Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja robie tatuaże u siebie http://nopainstudio.pl/

wspołczuje...
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wspołczuje...

dlaczego ? :woot:

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Darunia511
Darunia511
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego ?

galeria tego studia do najlepszych nie nalezy.
Sensi
Sensi
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja po zdjeciu folii przemyłem tatuaż i smarowałem tylko alantanem :) Mam dosłownie idealny czarny kolor.
A ile trzymałeś tę folię?
A potem tymi oliwkami dla dzieci, czy raczej nie?
BlueBerry85
BlueBerry85
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaoszczędziłaś, a teraz trzeba płacić drugi raz, nie lepiej było za pierwszym razem iść do porządnego studia?

Galeria u niej na ścianie była ladna ;/ i znajomym tez ładnie zrobiła więc nie było przeciwwskazań by do niej iść.
Maryla
Maryla
  9 marca 2011

Cześć, mam pytanko dotyczące tunelików.
Czy jest określony okres czasu, po którym najlepiej przechodzić do większego minimetru, czy po prostu standardowo 'jak się zagoi'?

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  9 marca 2011

najbezpieczniej jest rozciagac 1 mm na miesiac

Maryla
Maryla
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najbezpieczniej jest rozciagac 1 mm na miesiac

Zatem czeka mnie ciekawe osiem miesięcy. :ninja:
Dziękuję. :-)
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: galeria tego studia do najlepszych nie nalezy.

dopiero co otworzył, zrobił zdjecia dziar narazie tych których teraz zrobił, nie on je wymyslał tylko tak chcieli Ci co do niego przychodzili :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  10 marca 2011
Sensi
Sensi: A ile trzymałeś tę folię?

odrazu po tatuowaniu 3h trzymałem folie, potem zdjalem, przemyłem i znowu załozyłem folie, akurat tak sie złozyło ze całą noc miałem ja, rano zdjałem, przemyłem i juz smarowałem alantanem :)

Sensi
Sensi: A potem tymi oliwkami dla dzieci, czy raczej nie?

Nie tylko i wyłącznie alantanem :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Darunia511
Darunia511
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dopiero co otworzył, zrobił zdjecia dziar narazie tych których teraz zrobił, nie on je wymyslał tylko tak chcieli Ci co do niego przychodzili :)

jeżeli tatuator robi wzory z katalogu , to jest to rzemieślnik jak dla mnie, a nie artysta. Jeżeli jest to porzadny tatuator, to robi indywidualne projekty, a wiadomo, ze to co rysuje, musi być porzadne. Galeria nie jest najlepsza, a portfolio to wizytówka tatuatora, ja bym do niego nie poszła.
A, i folię powinno się trzymać 3-4 dni.
JegoRudd
JegoRudd
  11 marca 2011
Maryla
Maryla: Czy jest określony okres czasu, po którym najlepiej przechodzić do większego minimetru, czy po prostu standardowo 'jak się zagoi'?


mój chłopak po zrobieniu pierwszego miał czekać 3 miesiące (tak mu w studiu powiedzieli), czekał 4. teraz w czwartek był rozciągnąć do 4 mm i powiedzieli mu, że może co 2 tyg przychodzić.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  11 marca 2011

smialo, jesli chce miec blow outy, sloneczka lub problemy z zejsciem na mniejsze rozmiary w przyszlosci

wystarczy pomyslec, wystarczy chciec sie dowiedziec, a chciec to znaczy móc

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeżeli tatuator robi wzory z katalogu , to jest to rzemieślnik jak dla mnie, a nie artysta. Jeżeli jest to porzadny tatuator, to robi indywidualne projekty, a wiadomo, ze to co rysuje, musi być porzadne. Galeria nie jest najlepsza, a portfolio to wizytówka tatuatora, ja bym do niego nie poszła.

Mozliwe ze z katalogu a mozliwe ze i nie, nie sledze tego uwaznie u niego.
Ma własne projekty, ale jak na takie miasteczko jak moje nie ma za bardzo wielu klientów, przeglądałem wszystkie jego szkice, rysunki, te czarno-białe i te kolorowe, sa dla mnie jak najbardziej zadowalające, lecz ja osobiscie sam sobie wybrałem jaki chce miec tatuaż. Podsunałem mu swoja wizje, a on jeszcze podsunął swoja i wyszło jeszcze lepiej jak przewidywałem, wiec moim zdaniem jest wart uwagi.
Może dla Ciebie to im wieksze miasto tym niby lepsi tatuatorzy.
Nie bede bronił ani tego w moim miescie ani tych w wiekszych miastach, moim zdaniem ten u mnie robi to na tyle profesjonalnie ze kazdy jest z tego zadowolony. Gdyby nie byli zadowoleni nie przychodzili by do niego.
A tak szczerze to co jest na galerii, mozesz sobie gadac co se chcesz nawet i to jesli sie nie podobaja Tobie czy tam Twoim znajomym, to jest indywidualny projekt i kazdy był z tego zadowolony, widocznie ktos chciał taki a nie inny tatuaż. Zresztą najlepiej zobaczyć to na własne oczy :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  12 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A, i folię powinno się trzymać 3-4 dni.

Ja trzymałem tyle ile pisałem wyżej i mam idealnie czarny kolor tatuażu.
I nikt mi nie powie ze powinno sie go trzymac iles tam dni.
Sam sie przekonałem, sam wiem i sam bede tak robił :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.