Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  1 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to tam jest?

2 lata temu miałam 6 mm tunele i do tej pory do końca się nie zeszły. kolczyki nosić mogę ale tylko wkręty, bo te wiszące obciążają ucho i nieładnie wygląda.
Darunia511
Darunia511
  1 września 2011

Wszystko zależy od organizmu.

Metaluga
Metaluga
  5 września 2011

Jeszcze jedno.. czy u każdego tak strasznie to smierdzi? Jakby się zwłoki rozkładały? Mija czy nie?

Darunia511
Darunia511
  5 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze jedno.. czy u każdego tak strasznie to smierdzi? Jakby się zwłoki rozkładały? Mija czy nie?

Jak się nie myje i nie dba to śmierdzi ;]
madzia2143
madzia2143
  8 września 2011
To znowu ja -___- microdermal lepszy od kolczyka powierzchniowego pod względem gojenia? Ciągle mowa o biodrach
Darunia511
Darunia511
  8 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To znowu ja -___- microdermal lepszy od kolczyka powierzchniowego pod względem gojenia? Ciągle mowa o biodrach

I to i to może migrować. Generalnie, lepiej trzymają się dermale, ale nie ma reguły, moze u Ciebie trzymać się nie będą, a surface bar będzie, musisz próbować. :)
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeszcze jedno.. czy u każdego tak strasznie to smierdzi? Jakby się zwłoki rozkładały? Mija czy nie?

ja muszę myć codziennie, może to dlatego, że noszę metalowy tunel z dość grubą oprawką, jestem strasznie wyczulona na ten zapach

maybe I had said something that was wrong

sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  9 września 2011

a i jeszcze mam pytanie, jakie najlepsze byłoby wygięcie surface do obojczyka a jakie do dekoltu?

maybe I had said something that was wrong

Darunia511
Darunia511
  9 września 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: ja muszę myć codziennie, może to dlatego, że noszę metalowy tunel z dość grubą oprawką, jestem strasznie wyczulona na ten zapach

To jest normalne, tunele, a raczej uszy powinno się myć codziennie, jak każdą część ciała, tym bardziej, ze przy stalowych nie dochodzi powietrze.

sinaasappelsap
sinaasappelsap: a i jeszcze mam pytanie, jakie najlepsze byłoby wygięcie surface do obojczyka a jakie do dekoltu?

piercer będzie wiedział.
sinaasappelsap
Posty: 821 (po ~91 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
sinaasappelsap
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: piercer będzie wiedział.

wiem, że idiotyczne ale znajomy robi także sama muszę zakupić kolczyki :)

maybe I had said something that was wrong

siostraDamsee
siostraDamsee
  9 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To znowu ja -___- microdermal lepszy od kolczyka powierzchniowego pod względem gojenia? Ciągle mowa o biodrach


ja zrobiłam dwa na biodrach i goił się lepiej niż każdy inny : ]
Darunia511
Darunia511
  9 września 2011
sinaasappelsap
sinaasappelsap: wiem, że idiotyczne ale znajomy robi także sama muszę zakupić kolczyki :)

uciekaj więc czym prędzej, bo jak chcesz wysterylizowac kolczyk?
Poza tym co z niego za piercer jak kaze sam sobie kupić kolczyk... Kpina.
madzia2143
madzia2143
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zrobiłam dwa na biodrach i goił się lepiej niż każdy inny : ]

zdecydowałam się na MD. robię tylko jedną kuleczkę, bo to dosyć droga sprawa niestety a u mnie ostatnio krucho z kasą, ale i tak się cieszę ;) być może w przyszłości się coś pojawi.

na poniedziałek jestem umówiona :)
siostraDamsee
siostraDamsee
  10 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowałam się na MD. robię tylko jedną kuleczkę, bo to dosyć droga sprawa niestety a u mnie ostatnio krucho z kasą, ale i tak się cieszę ;) być może w przyszłości się coś pojawi. na poniedziałek jestem umówiona :)


bardzo dobry wybór ;] daj znać jak poszło ; )
madzia2143
madzia2143
  11 września 2011

pielęgnować octeniseptem?
czy jest jakiś tańszy produkt a też dobry?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.