Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  19 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozsądniej znaczy jak? Dowiadywałam się u znajomych, wszyscy polecali, mieli na ścianie jakieś dyplomy za III miejsce na zawodach w Łodzi, więc wydawało mi się, że to nie jakaś melina, tylko porządne, studio gdzie dbają o higienę. Zresztą ile ludzi tyle opinii, Widziałam, że mieli tylko kosmetyki z tej firmy, jakby szkodziły, albo nie dawały wymaganych efektów nikt by do nich więcej nie poszedł, a na pewno nie polecił.

Dyplomów to ja mogę sobie wydrukować 50 i w ramkę oprawić. Nie pytaj znajomych, a ludzi, którzy się na tym znają, którzy wiedzą na jakim poziomie sa ich prace, wiedza, higiena bo wiedzą na co patrzeć. Kosmetyki EasyTattoo/EasyPiercing mają w sobie detergenty.
PeggyBrownn
PeggyBrownn
  23 września 2011

Proszę o informacją dlaczego NIE powinno się przekłuwać części ciała u kosmetyczki tylko u Piercera , z góry dzięki

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  23 września 2011

Bo kosmetyczka jest od robienia paznokci,maseczek itd. Nie ma zielonego pojęcia o piercingu. Plus, kolczyki robione pistoletem miażdżą tkankę, i nie jest to sterylne.

PeggyBrownn
PeggyBrownn
  23 września 2011

tak, ale kolczyk w pępku robi przecież igłą. dla mnie jest oczywiste, że lepiej iśc do piercera ale próbuje przekonać koleżankę, że kosmetyczka to zły wybór i nie wiem już jakimi argumentami się posługiwać

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  23 września 2011
PeggyBrownn
PeggyBrownn: tak, ale kolczyk w pępku robi przecież igłą.

Nie takie rzeczy na yt widziałem :lol:

PeggyBrownn
PeggyBrownn: jakimi argumentami się posługiwać

Powysyłaj jej kilka zdjęć komplikacji przy tym przekłuciu, wpisz w googlach "piercing kosmetyczka" i powysyłaj jej kilka wypowiedzi. A jak nie to, ma swój rozum. Najwyżej będzie żałowała i na następny raz będzie wiedzieć do czego są kosmetyczki : P
Kusza
Kusza
  24 września 2011

Ja u kosmetyczki przekłuwałam język, był dla mnie trochę niewygodny ale przez kilka lat przyzwyczaiłam się. Przy okazji robienia bardziej skomplikowanego kolczyka u piercera przez przypadek dowiedziałam się, że jest zrobiony prawie 0,5cm za blisko zębów :) Kosmetyczki znają się na kolczykach jak świnia na gwiazdach, koniec kropka.

PeggyBrownn
PeggyBrownn: Proszę o informacją dlaczego NIE powinno się przekłuwać części ciała u kosmetyczki tylko u Piercera , z góry dzięki
Elph06
Posty: 11095 (po ~87 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Elph06
  25 września 2011

Mam takiego dalszego znajomego, który robi tatuaże, tyle że mieszka w Anglii i tam pracuje, ale na święta przyjeżdża do Polski.
Mam możliwość zrobienia u niego tatuażu, przeglądam zdjęcia jego prac (wg mnie są ok), ale że się na tym nie znam, a nie chcę, aby coś mi spartaczył, wstawię tutaj parę przykładowych.
http://www11.speedyshare.com/files/30466048/download/tatuaze.JPG
Jak możecie, to zerknijcie proszę, i napiszcie, co o tym myślicie :)

A.

SugarPain
SugarPain
  25 września 2011
Jaką mam pewność że idąc do studia piercer nie trafi mi w nerw? Chodzi mi o monroe. Jednego już mam i chce drugiego ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad tym ;'o
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  25 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaką mam pewność że idąc do studia piercer nie trafi mi w nerw?

jeśli to jest dobry piercer to wszystko pójdzie gładko.
jedyny błąd jaki możesz zrobić to pójść do niewykształconego piercera.
TobiasCiacho20
TobiasCiacho20
  25 września 2011

jak mówiłem tak zrobiłem nowa zajebista dziarka-

TobiasCiacho20
TobiasCiacho20
  25 września 2011

Pytacie czy bolało-ból taki sam jak by cieli cię nożem-serio-mi robił ten przez 3 godziny......trzeba być twardym nie miękkim ......

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  25 września 2011

Nie jaram się.
Darunia511
Darunia511
  25 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak mówiłem tak zrobiłem nowa zajebista dziarka

hahahhahahahhahhahahahahha no na prawdę zajebista, hahaha :D
Dlaczego ludzie szczędzą na czymś, co będą nosić do końca życia? Dlaczego nie dbają o własne zdrowie?

Konto usunięte
Konto usunięte: mi robił ten przez 3 godziny......trzeba być twardym nie miękkim ......

3 godziny, na prawdę szaleństwo.... ;]
pijana
pijana
  26 września 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytacie czy bolało

Tak ? A kto pyta ?
V69piercing
V69piercing
  26 września 2011

Co to jest pod napisem? Tzn. widzę płomienie, a co nad płomieniami? To są oczy?
Kurczę, 3h? Nie, no ja bym nie wytrzymała... :-D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.