Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

sylwik
sylwik
  25 marca 2011

przez jaki czas po tatuowaniu nalezy zrezygnowac z silowni itp? miejsce-żebra.

nie zdecydowalam sie jeszcze na studio tatuazu, miasto - Kraków, motyw - tribal&kwiaty.
zastanawiam sie nad Graff, RobTattoo, ewentualnie Kult, Mateo.
ktore z wymienionych jest najlepsze?

Darunia511
Darunia511
  25 marca 2011
Gothiclady
Gothiclady: na jakiej zasadzie to działa? rozpierdziela się przegrodę nosową? przekłuwa przez nią? czy może przez to miękkie miejsce? tylko własnie grzebałam w nosie (:P) i ego jest tak mało, że sztanga uciskałaby przegrodę...

Przekłuwa się chrząstkę.
Darunia511
Darunia511
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przez jaki czas po tatuowaniu nalezy zrezygnowac z silowni itp? miejsce-żebra.nie zdecydowalam sie jeszcze na studio tatuazu, miasto - Kraków, motyw - tribal&kwiaty. zastanawiam sie nad Graff, RobTattoo, ewentualnie Kult, Mateo. ktore z wymienionych jest najlepsze?

Graff, Mateo - pierwsze słysze.
Wg mnie najlepsze studia w Krakowie to 9th Circle, Kult - nie wiem czy gdziekolwiek wykonają Ci tribala.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  26 marca 2011

wcale przy septum nie trzeba przez chrzastke przekluwac, ja kluje przez to miekkie odsuwajac od chrzesci

BTW Gothic skad wiezlas ta fotke bo znam osobiscie te dziewczyne :):)

Gothiclady
Gothiclady
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: BTW Gothic skad wiezlas ta fotke bo znam osobiscie te dziewczyne :):)


znajoma stąd i z fejsa :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przekłuwa się chrząstkę.


Konto usunięte
Konto usunięte: ja kluje przez to miekkie odsuwajac od chrzesci


czyli są różne techniki widzę... ok danke ;]
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  26 marca 2011

ja przez chrzastke tylko na zyczenie klienta przekluwam

Darunia511
Darunia511
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wcale przy septum nie trzeba przez chrzastke przekluwac, ja kluje przez to miekkie odsuwajac od chrzesci BTW Gothic skad wiezlas ta fotke bo znam osobiscie te dziewczyne :):)

Nie trzeba, ale można. :)
Np. w moim przypadku bylby to nieciekawy septum, każdy jest inaczej zbudowany :)
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  26 marca 2011

Czy to normalne, że zrobiły mi się takie 2 białe miejsca przy wyjściu pręta z ciała ?
http://www.bankfotek.pl/image/924869.jpeg

Sorry za jakość.

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  27 marca 2011

jak dlugo jest przeklute ??

z czego jest kolczyk ?

smalmonster
smalmonster
  27 marca 2011
Kalida
Kalida:

ja kupiłam kuleczke bezbarwna :P no problem
smalmonster
smalmonster
  27 marca 2011

Hm, pewnego dnia poszłam do szkoly i kolczyk mi sie odkecił i go NIE ZAKŁADAŁAM. odkecił sie około godziny 13;20, byłam w domu ok 15. jak chciałam załozyc kolczyk, poleciła mi krew z dziurki (zaczeła zarastać, zrobiła sie mała blona-zauwazyłam). Nie zawsze zarasta dziurka po 3,4 godzinach. zalezy. A kolczyk miałam ponad miesiąc.

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dlugo jest przeklute ?? z czego jest kolczyk ?

Dzisiaj dokładnie mija 7 dzień.
Kolczyk ? nie mam pojęcia, nie pytałem piercera, wiem tylko że kupował na wildcacie ; p.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  27 marca 2011

1. nadal sie goi
2. nie dobrze ze piercer nie informuje Cie o materiale z jakiego jest wykonany kolczyk, jesli to jest stal to rownie dobrze moze to byc juz reakcja alergiczna, wiec ja bym to zmienil albo na bioplastowego banana a jesli to stal to na tytan

poza tym zrob sobie plukanke z sody -- plaska lyzka od zupy sody na szklanke przegotowanej wody i 3 x dziennie

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  27 marca 2011

Dowiedziałem się, że kolec jest z tytanu.

Konto usunięte
Konto usunięte: poza tym zrob sobie plukanke z sody -- plaska lyzka od zupy sody na szklanke przegotowanej wody i 3 x dziennie

ok, dzięki tak zrobię.
najaranaewka
najaranaewka
  28 marca 2011

Hej ;) Mam pytanie :) Jeśli na wenflonie pisze tak:
SIZE : 20G X 1 / 1.0 X 32 mm to jaki to dokładnie rozmiar? Tzn. nadający się na przebicie pępka? Proszę odpiszcie w WP to muszę na razie lecieć :) Z góry dzięki! :*

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.