BillieJean58
BillieJean58
  17 stycznia 2011 (pierwszy post)

Mam pytania w tym temacie.
1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.)
2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.?
3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :)
4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
animka
animka: pisząc na przykład coś takiego na forum (które wiadomo do czego służy) musisz liczyć się także z tym, że ktoś popatrzy na Ciebie przez pryzmat Twoich wypowiedzi. nic dziwnego.

Kazdy wie, ze to absurdalne ;-) napisalam to specjalnie, po prostu nic nikomu do tego, co robie ;-) nawet jesli wygladam jak k... - moja sprawa :-)
animka
animka
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moze ja jestem przewrazliwiona, ostatnio tutaj ladnych pare osob ponioslo z emocjami - nie wiem co sie dzieje, pelnia sie zbliza, czy jakas zbiorowa menstruacja?

dobrze, że ja już po :ninja:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale mama nauczyła mnie kultury

na pewno? :mrgreen: a przypomniec Ci jedna pw i inne tematy na forum? :D

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

DomesticGoddess
DomesticGoddess
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Co z reguły zakładacie na imprezy i na jakie.? (domówki, kluby itd.) 2.Ubieracie się na pokaz czy raczej wygodnie ale ładnie.? 3.Co polecacie na imprezy w klubach by czuć się wygodnie i sexy .? :) 4.Jak utrwalacie fryzury na imprezy żeby trzymały się całą noc. ?

1. Jeansy lub klasyczne spodnie, jakąś elegancką bluzkę...ciężko jest stwierdzić konkretnie, ponieważ pomysły przychodzą w ostatniej chwili

2. Przede wszystkim wygodnie, potem elegancko. Nigdy na pokaz.

3. Bo ja wiem? Coś w dobrym guście, bo sexy nie oznacza zaraz pokazać kawał pupy , pasek do pończoch albo wydekoltowaną bluzkę. No chyba że to impreza z określonym celem.. :zabawa:

4. Mam rozpuszczone włosy zazwyczaj więc tylko prostuję prostownicą i nakładam jedwab :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: na pewno? a przypomniec Ci jedna pw i inne tematy na forum? :D


Nie musisz, kazdego czasem ponosi ;-) Ty pisząc mi, ze wygladam ja k... tez nie byles kulturalny a pewnie na codzien jestes. Z tym, ze ja przymykam oczy na czyjes bledy a Ty chyba uwazasz sie za idealnego i swoich nie widzisz... :-)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: kokosowy jest


do silnika? :szok:
syntetyczny to olej silnikowy ty, ty damulko z mody i urody - co ty wiesz o samochodach :ziober2:

Prinz
Prinz: aaaa nie poobijalas sie?


nie. jakos dziwnie szybko skonczyl :ninja:

Prinz
Prinz: homosie


lubie ten zwrot - jak go uzywam to nie ma on w sobie dzwieku pejoratywnego, choc pilnuje sie z uzywaniem, bo wiem, ze niektorzy moga focha pedolnac i uj - ja bede pozniej homofobka :D
Prinz
Prinz: pod prysznic szukac mydla?


tak, zebym wreszcie mogla cie zerznac w dupsko swoim nowym dildosem :kv3:

Oops sorry nie powinnam tego mowic, bo to w koncu forum, wszystko co napisze, moze byc uzyte przeciwko mnie :rotfl:
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Alez oczywiscie, liczę się z krytyką :-) po prostu nie zgodzę się z tym, że wyglądam prawie jak prostytutka ;-) a nawet jak - to wisi mi to szczerze... Robię swoje, świetnie się bawię, rozwijam się i poznaję masę ciekawych ludzi, bywam na dużych imprezach nie jako klient tylko jako ozdoba klubu. i cieszę się tym, że mam predyspozycje do tego, aby tak pracować - umiem tanczyć i nie jestem az taka brzydka czy gruba... ;-) bo nie kazdy do tej pracy sie nadaje, kazdy moze zostac lekarzem, fryzjerem, kierowcą - czy jest gruby, chudy, brzydki i pryszczaty.

