Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mozliwe ze z katalogu a mozliwe ze i nie, nie sledze tego uwaznie u niego. Ma własne projekty, ale jak na takie miasteczko jak moje nie ma za bardzo wielu klientów, przeglądałem wszystkie jego szkice, rysunki, te czarno-białe i te kolorowe, sa dla mnie jak najbardziej zadowalające, lecz ja osobiscie sam sobie wybrałem jaki chce miec tatuaż. Podsunałem mu swoja wizje, a on jeszcze podsunął swoja i wyszło jeszcze lepiej jak przewidywałem, wiec moim zdaniem jest wart uwagi. Może dla Ciebie to im wieksze miasto tym niby lepsi tatuatorzy. Nie bede bronił ani tego w moim miescie ani tych w wiekszych miastach, moim zdaniem ten u mnie robi to na tyle profesjonalnie ze kazdy jest z tego zadowolony. Gdyby nie byli zadowoleni nie przychodzili by do niego. A tak szczerze to co jest na galerii, mozesz sobie gadac co se chcesz nawet i to jesli sie nie podobaja Tobie czy tam Twoim znajomym, to jest indywidualny projekt i kazdy był z tego zadowolony, widocznie ktos chciał taki a nie inny tatuaż. Zresztą najlepiej zobaczyć to na własne oczy :)

Ja nie sądzę, ze w mniejszych miastach/wsiach nie ma dobrych tatuatorów, aczkolwiek Ci lepsi ZAZWYCZAJ wyjeżdżają do większych miast. I ja oceniam tatuatorów po portfolio, nie po miejscu zamieszkania. Popytaj o opinie o studiu osoby które znają się na tatuazu, pojeździj po konwencjach, popytaj, zobacz jak można tatuować, porównaj. Ale co ja się będę kłócić z człowiekiem który nic o tatuazu nie wie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja trzymałem tyle ile pisałem wyżej i mam idealnie czarny kolor tatuażu. I nikt mi nie powie ze powinno sie go trzymac iles tam dni. Sam sie przekonałem, sam wiem i sam bede tak robił :)

Rób sobie jak chcesz, ja będę mieć zniszczony tatuaż, czy Ty? Nie płacz jak Ci wyjdą strupki a z nimi tusz :)
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie sądzę, ze w mniejszych miastach/wsiach nie ma dobrych tatuatorów, aczkolwiek Ci lepsi ZAZWYCZAJ wyjeżdżają do większych miast. I ja oceniam tatuatorów po portfolio, nie po miejscu zamieszkania. Popytaj o opinie o studiu osoby które znają się na tatuazu, pojeździj po konwencjach, popytaj, zobacz jak można tatuować, porównaj. Ale co ja się będę kłócić z człowiekiem który nic o tatuazu nie wie.

Kto tu sie kłóci? Kłócic to sie mozna jak sie stoi twarzą w twarz:) Może Twoim zdaniem nie wiem nic o tatuażach, ale ja jestem tylko klientem, wymagającym klientem, wiec jesli nie spodobał by mi nie spodobało sie jego dzieło bym chciał poprawienie tego, to oczywiste. U mnie ma być widać nawet najmniejszy szczegół. Ale skoro piszesz tak, to znaczy ze jestes wielkim mózgiem wsrod tatuatorów, samych tatuaży i ich profesjonalnym robieniu, wiec przepraszam per panią wszech wiedzacą o jakimkolwiek sposobie dziarania, efektu i najlepszych tatuatorach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Rób sobie jak chcesz, ja będę mieć zniszczony tatuaż, czy Ty? Nie płacz jak Ci wyjdą strupki a z nimi tusz :)

Albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem, albo naprawde chcesz byc najwieksza mędrczynia od tatuaży.
Napisze jeszcze raz : Ja trzymałem tyle ile pisałem wyżej i mam idealnie czarny kolor tatuażu.
Gdybym nie miał takiego efektu nie radziłbym robienie czegos takiego :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

PadreMinetto
PadreMinetto
  13 marca 2011

@Camillos18:
Daria ma rację - gówno wiesz.
Zresztą jak się okazuje nie tylko Ty bo ja pomimo tego, ze dziaram się od X lat(przypuszczam, ze wiekszosc z was była jeszcze w szkołach podstwowych) też. Tatuaz się rozwija, jego pielęgnowanie rownież - i jeśli nie oddasz się powiekszaniu swojej wiedzy w tym temacie w stopniu znacznym to się nie masz co wypowiadać.
Dla przykładu - dla mnie uzywanie folii w celu lepszego gojenia jest totalnym kosmosem o ktorym się dowiedziałem nie dalej jak 2 lata temu i mowiac szczerze nie zamierzam nigdy tego stosować. Nie znam nazwisk wielu znanych obecnie tatuatorów i nie jeźdzę po Polsce i europie na konwencje.
Zrozum - to, ze coś masz na rączce czy nóżce nie czyni Cie znawcą czy krytykiem branży. To tak jak przy zakupie sportowego auta - co z tego, ze masz pieniądze skoro jeździsz jak dupa ?
Może dotrze.

Darunia511
Darunia511
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto tu sie kłóci? Kłócic to sie mozna jak sie stoi twarzą w twarz:) Może Twoim zdaniem nie wiem nic o tatuażach, ale ja jestem tylko klientem, wymagającym klientem, wiec jesli nie spodobał by mi nie spodobało sie jego dzieło bym chciał poprawienie tego, to oczywiste. U mnie ma być widać nawet najmniejszy szczegół. Ale skoro piszesz tak, to znaczy ze jestes wielkim mózgiem wsrod tatuatorów, samych tatuaży i ich profesjonalnym robieniu, wiec przepraszam per panią wszech wiedzacą o jakimkolwiek sposobie dziarania, efektu i najlepszych tatuatorach.

