Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  7 marca 2011
Sensi
Sensi: Jaka Anka? Ale tatuaż, czy wykonanie? Bo to jest różnica. Poza tym Tobie niekoniecznie musi się podobać, dajmy na to znak zapytania, a osobie która sobie zrobiła na całe plecy będzie się podobał i będzie zachwycona. Nie każdemu, każdy motyw się podoba - jak starożytni Rzymianie powiadali: de gustibus non est disputandum.

Nie chodzi o to czy się podoba wzór, chodzi o techniczne strony tatuażu, czyli jego wykonanie.
Sensi
Sensi
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej, ja WIEM ze on się nie zna na tym co robi :)
Z ciekawości: niby skąd?

quote=Darunia511]Hmm, mam troszkę wiecej tatuaży, nosze folię i nic mi nie spada, wystarczy ja dobrze przykeić. No ale ok, to nie jest mój tatuaż, tatuujesz sie po kątach, nie dbasz o tatuaż - nie płacz tutaj jak np. będziesz miec plamy jasne, bo tusz Ci wyjdzie.To czym przykleiłaś folię? Bo chyba sama z siebie to się nie trzymała?
Gdybym się tatuowała po kątach to bym sama sobie zrobiła, gdybym miała odpowiednie rzeczy i gdybym była na tyle głupia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziwnym jest dla mnie, ze pełnoletnia dziewczyna, która uważa się za tyle dorosłą aby mieć tatuaże kryje się z nimi przed rodzicami.
Bo są przeciwnikami zdobienia ciała. Po prostu. Gdybym powiedziała, że zrobiłam sobie ten kolczyk w pępku to by mi go siłą wyrwali. A tatuaż - pewnie by już załatwiali, żeby się tego pozbyć. Więc trochę muszę odczekać, zanim im powiem. Jest to jedyny ich minus.
Sensi
Sensi
  7 marca 2011
*
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, mam troszkę wiecej tatuaży, nosze folię i nic mi nie spada, wystarczy ja dobrze przykeić. No ale ok, to nie jest mój tatuaż, tatuujesz sie po kątach, nie dbasz o tatuaż - nie płacz tutaj jak np. będziesz miec plamy jasne, bo tusz Ci wyjdzie.
To czym przykleiłaś folię? Bo chyba sama z siebie to się nie trzymała?
Gdybym się tatuowała po kątach to bym sama sobie zrobiła, gdybym miała odpowiednie rzeczy i gdybym była na tyle głupia.
Darunia511
Darunia511
  7 marca 2011
Sensi
Sensi: Z ciekawości: niby skąd?

Znamy się.
Nie wiem po co w ogóle dyskutujesz z osobami, które mają wieksze rozeznanie w temacie. Tak to jest w tym środowisku, że kojarzymy bardzo duża ilość tatuatorów, piercerów, i wiem kto jaki jest w tym czym się zajmuje. Pokaż nam proszę stronę jego studia :)
Tatuujesz się po kątach, skoro Twoj tatuator i piercer nie znają się nawet na pielęgnacji, a są to PODSTAWY.

Sensi
Sensi: Bo są przeciwnikami zdobienia ciała. Po prostu. Gdybym powiedziała, że zrobiłam sobie ten kolczyk w pępku to by mi go siłą wyrwali. A tatuaż - pewnie by już załatwiali, żeby się tego pozbyć. Więc trochę muszę odczekać, zanim im powiem. Jest to jedyny ich minus.

Nie mają prawa wyrządzić Ci krzywdy, wybacz ale śmieszą mnie takie sytuacji, myślisz ze moi rodzice byli zachwyceni jak przyszłam do domu z tatuaże? Strach w relacji rodzic-dziecko jest dla mnie patologią.

Sensi
Sensi: To czym przykleiłaś folię? Bo chyba sama z siebie to się nie trzymała?

Plastrem bez gazy np.
BlueBerry85
BlueBerry85
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja w ten sposób nie myślę, to jest rzecz która masz do końca życia, na tym sie nie szczędzi, lepiej odkłądać np. rok (nie wiem jakie są Twoje mozliwości) i mieć porządny tatuaz. I cena nie zalezy od tego czy duze miasto, czy małe, a od tatuatora.