ja tego nie napisałam, bo jakoś obrażanie innych mnie nie rajcuje ;) Twoja sprawa, ja komentuje to, co widzę.. a wygląd prostytutki to też pojęcie względne. bo jak wiadomo, są te ''ekskluzywne'' jak i ''tirówki''
Fieska
Fieska
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: "tolerancji tym bardziej" ? Respekt jest wyzej niz tolerancja, wiec to twoje zdanie nie jest zbyt poprawnie napisane, logicznie na nie patrzac. Respekt = szacunek Tolerancja = znoszenie "Powinno wiec byc: Nie toleruje takich osob, wiec tym bardziej nie bede miec do nich respektu" :)


Nie mieszkam w Polsce i nie uczę się języka polskiego od kilku lat i w sumie tylko w domu sporadycznie mówię po Polsku, więc wybacz te błędy. Zmieniłam tok myślenia na j.niemiecki i czasem ciężko mi cokolwiek napisać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Natomiast, jezeli chodzi o twoj brak tolerancji - to uwazam, ze nie przystoi. Dla mnie, zwlaszcza w tak trywialnej kwestii, brak tolerancji jest oznaka zasciankowych pogladow i zacofania pogladowego.


Nie jestem zacofana w moim poglądzie, bo piszę to co myślę na ten temat i starałam się zrozumieć takie osoby, ale niestety nie znalazłam nic pozytywnego co by zachwyciło moją osobę i sprawiło, że zmieniłabym zdanie. Każdy ma prawo do swoich poglądów na życie, więc i ja mam prawo tego nie tolerować i wcale nie jest to zacofaniem.
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: animka: pisząc na przykład coś takiego na forum (które wiadomo do czego służy) musisz liczyć się także z tym, że ktoś popatrzy na Ciebie przez pryzmat Twoich wypowiedzi. nic dziwnego. Kazdy wie, ze to absurdalne ;-) napisalam to specjalnie, po prostu nic nikomu do tego, co robie ;-) nawet jesli wygladam jak k... - moja sprawa :-)


WSZYSTKO CO NAPISZECIE NA FORUM MODA I URODA MOZE BYC UZYTE I WYKORZYSTANE PRZECIWKO WAM !

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tego nie napisałam, bo jakoś obrażanie innych mnie nie rajcuje ;) Twoja sprawa, ja komentuje to, co widzę.. a wygląd prostytutki to też pojęcie względne. bo jak wiadomo, są te ''ekskluzywne'' jak i ''tirówki''


Oczywiscie, tirówki i te ekskluzywne na pewno nie ubierają takich strojów jak ja do pracy w klubie ;-)
assworship
assworship
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: na pewno? a przypomniec Ci jedna pw i inne tematy na forum? :D


na prawnika tez cie wezme, wyciagasz brudy lepiej niz Anna Maria Wesolowska :szok:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty pisząc mi, ze wygladam ja k... tez nie byles kulturalny

moglem uzyc slowa prostytutka, wybacz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie na codzien jestes.

nie zakladaj, bo nie wiesz. moge byc wielkim chamem :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z tym, ze ja przymykam oczy na czyjes bledy a Ty chyba uwazasz sie za idealnego i swoich nie widzisz... :-)

Jestes pewna, ze przymykasz? :P Nie uwazam sie za idealnego, jak juz napisalem w poscie na ktory nie odpowiedzialas, nie uwazam sie za lepszego od nikogo :)

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: WSZYSTKO CO NAPISZECIE NA FORUM MODA I URODA MOZE BYC UZYTE I WYKORZYSTANE PRZECIWKO WAM !


haha wiem, za niedługo i tak mi ktoś napisze, że obciągam za kase bo przed chwilą użyłam takiego porównania... :crylol: :lol:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  18 stycznia 2011
Prinz
Prinz: Jestes pewna, ze przymykasz? :P Nie uwazam sie za idealnego, jak juz napisalem w poscie na ktory nie odpowiedzialas, nie uwazam sie za lepszego od nikogo :)


Taka gorąca dyskusja, że się gubię :pavarotti: :-) fajnie mi się z Wami pisze.. :-)
poike
poike
  18 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie, tirówki i te ekskluzywne na pewno nie ubierają takich strojów jak ja do pracy w klubie ;-)

:facepalm:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.