Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Daria a znasz ludzi którzy dobrzy są w tym fachu z Rybnika? Wiem głupie pytanie, ale może a nóż masz kogo polecić ;)

Kosa ze studia Art Line, no i mistrz nad mistrze Tofi ze studia Ink-ognito, Enzo z tego studia tez spoko, ale Toooofi...
Darunia511
Darunia511
  29 sierpnia 2011

nie dodało się całe -.-
W kazdym razie, leć do Tofiego, pod lepsze rece trafić się nie da.

madzia2143
madzia2143
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Art Line

art line kojarzę ale reszty nie. u nas moda głównie na studio prykas. Mnie kolczyk interesuje już od dłuższego czasu i zastanawiam się gdzie zrobić by nie żałować. Kolczyki powierzchowne lubią migrować? zastanawiam się nad takim w okolicy biodra (oczywiście jeśli dobrze kojarzę że to są powierzchowne). Ja się na tym nie znam, w necie wiele informacji ale co osoba to mówi co innego. Widzę, że się znasz, jesteś profesjonalistką i fajnie by było jakbyś coś na ten temat powiedziała. Widziałam w Twojej galerii te o które mi chodzi, są świetne ;)
Darunia511
Darunia511
  29 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: art line kojarzę ale reszty nie. u nas moda głównie na studio prykas. Mnie kolczyk interesuje już od dłuższego czasu i zastanawiam się gdzie zrobić by nie żałować. Kolczyki powierzchowne lubią migrować? zastanawiam się nad takim w okolicy biodra (oczywiście jeśli dobrze kojarzę że to są powierzchowne). Ja się na tym nie znam, w necie wiele informacji ale co osoba to mówi co innego. Widzę, że się znasz, jesteś profesjonalistką i fajnie by było jakbyś coś na ten temat powiedziała. Widziałam w Twojej galerii te o które mi chodzi, są świetne ;)

Bioderka lubią sobie migrować, ale jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz. :) Nie wiem jak tam w Rybniku wyglądają studia pod względem piercingu.
madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bioderka lubią sobie migrować

jest na to jakiś sposób? w sensie co robić by tak się nie działo? czy to zależy od ciała?
Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jest na to jakiś sposób? w sensie co robić by tak się nie działo? czy to zależy od ciała?

Nie ma sposobu. Ryzyko migracji zmniejsza oczywiście profesjonalne przekłucie, odpowiednie dobranie biżuterii, prawidłowa pielęgnacja.
madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma sposobu. Ryzyko migracji zmniejsza oczywiście profesjonalne przekłucie, odpowiednie dobranie biżuterii, prawidłowa pielęgnacja.

:( to mnie przeraża. w między piersiami też tak bardzo lubi migrować?
Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011

zawsze jest ryzyko. Nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo boją się migracji, najwyżej wyjmiesz kolczyk, to nie koniec świata :D

madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo boją się migracji, najwyżej wyjmiesz kolczyk, to nie koniec świata :D

na zdjęciach wygląda to okropnie :ninja: po za tym.. trochę szkoda kasy. Decyduję się na kolczyk bo chcę go mieć, a nie po to by go wyjąć -___- ale w sumie... strasznie bym chciała ten przy biodrze. Właśnie, mam pytanie: jak to jest cenowo, bo zazwyczaj robi się 2 przy biodrze. Liczone są ono osobno? czy razem? Ile w ogóle cos takiego kosztuje mniej wiecej? stawiam że w okolicach 100zł. Jeśli myślę źle to wyprowadź mnie z błędu ;)
Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na zdjęciach wygląda to okropnie po za tym.. trochę szkoda kasy. Decyduję się na kolczyk bo chcę go mieć, a nie po to by go wyjąć -___- ale w sumie... strasznie bym chciała ten przy biodrze. Właśnie, mam pytanie: jak to jest cenowo, bo zazwyczaj robi się 2 przy biodrze. Liczone są ono osobno? czy razem? Ile w ogóle cos takiego kosztuje mniej wiecej? stawiam że w okolicach 100zł. Jeśli myślę źle to wyprowadź mnie z błędu ;)

W taim wypadku jak najszybciej wyjmuje się kolczyk, uzywa maści na blizny i spoko.
U mnie jest to koszt 80 zł za sztukę (w cenie kolczyk) i od tej kwoty zaczynają się przekłucia powierzchniowe, kończą zazwyczaj na 150 zł za sztuke.
madzia2143
madzia2143
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W taim wypadku jak najszybciej wyjmuje się kolczyk, uzywa maści na blizny i spoko. U mnie jest to koszt 80 zł za sztukę (w cenie kolczyk) i od tej kwoty zaczynają się przekłucia powierzchniowe, kończą zazwyczaj na 150 zł za sztuke.

a gdy ja mam uczulenie na sztuczną biżuterię to czy w takim razie powinnam się na to porywać? Słyszałam że są jakieś kolczyki wykonane z tworzywa które nie uczula, ale pewna nie jestem.. ;/
Darunia511
Darunia511
  30 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdy ja mam uczulenie na sztuczną biżuterię to czy w takim razie powinnam się na to porywać? Słyszałam że są jakieś kolczyki wykonane z tworzywa które nie uczula, ale pewna nie jestem.. ;/

Możesz mieć koczyk z tytanu, własciwie każdy powinien miec własnie z tytanu założony.
madzia2143
madzia2143
  31 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Możesz mieć koczyk z tytanu, własciwie każdy powinien miec własnie z tytanu założony.

ok dzięki za informacje :) szkoda że nie mieszkasz gdzieś w pobliżu mojego miasta, bo powiem szczerze mam stracha się tutaj udać. Szukałam opinii w internecie ale nic nie znalazłam.. no cóż. Jeszcze raz dzięki za informacje, i przepraszam jeśli zbytnio zamęczałam Cię moimi pytaniami ;)
Metaluga
Metaluga
  1 września 2011

Pytanie odnośnie tuneli, może i mam małą wiedzę na ten temat więc spytam tutaj.
Na forach przewijają się opinie, że małe tunele (ponoć do 12mm) po wyjęciu goją się i "zlezą".

Mam zamiar zrobić sobie około 5 mm, tyle tylko, że odstrasza mnie widok dziury po wyjęciu. Tkanka tworzy się nowa przecież wokół tunelu, wiec nie chce mi się wierzyć, że tak po prostu tunel się zejdzie do rozmiaru normalnej czy tam ciut większej dziurki.

Jak to tam jest?

Transcendencja
Transcendencja
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam zamiar zrobić sobie około 5 mm,

Och nie Sobjeska nie rób tego :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle tylko, że odstrasza mnie widok dziury po wyjęciu

W sumie dwie dodatkowe dziurki do penetracji :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to tam jest?

Moja wiedza na ten temat jest niestety znikła aczkolwiek z ilości godzin przesiedzianych u kumpla w studiu przy rozmowach o różnego typu rzeczy wiem że nacina się uszy ku dołowi i wtedy dziurka ładnie się zabliźnia . Widziałem kilka osób już z dziurami i wygląda to ohydnie :D Zresztą ja w ogóle nie trafie kolcy więc moja ocena może nie być zbytnio obiektywna .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.