Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

martaaa56
martaaa56
  12 maja 2011

No powiedział że nie jest zwolennikiem folii bo 'dusi' sie ten tatuaz czy cos w tym stylu..
ogolnie to mi sie caly ten tatuaz pokryl strupkami i jak odpadlalo to jak by z farbą :/ o

Darunia511
Darunia511
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No powiedział że nie jest zwolennikiem folii bo 'dusi' sie ten tatuaz czy cos w tym stylu.. ogolnie to mi sie caly ten tatuaz pokryl strupkami i jak odpadlalo to jak by z farbą :/ o

Do uduszenia, to on powinien być. dobry sposób swoją drogą, odradzać klientom folię, zrobią się strupy, wydzie tusz i płatne popraweczki.
SoDope
SoDope
  22 maja 2011

Mam filmik specjalnie dla Darunii .. tym czym zajmują się dziewczyny gdy im się nudzi .. w akademikach ..

http://www.youtube.com/watch?v=GplgGNC_5kk

i innych specjalistów którzy zajmują się Piercingiem ..

Stiffkick
Stiffkick
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=GplgGNC_5kk

lepsze widzialem ~~
SoDope
SoDope
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

tyle, że chodzi mi o fakt chwalenie się tym na YouTubie .. bo to, że gorsze przekłucia robią to wiem :O
PaniDuzeR
PaniDuzeR
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.youtube.com/watch?v=GplgGNC_5kk


szkoda slow na takie dziewuchy -.-
Sie pochwale ze wlasnie zamowilam micro dermale i odnawiam moje sternum wkoncu:D oby tym razem sie utrzymalo:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Stiffkick

Przytyles:D
Stiffkick
Stiffkick
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przytyles:D

wiem wiem jak swinia ^^ musze sie odstawic do ubojni
Darunia511
Darunia511
  23 maja 2011

'skóra mi weszła do kolczyka'
'weź wciągnij brzuch'

Konto usunięte
Konto usunięte: Sie pochwale ze wlasnie zamowilam micro dermale i odnawiam moje sternum wkoncu:D oby tym razem sie utrzymalo:)

niesamowite...

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam filmik specjalnie dla Darunii

Dzięki! Lubię takie rzeczy oglądać :D
PaniDuzeR
PaniDuzeR
  23 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niesamowite...

ironia? czy co to mialo byc?
Darunia511
Darunia511
  24 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ironia? czy co to mialo byc?

no łał.
Gothiclady
Gothiclady
  24 maja 2011

kij z tym, w Bravo są 'tatuaże' na paznokcie czekajcie...



und są literki i można sobie zrobić na paznokciach 'I J B' i np. na kciuka pierdyknąć, tą kalkomanię czy co to jest, z podobizną Justine Bibera :Crylol: chyba zaszaleję :D

SugarPain
SugarPain
  25 maja 2011
Gothiclady
Gothiclady: kij z tym, w Bravo są 'tatuaże' na paznokcie czekajcie... und są literki i można sobie zrobić na paznokciach 'I J B' i np. na kciuka pierdyknąć, tą kalkomanię czy co to jest, z podobizną Justine Bibera chyba zaszaleję :D

tylko 2,50 a jaka radość ;'o
xXxFRANASSSxXx
Posty: 6 (po ~269 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xXxFRANASSSxXx
  31 maja 2011

hehe szał z tym bravo :D ja sobie zrobilem tattoo na plecach. Tak nawiazujac do tych folii to zalezy kto robi, jak sie ma wprawe to nie bedzie nic do poprawki. A jak porobia sie strupy to szybciej sie goi, tylko strup musi sam zejsc, byle tylko nie zdrapywac ;]

Darunia511
Darunia511
  31 maja 2011
xXxFRANASSSxXx
xXxFRANASSSxXx: hehe szał z tym bravo :D ja sobie zrobilem tattoo na plecach. Tak nawiazujac do tych folii to zalezy kto robi, jak sie ma wprawe to nie bedzie nic do poprawki. A jak porobia sie strupy to szybciej sie goi, tylko strup musi sam zejsc, byle tylko nie zdrapywac ;]

Piszesz takie bzdury, ze głowa mała. Nie ma znaczenia ktos robi w tej kwestii, nie można dopuścić do powstania strupów.
xXxFRANASSSxXx
Posty: 6 (po ~269 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
xXxFRANASSSxXx
  31 maja 2011

A to sorki, nie jestem specjalistą w tej sprawie. Mi się strupy zrobiły ale tattoo wyszło ok. Strupy zleciały i było ok. Taki koleś mi powiedział, że to normalne (nie ze studia gdzie robiłem). A to powiedzcie mi dlaczego w takim razie? Czymś to grozi? Bo zastanawiam się nad zrobieniem jeszcze jednego ;] jednak miał racje koleś ze studia, to uzależnia ;) pozdro dla wszystkich

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.