Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaki to dokładnie rozmiar?

1mm

Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn. nadający się na przebicie pępka?

Piercer będzie wiedział.
368212
368212
  28 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tzn. nadający się na przebicie pępka?

mózg sobie przebij.
nikt Ci tutaj nie poda takich informacji, tym bardziej, że sama chcesz sobie krzywdę robić lub o zgrozo , komuś.
Darunia511
Darunia511
  28 marca 2011
ewa napisała mi prywatną wiadomość, tutaj napisała, chyba jest strasznie zdesperowana i szkoda jej wydać 50 czy 100 zł.
Gothiclady
Gothiclady
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ewa napisała mi prywatną wiadomość, tutaj napisała, chyba jest strasznie zdesperowana i szkoda jej wydać 50 czy 100 zł.


a niech sobie nawet pośladki przebija :crylol:
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  5 kwietnia 2011

Wracając do mojego smileya, płukam tą sodą cały czas a te białe plamy nadal są, więc śmiem twierdzić, że jest to alergia na tytan. W takim razie na co najlepiej przełożyć kolca ? Może być stal chirurgiczna ? Bo akurat takowy kolczyk powinienem gdzieś posiadać.

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  6 kwietnia 2011

tytan to metal ktory zawiera sladowe ilosci niklu czyli trzeba byc mega alergikiem zeby miec na to uczulenie

stal chirurgiczna to stop ktorego podstawa jest nikiel wiec tu chyba wieksze prawdopodobienstwo uczulenia

jesli juz masz zmieniac to zmien na bioplast, jest biokompatybilny i nie uczula na pewno

Trampkovax3
Trampkovax3
  16 kwietnia 2011

Witam.
Więc chcę zrobić sobie kolczyk w języku. Słyszałam różne opinie co do przekłuwania języka u kosmetyczki i w studiu piercingu. I sama teraz nie wiem gdzie lepiej i bezpieczniej.
Jeszcze takie pytanie co do kolczyka.. Żeby nie było później problemów bo do uszu mogę zakładać jedynie srebrne lub złote. Jaki kolczyk do języka?

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  16 kwietnia 2011

tylko i wylacznie piercer, material tytan, bioplast+tytan/ptfe, ptfe+ptfe/tytan

madzia2143
madzia2143
  16 kwietnia 2011
a ja zapytam o sternum. mam zamiar sobie zrobić, ale martwi mnie fakt, że jest to miejsce gdzie w lato wiadomo - pocimy się i wszystko by do niego ściekało. Po za tym czy stanik nie będzie podrażniał? Jest sens? bo wygląda to fajnie, ale nie tylko wygląd się liczy.
Jeśli go sobie zrobię i postanowię kiedyś tam wyjąć z różnych przyczyn - blizny są straszne? bo mnie tym najbardziej ludzie straszą.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ;)
Darunia511
Darunia511
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja zapytam o sternum. mam zamiar sobie zrobić, ale martwi mnie fakt, że jest to miejsce gdzie w lato wiadomo - pocimy się i wszystko by do niego ściekało. Po za tym czy stanik nie będzie podrażniał? Jest sens? bo wygląda to fajnie, ale nie tylko wygląd się liczy. Jeśli go sobie zrobię i postanowię kiedyś tam wyjąć z różnych przyczyn - blizny są straszne? bo mnie tym najbardziej ludzie straszą.

Dlatego lato nie jest najlepszą porą na piercing, a robi się go na takiej wysokości, aby stanik nie przeszkadzał.
madzia2143
madzia2143
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego lato nie jest najlepszą porą na piercing

chciałam go zrobić jeszcze w tym miesiącu - uważasz, że jest już niestety za późno?
Gothiclady
Gothiclady
  17 kwietnia 2011

oglądałam wczoraj na TLC ten program o wstydliwych chorobach i przyszedł gościu z kolcem na penisie zaniepokojony zaczerwienieniem. Miał przekłutą skórkę między a i b



lekarka powiedziała, że nic się nie dzieje i nagle słyszę lektorkę:

"przekłucie powinno się przemywać 3x dziennie h2o2, a gdy jest zaczerwienione przykryć folią"

:crylol:

Kociak
Kociak
  20 kwietnia 2011
cheek piercing.

Pytania:

1. Jaki potrzeba kolczyk?
2. Ile się goi?
3. Jak dbać?
4. Czy możecie mi polecić dobrego piercera w Szczecinie?

Pozdrawiam!
AnalMammal
AnalMammal
  21 kwietnia 2011
Gothiclady
Gothiclady: "przekłucie powinno się przemywać 3x dziennie h2o2, a gdy jest zaczerwienione przykryć folią"

oglądałam powtórki tego odcina chyba z trzy razy i za każdym razem jest inaczej tłumaczone :rotfl:
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  21 kwietnia 2011

Kociak - cheek piercing.

1. piercer to juz wie
2,3. do obowiazku piercera nalezy poinformowanie klienta jak dbac i ile czasu sie goi dane przeklucie
4. Jesli Gonzo przekluwa rowniez to Studio Gonzo (wygoogluj sobie)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.