Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Gothiclady
Gothiclady
  29 kwietnia 2011

co by się temat nie zamknął... wpis testowy

madzia2143
madzia2143
  1 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady:

śniłaś mi się dzisiaj :ninja:
Shakira32163
Shakira32163
  2 maja 2011

Mi język zarósł w godzinę ;)

368212
368212
  2 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi język zarósł w godzinę ;)

Zadziora
Zadziora
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi język zarósł w godzinę ;)

A byłaś świeżo po przekuciu?
Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011
Zadziora
Zadziora: A byłaś świeżo po przekuciu?


nie koniecznie. słyszałam, że błonka szybko zarasta ale nie chcą w bład wprowadzać bo w języku kolczyka nigdy nie miałam i nie mam zamiaru mieć :)

Konto usunięte
Konto usunięte: śniłaś mi się dzisiaj


LOLOLOLO :ziober2:
XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  4 maja 2011

Wie ktoś jak nazywa się ta modyfikacja ? Bo tatuaż to to chyba nie jest.

Gothiclady
Gothiclady
  4 maja 2011

jezus maria mi to wygląda na zmasakrowaną brodawkę :wtf:

okropność, gdzie sutek?

Owieczka
Owieczka
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wie ktoś jak nazywa się ta modyfikacja ?

modyfikacja photoshop :woot:
Zadziora
Zadziora
  9 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: nie koniecznie. słyszałam, że błonka szybko zarasta ale nie chcą w bład wprowadzać bo w języku kolczyka nigdy nie miałam i nie mam zamiaru mieć :)

koleżanka powiedziała, że świeżo po przekuciu może zarosnąć w 1h.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wie ktoś jak nazywa się ta modyfikacja ? Bo tatuaż to to chyba nie jest.

Rzeczywiście coś okropnego.
Kusza
Kusza
  9 maja 2011

język nawet jak nie świeży to zarasta w kilka godzin, a ten cycek to photoshop

martaaa56
martaaa56
  10 maja 2011

hej jakies 5 dni temu robilam tatuaz i teraz strasznie swedzi smarowalam co 3 godziny ale on tak jakby sie nie nawilzal i zrobily sie te strupki :/ mam isc juz do studia czy poczekac bo z tego co widze to jak odpada to razem z tatuazem .. : / mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi?

368212
368212
  10 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej jakies 5 dni temu robilam tatuaz i teraz strasznie swedzi smarowalam co 3 godziny ale on tak jakby sie nie nawilzal i zrobily sie te strupki :/ mam isc juz do studia czy poczekac bo z tego co widze to jak odpada to razem z tatuazem .. : / mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi?

strupki czy sucha skóra? bo jak sucha zabarwiona skóra tuszem, to jest to normalny proces gojenia.
swędzi bo się goi.
Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hej jakies 5 dni temu robilam tatuaz i teraz strasznie swedzi smarowalam co 3 godziny ale on tak jakby sie nie nawilzal i zrobily sie te strupki :/ mam isc juz do studia czy poczekac bo z tego co widze to jak odpada to razem z tatuazem .. : / mam nadzieje ze rozumiecie o co mi chodzi?

Swedzi, bo się goi, albo doprowadzilaś do odparzeń, aczkolwiek wnioskuję, że nie nosiłaś folii skoro masz strupki. Jeżeli studio kazało Ci tak tatuaż goić, to bym do nich poszła to pokazać bo bardzo możliwe że ze strupkami wyjdzie Ci tusz i tatuaż będziesz musiała poprawiać.
Darunia511
Darunia511
  11 maja 2011

I zmieniłabym studio.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.