Jestes w takim razie klientem przeciętnym, mało wymagającym i nie znającym się na temacie. Może nie wiem wszystkiego, ale wiem w temacie wiele, cięzko zrozumieć, że może ktoś się na tym znać?

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem, albo naprawde chcesz byc najwieksza mędrczynia od tatuaży. Napisze jeszcze raz : Ja trzymałem tyle ile pisałem wyżej i mam idealnie czarny kolor tatuażu. Gdybym nie miał takiego efektu nie radziłbym robienie czegos takiego :)

Jestem większą 'mędrczyna od tatuazy' od Ciebie.
To, ze Ci kolor nie wyszedł ze strupkiem teraz, nie oznacza, ze tak bedzie za kazdym razem. Ale ok, nie znam się, Ty wiesz lepiej. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zrozum - to, ze coś masz na rączce czy nóżce nie czyni Cie znawcą czy krytykiem branży. To tak jak przy zakupie sportowego auta - co z tego, ze masz pieniądze skoro jeździsz jak dupa ?

lubie to, dziekuje.
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrozum - to, ze coś masz na rączce czy nóżce nie czyni Cie znawcą czy krytykiem branży. To tak jak przy zakupie sportowego auta - co z tego, ze masz pieniądze skoro jeździsz jak dupa ? Może dotrze.

Tak, mam tatuaż, na rączce, na nóżce na żebrach i na plecach :) Następny w planach.
Nie uważam sie za znawcę albo krytykiem, tylko wyrażałem swoją opinię.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestes w takim razie klientem przeciętnym, mało wymagającym i nie znającym się na temacie. Może nie wiem wszystkiego, ale wiem w temacie wiele, cięzko zrozumieć, że może ktoś się na tym znać?

Nic nie mowie ze nie moze. Też moge poczytać o tatuowaniu i dowiedziec sie jeszcze wiecej. Mi wystarczy tylko to co teraz wiem. A to co teraz wiem, co zostało przezemnie sprawdzone staram sie po prostu przekazaz niewiedzącym :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem większą 'mędrczyna od tatuazy' od Ciebie.

No to gratuluję, ale nie wiem do czego Ci taka wiedza potrzebna bedzie w zyciu.

Konto usunięte
Konto usunięte: To, ze Ci kolor nie wyszedł ze strupkiem teraz, nie oznacza, ze tak bedzie za kazdym razem. Ale ok, nie znam się, Ty wiesz lepiej. :)

Przepraszam bardzo, ale tak właśnie było za każdym razem, znajomi też tak mieli, wiec to jest sprawdzone i dlatego pisze tak innym :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

PadreMinetto
PadreMinetto
  14 marca 2011

Bum. Jednak nie dotarło.

klady
klady
  14 marca 2011

witam , w wakacje zrobilam kolczyka w pepku juz mi sie ladnie wygoil itd wczoraj zmienilam go na kolczyk ze stali , choc wczesniej mialam tytan z racji uczulenia na nikiel . ale na stronie wildcat napisali, ze stal mocno nie uczula i wlasnie chce sprawdzic czy mnie uczuli stad pytanie po jakim czasie powinno pojawic sie uczulenie? jesli wystapi. i czy wtedy od razu zmienic na kolczyk z tytanu?

Darunia511
Darunia511
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o to gratuluję, ale nie wiem do czego Ci taka wiedza potrzebna bedzie w zyciu.

Może do tego ze pracuje w studiu?

Konto usunięte
Konto usunięte: Bum. Jednak nie dotarło.

Jak ktoś się debilem urodził, to kanarkiem nie zdechnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: witam , w wakacje zrobilam kolczyka w pepku juz mi sie ladnie wygoil itd wczoraj zmienilam go na kolczyk ze stali , choc wczesniej mialam tytan z racji uczulenia na nikiel . ale na stronie wildcat napisali, ze stal mocno nie uczula i wlasnie chce sprawdzic czy mnie uczuli stad pytanie po jakim czasie powinno pojawic sie uczulenie? jesli wystapi. i czy wtedy od razu zmienic na kolczyk z tytanu?

Nie wiem po co w ogóle takie testy..
U jednego wyjdzie po pary godzinach, u drugiego po tygodniu.
SugarPain
SugarPain
  15 marca 2011
Dziś miałam robione dwa [kolejne] labrety w wardze, i wszystko jest idealnie, wiadomo trochę opuchlizny jest, ale właśnie zauważyłam że mam krwiaka przy jednym kolczyku, mam 5 kolczyków wardze i zdarzyło mi się to pierwszy raz! Trochę się tego wystraszyłam. Nie wiem czy wyciągnąć kolczyk, czy go czymś przemywać? Kolczyk robiony sterylnie, może i nie w studiu ale przez kogoś kto to potrafi.
Powiedziała że mam przemywać rumiankiem i mi zejdzie prawda?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  15 marca 2011

Krwiak czesto jest powodem albo zbyt silnego scisniecia kleszczykami albo zbyt dlugo pozostawionej igly w ciele, plucz rumiankiem 3-4 x dziennie, on dobrze sciaga "kolorki"

SugarPain
SugarPain
  15 marca 2011

ale nic wielkiego mi nie zagraża? ;3

Gothiclady
Gothiclady
  16 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nic wielkiego mi nie zagraża? ;3


odpadną Ci usta :zabawa:
SugarPain
SugarPain
  16 marca 2011
Gothiclady
Gothiclady: odpadną Ci usta

ważne że przeżyję :zabawa:
Darunia511
Darunia511
  16 marca 2011
Następnym razem kłuj się u profesjonalisty, nie u kolezanki..
ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  17 marca 2011

Do Morbida rumianek uczula zia, lepsza kora z debu lub tabletki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.