mi to już nie opowiedziała- jak zwykle wybiera tylko to, co jej pasuje

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to dlaczego taki ubiór w dyskotece skoro robisz to tylko dla sportu?

Ale jak w dyskotekach nie tańczę pole-dance :-) ani się nie rozbieram. Dostaję strój wraz z innymi dziewczynami, mamy 6 wyjść po 20 min (zaleznie od klubu), ale ani się nie rozbieramy ani nie tanczymy na rurze... Jak jest np. impreza Candy Shop, to dostajemy różowe stroje, rozdajemy także słodycze klientom klubu i takie tam. Jak pisałam wyżej - ten ubiór jest wymogiem szefów, kiedy schodzę z podestu i kończę prace przebieram się w ciuchy prywatne, które nie są z przeznaczenia dance wear i wyglądają inaczej.

animka
animka: widzę, że znasz lepiej moją wyobraźnię niż ja sama

założyłam, że mówimy o dwóch różnych rzeczach.
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ja sobie sama strojów nie wybieram :-) ubieram to co każe mi pracodawca i się z tym godzę.


Konto usunięte
Konto usunięte: Co do klubu - tu już bardziej sobie pozwalam. Krótkie mini, rajstopy - kabaretki, gorsety, koszulki, leginsy w połączeniu z krótkim topem odsłaniającym brzuch. :-) Przykładowo: http://spodnie-rurki.pl/wp-content/thumbnails/legginsy-dlugie-panterka-rurki-ala-doda-leginsy.jpg http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d891/912561/1245601232.jpg Podobną spódniczkę mam, ma 22 cm : http://archi.inosak.org/imgdb/546f4c49d21e83d0ad0b6c4de89c2336.jpg http://buyclubwearonline.com/wp-content/uploads/2009/07/Clubwear-Image-1.jpg http://cdn.buzznet.com/assets/users16/xmissthingx/default/ami-clubwear--large-msg-122875557044.jpg Takie rzeczy bym ubrała :-)


:woot: No to jak to jest w końcu? Ubierasz to co chcesz i lubisz czy to co Ci każą? Bo te stroje co zaprezentowałaś, wcale nie wyglądają lepiej od tego co pewnie musisz ubierać.
BreakMyFall18
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jezeli ktos jest zadowolony z takiej pracy i jego ambicje na tym sie koncza, to nic nie jest nie tak :)

to prawda.

Konto usunięte
Konto usunięte: nie. tak zazartowalam. pracowalam na stacji. na myjni czasem komputerek do kodow reperowalam

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: i mialam raz na nocnej zmianie tam romans

z szefem? cos kiedys czytalem :D

Konto usunięte
Konto usunięte: taniec to sztuka, nawet w klubie ogladales Od zmierzchu do switu?

ogladalem. i z tym sie zgadzam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ja sobie sama strojów nie wybieram :-) ubieram to co każe mi pracodawca i się z tym godzę.

wiec pogodz sie z tym jak takie stroje sa odbierane przez ludzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uważam, aby k... się tak ubierały :-)

na pierwszej lepszej trasie podobne kobietki stoją.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BreakMyFall18

Jakby ktoś mi kazał włożyć coś takiego na siebie to bym go chyba wyśmiała. Przepraszam jeżeli Cię to teraz obrazi, ale według mnie nie ma daleko do stroju prostytutki.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: na pierwszej lepszej trasie podobne kobietki stoją.


Hmm, nie wiem, nie rozglądam się na trasach za prostytutkami.. Prostytutki z night clubów wyglądają trochę inaczej, ale może nie byłeś i dlatego masz nieco inne wyobrażania ;-) ja miałam okazje często bywać bo przyjaźniłam się z szefem nigh clubu w Gliwicach - jednego z najlepszych na śląsku... Dlatego nie zgodzę się z tym. Przykro mi.
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo chcesz zachwycić takim pokazem tańca?


ja umiem tanczyc i robic strip tease - uczylam sie, ale TYLKO dla swojego partnera w zaciszu domowym :) fajna sprawa :tak:

Prinz
Prinz: mowie po polsku na codzien :)


*codziennie fajtlapo :jezyk2:
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: założyłam, że mówimy o dwóch różnych rzeczach.

czyli o czym? ja pisałam o tańcu na rurze, Ty zdaje się , że też.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale według mnie nie ma daleko do stroju prostytutki.

dokladnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, nie wiem, nie rozglądam się na trasach za prostytutkami.. Prostytutki z night clubów wyglądają trochę inaczej, ale może nie byłeś i dlatego masz nieco inne wyobrażania ;-) ja miałam okazje często bywać bo przyjaźniłam się z szefem nigh clubu w Gliwicach - jednego z najlepszych na śląsku... Dlatego nie zgodzę się z tym. Przykro mi.

zauwazylem, ze czytasz wybiorczo.
napisalem, ze bywam w nocnych klubach.
a Śląsk to żaden wyznacznk dobrych klubów :) Takowe są w Warszawie czy innym wiekszym miescie. Do zagranicy oczywiscie zaden sie nie umywa ;)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.) 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?

1. uwielbiam dopasowane spódniczki, grube, bawełniane, czarne rajstopy, wszelkiego rodzaju marynarki (mam chyba w swojej kolekcji milion), koszule koronkowe, z lekkiego i przyjemnego materiału. do tego szpilki na wysokim słupku i kopertówka
2. ubieram się by czuć się wygodnie, ale i z klasą.. nie udawajmy, ale każdemu zależy by wyróżniać się jakoś w tłumie.. co nie znaczy, że jeżeli byłaby moda na 'brudne' koszulki, to takie byśmy od razu zakładali..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby ktoś mi kazał włożyć coś takiego na siebie to bym go chyba wyśmiała. Przepraszam jeżeli Cię to teraz obrazi, ale według mnie nie ma daleko do stroju prostytutki.


Jasne, nie przejmuję się. :-) Znam swoją wartość - nie zależy mi za bardzo jak postrzegają mnie inni ludzie, którzy mnie nie znają. Wydaje mi się, że Twoje zdanie bierze się stad bo chyba nie dokońca umiesz wyobrazić sobie czym się zajmuję.
Myślisz, że ktoś chciałby oglądać tancerkę w golfie i adidasach lub ubraną jak tysiąc dziewczyn w klubie? Ktoś zwróciłby na taką uwagę? No sama powiedz? W co miałabym się ubrać? Może pokaż zdjęcie z propozycją jak Ty sobie to wyobrażasz. :-)
Tancerki mają za zadanie nadać ekskluzywności w klubie i pikanteri, no po prostu nie można być inaczej ubranym, trzeba się wyróżniać, zwracać uwagę, a na bieliznę się nie godzę, bieliznę mogę ubrać dla faceta, nie dla tysięcy obcych ludzi... :-)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: *codziennie fajtlapo

codziennie? dzis geby do nikogo nie otworzylem :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.