Pytałam u siebie o cene tatuaży powiedziała mi 250 zł
w lublinie kosztował on już 330-370
w warszawie 420-450 ;] lekka różnica.
Sensi
Sensi
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mają prawa wyrządzić Ci krzywdy, wybacz ale śmieszą mnie takie sytuacji, myślisz ze moi rodzice byli zachwyceni jak przyszłam do domu z tatuaże? Strach w relacji rodzic-dziecko jest dla mnie patologią.
Nie rozśmieszaj mnie. Strach jest najgorszy, ale myślę, że czasami jest dobry w odpowiednich ilościach. Rodzice się boją i się martwią to w sumie naturalne i tego nie można przeskoczyć.
Darunia511
Darunia511
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytałam u siebie o cene tatuaży powiedziała mi 250 zł w lublinie kosztował on już 330-370 w warszawie 420-450 ;] lekka różnica.

Pokaż strony w jakich studiach byłaś, porównamy jakość prac i zobaczymy :)

Sensi
Sensi: Nie rozśmieszaj mnie. Strach jest najgorszy, ale myślę, że czasami jest dobry w odpowiednich ilościach. Rodzice się boją i się martwią to w sumie naturalne i tego nie można przeskoczyć.

można, ale nieważne, temat dotyczy tatuaży, nie patologii.
Darunia511
Darunia511
  7 marca 2011
Zreszta co to za różnica cen... przeciez 400 zł za tatuaz to nie jest duzo, 3 pary spodni, a masz go do konca zycia.
folkemon
folkemon
  7 marca 2011
Sensi
Sensi: Jaka Anka? Ale tatuaż, czy wykonanie? Bo to jest różnica. Poza tym Tobie niekoniecznie musi się podobać, dajmy na to znak zapytania, a osobie która sobie zrobiła na całe plecy będzie się podobał i będzie zachwycona. Nie każdemu, każdy motyw się podoba - jak starożytni Rzymianie powiadali: de gustibus non est disputandum.

No taka z HYDE. Na muzyce też pisze chyba. Nie pamiętam nicku, bo chyba zmieniała ostatnio, ale zarówno stary jak i nowy miał słowo 'anka' lub 'ania'.

A ten tatoo, który wklejała po prostu wyglądał na wykonany bardzo niestarannie. To jakiś napis był. Litery były rozmyte, takie nieostre jakieś.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  8 marca 2011

BlueBerry85 a w ilu studiach w wawie pytalas ??

Spytaj u nas :) www.avetattoo.pl

BlueBerry85
BlueBerry85
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zreszta co to za różnica cen... przeciez 400 zł za tatuaz to nie jest duzo, 3 pary spodni, a masz go do konca zycia.

Może mam takie podejśćie ze względu na nauke oszczednosci od małego :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Pokaż strony w jakich studiach byłaś, porównamy jakość prac i zobaczymy :)

w warszawie to nawet nie wiem bo koleżanka gdzieś tam była
Jeśli chodzi o lublin to tu http://www.tatuaz.lublin.pl/
a białą to tu http://www.super-tattoo.com/main.php?g2_itemId=1383

Konto usunięte
Konto usunięte: Spytaj u nas :) www.avetattoo.pl

Jak będe kiedyś w Warszawie to wpadnę zapytać :)
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy lilie pasują do ważek? jak nie to na co mogłabym się skusić?

Pasowały by lilie, jesli zrobiłabyś je w kolorze.
Ważki też kolorem musiałabys poprawic i jeszcze jako tło tafla wody :)

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  8 marca 2011
Sensi
Sensi: Czy te produkty wystarczą?

Ja po zdjeciu folii przemyłem tatuaż i smarowałem tylko alantanem :)
Mam dosłownie idealny czarny kolor.

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Darunia511
Darunia511
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o lublin to tu http://www.tatuaz.lublin.pl/ a białą to tu http://www.super-tattoo.com/main.php?g2_itemId=1383

I wszystko jasne dlaczego studio w Warszawie chciało więcej.
Polecam Szery tattoo, Caffeine tattoo, JuniorInk, Black Star, Gulestus, Azazel, Hand of god... Wszystko Warszawa lub okolice, jest w czym wiebierać, wiec raczej nie poprzestawałabym na zapytaniu w jednym studiu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może mam takie podejśćie ze względu na nauke oszczednosci od małego

Czas je na chwilę zmienić, bo chyba chcesz miec ładny tatuaż? Zobacz na ważki... Zaoszczędziłaś, a teraz trzeba płacić drugi raz, nie lepiej było za pierwszym razem iść do porządnego studia?
KamilGie
Posty: 11992 (po ~66 znaków)
Reputacja: -37 | BluzgometrTM: 210
KamilGie
  8 marca 2011

Ja robie tatuaże u siebie
http://nopainstudio.pl/

Jak? Bez zmian! Czas twardo do przodu a ja dalej ten sam :rock:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.