Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  17 lutego 2011
368212:
Boże. To chyba jasne, że wtedy gdy się wygoi.
Nie będziesz przecież żyletą jeździła po świeżym, spuchniętym tatuażu.
Poza tym, takich informacji nie udzielono Ci w salonie?

dokładnie, po całkowitym wygojeniu.
meguniaa
meguniaa
  17 lutego 2011
368212:
Boże. To chyba jasne, że wtedy gdy się wygoi.
Nie będziesz przecież żyletą jeździła po świeżym, spuchniętym tatuażu.
Poza tym, takich informacji nie udzielono Ci w salonie?

To była rzecz o której kompletnie zapomniałam.
A czytając różne inne fora to nie którzy pisali że już po 2 dniach depilowali, także miałam wątpliwości.
Darunia511
Darunia511
  17 lutego 2011
to nie wiem jakie Ty fora czytasz :D
368212
368212
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czytając różne inne fora to nie którzy pisali że już po 2 dniach depilowali, także miałam wątpliwości.

Boże, aż za przeproszeniem mi w tyłku strzyka jak sobie wyobrażę tą żyletę na świeżym tatuażu.
meguniaa
meguniaa
  18 lutego 2011

Po prostu wpisałam w google.pl hasło "Tatuaż a depilacja" i wyskoczyły takie brednie. :mrgreen:

Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  22 lutego 2011

Raczej jest niewskazane robienie tatuażu w lecie, to prawda?
I kiedyś słyszałam o maści znieczulającej, bodajże emla- faktycznie to działa?

A.

Darunia511
Darunia511
  22 lutego 2011
Elph06
Elph06: Raczej jest niewskazane robienie tatuażu w lecie, to prawda? I kiedyś słyszałam o maści znieczulającej, bodajże emla- faktycznie to działa?

Nie wielka filozofia się domyślić :D Nie jest wskazane latem jakiekolwiek wykonywanie zabiegów, ale jak trzeba to trzeba ;) Człowiek się poci, trzeba się nastawić na noszenie folii 3-4 dni, wyklucza się baseny, jeziora, opalanie.
Emla faktycznie, mozna jej używać. Ja nie używałam, opinie o niej+tatuażu bardzo różne, działa ponoć ok. godziny-półtora od zaczęcia tatuowania, wiec na większy tatuaż nie ma sensu moim zdaniem bo będzie boleć mocniej gdy przestanie działać. jednym pomaga drudzy mówią o drętwieniu np. Z obserwacji swoich widzę, że skóra po Emli zachowuje się bardzo różnie, puchnie, czerwona bardzo się robi.. +cena emli pozostawia wiele do życzenia.
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  22 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wielka filozofia się domyślić :D Nie jest wskazane latem jakiekolwiek wykonywanie zabiegów, ale jak trzeba to trzeba ;) Człowiek się poci, trzeba się nastawić na noszenie folii 3-4 dni, wyklucza się baseny, jeziora, opalanie.

No właśnie, trudno, poczekam do jesieni;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Emla faktycznie, mozna jej używać. Ja nie używałam, opinie o niej+tatuażu bardzo różne, działa ponoć ok. godziny-półtora od zaczęcia tatuowania, wiec na większy tatuaż nie ma sensu moim zdaniem bo będzie boleć mocniej gdy przestanie działać. jednym pomaga drudzy mówią o drętwieniu np. Z obserwacji swoich widzę, że skóra po Emli zachowuje się bardzo różnie, puchnie, czerwona bardzo się robi.. +cena emli pozostawia wiele do życzenia.

Hm, w sumie planuję b. mały tatuaż, to wytrzymam ten czas (w sumie nie wiem ile zejdzie na jego zrobienie, nie znam się na tym). Skoro jest ryzyko uczulenia itp to za taką cenę chyba faktycznie nie ma sensu:woot:

A.

Darunia511
Darunia511
  22 lutego 2011
Elph06
Elph06: No właśnie, trudno, poczekam do jesieni;p

Możesz sobie już temat zająć, bo i tak nie wiadomo czy byś teraz cos na lato dostała u wybranego tatuatora.

Elph06
Elph06: Hm, w sumie planuję b. mały tatuaż, to wytrzymam ten czas (w sumie nie wiem ile zejdzie na jego zrobienie, nie znam się na tym). Skoro jest ryzyko uczulenia itp to za taką cenę chyba faktycznie nie ma sensu

A w jakim miejscu bedziesz go robić?
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  24 lutego 2011

Jak długo po zrobieniu smileya nie mogę palić ?

Darunia511
Darunia511
  24 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak długo po zrobieniu smileya nie mogę palić ?

Do całkowitego zagojenia
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  24 lutego 2011

To prawda, że jest to kolczyk okresowy ? Bo jak czytam na foro to większości po 2 tyg. się przerwał i tego się obawiam.

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  24 lutego 2011

wszystko zaley od tego kto i jak go zalozyl, od osoby noszacej czy lubi sie tym bawic czy nie, od wielkosci wedzidelka chociazby

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  24 lutego 2011

Ok. Dzięki, resztę obgadam z piercerem.

Gothiclady
Gothiclady
  4 marca 2011

podbijam żeby się nie zamknął

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.