Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd jesteście?

Okolice Gniezna.

Konto usunięte
Konto usunięte: I ona jeszcze za to zapłaciła?

Nie wiem w sumie. Ale pewnie jakieś minimum.

Konto usunięte
Konto usunięte: I druga sprawa, jakim cudem ona podczas tatuowania nie zauważyła błędu? Przecież wpierw się odbija na skórę kalke.

No ja też tego nie rozumiem. Pytałem ją to mówiła, że 2 stroną ręka to nie widziała. Tak jest jak pójdzie się tatuować oby tylko mieć tatuaż.

W wakacje koleś ma jej to poprawiać. Ja osobiście bym tam już nie poszedł... ale nie moja ręka.
Darunia511
Darunia511
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Okolice Gniezna.

Czyli pewnie jakiś domowy tatuator..?
Nie macie daleko do Poznania, a tu świetne studio Jazz Tattoo.

Konto usunięte
Konto usunięte: W wakacje koleś ma jej to poprawiać. Ja osobiście bym tam już nie poszedł... ale nie moja ręka.

Tez bym nie poszła, czym prędzej odkładalabym pieniadze na laser.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  6 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czyli pewnie jakiś domowy tatuator..?

Tak. Kiedyś ktoś tu nawet struną od gitary robił : O

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie macie daleko do Poznania, a tu świetne studio Jazz Tattoo.

No ja to wiem, tłumaczę jej, że lepiej iść raz a nie poprawiać czy żałować. Nawet proponowałem jej, że pojadę z nią. Ale jak podchodzi się do tego, od dupy strony czyli, cena takiego tatuażu w studiu to dzięki.

Konto usunięte
Konto usunięte: czym prędzej odkładalabym pieniadze na laser.

W ogólnym sensie wyglądu tatuażu, czy, że po poprawce będzie jeszcze bardziej chu.owy (chociaż już jest) ?
Gothiclady
Gothiclady
  7 czerwca 2011

o kuźwa śmiechłam hardo. i jeszcze na takim widoku. LOL

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  10 czerwca 2011

nie no taka czcionke to koniecznie trzeba opublikowac na www.dafont.com, zrobi furore :):):)

Gothiclady
Gothiclady
  11 czerwca 2011

+ zajebiste cieniowanie :D

LazuroweOczy
LazuroweOczy
  14 czerwca 2011

Witam. :) Bardzo proszę o pomoc. W sobote zrobiłam kolczyk pod dolna warga. Poczatkowo bylo ok. opuchlizna wyszla dopiero wczoraj. Ale teraz pojawilo sie delikatne zasinienie w okolicach kolczyka. Nie przy samym kolczyku ale jakis 1 mm moze 2 od miejsca przekłucia. Do tego czuje lekkie odretwienie wargi.. Czy powinnam wyjąć kolczyk?
Z góry dziekuje za odp :)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  14 czerwca 2011

wstaw wyrazne zdjecie(a) z aparatu cyfrowego

moze to byc spowodowane zbyt silnym scisnieciem kleszczykami wargi albo zbyt dlugo byla igla w ciele, jak zobacze fotke(i) to powiem Ci co dalej z tym robic

Edqq
Edqq
  20 czerwca 2011
tatuaż za uchem ! Nutka !! jaka cena czy boli? rozmiar 3x3 cm czarna bez szału :)
Darunia511
Darunia511
  21 czerwca 2011
100-150 zł
Edqq
Edqq
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

to chyba ze zrobia go w 3D kolorowo xD
Dziś byłem z salonie koleś powiedział że za 3 nutki wezmie 60 zł
Darunia511
Darunia511
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba ze zrobia go w 3D kolorowo xD Dziś byłem z salonie koleś powiedział że za 3 nutki wezmie 60 zł

Nie wiem w takim razie w jakim studiu byłeś... W kazdym porzadnym studiu od takiej kwoty zaczynają się ceny, bo sprzęt kosztuje.
Edqq
Edqq
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem w takim razie w jakim studiu byłeś... W kazdym porzadnym studiu od takiej kwoty zaczynają się ceny, bo sprzęt kosztuje.

Nie płaci się za sprzęt tylko za cm :) dokładnie wielkość tatuażu :)
Darunia511
Darunia511
  22 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie płaci się za sprzęt tylko za cm :) dokładnie wielkość tatuażu :)

Za cm? Nie wiem w takim razie w jakim Ty studiu byłeś... Chyba w piwnicy, co znajomych tatuują za flaszkę.
Hahhaha sorry, ale mam pokrytą tatuażami sporą część ciała, a Ty mi tu mówisz, ze sie płaci za centymetr, fajnie bym się wypłaciła za rękaw. Hhahahah
patryk8712
patryk8712
  24 czerwca 2011

Witam ponownie, dziś byłem w kilku studiach tatuażu aby uzyskać jeszcze kilka informacji o tunelach, gojeniu się itp.
Studio nr1. - zaproponowano mi przekłucie rozepchanie i włożenie 6mm tuneli wszystko za jedną wizytą, nie bardzo mi się to podoba za szybko raczej.
Studio nr2. - przekłucie byłoby od razu na 3.2 mm potem 6 tygodni gojenia się i potem co 2 tygodnie rozpychanie w studiu o 1mm, za każdy 1mm 50zł, aż do uzyskania żądanego przeze mnie rozmiaru.
Co sądzicie o tych propozycjach? Czy któraś ma sens? Jest bezpieczna?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.