Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

BlueBerry85
BlueBerry85
  4 marca 2011

Mam pytanie.
Mam dwie ważki i chciałabym coś do nich dorobić ponieważ tatuażystka wytatuowała innej dziewczynie 10 miesięcy po mnie identyczną ważkę jak ja mam....
i tu moje pytanie
Czy lilie pasują do ważek? jak nie to na co mogłabym się skusić?
Dziękuje to tyle.
Pozdrawiam tych którzy chcą być pozdrowieni

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy lilie pasują do ważek?

No niby tak ale, daj może zdjęcie tatuażu to będzie można to sobie lepiej zobrazować.
Owieczka
Owieczka
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy lilie pasują do ważek? jak nie to na co mogłabym się skusić?

lilie wodne pasują.. nad wodą najczęściej spotyka się ważki
Darunia511
Darunia511
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie. Mam dwie ważki i chciałabym coś do nich dorobić ponieważ tatuażystka wytatuowała innej dziewczynie 10 miesięcy po mnie identyczną ważkę jak ja mam.... i tu moje pytanie Czy lilie pasują do ważek? jak nie to na co mogłabym się skusić? Dziękuje to tyle. Pozdrawiam tych którzy chcą być pozdrowieni

Napisz proszę co to za tatuator.
Ja bym nie robiła lilii, są nudne.
BlueBerry85
BlueBerry85
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisz proszę co to za tatuator.

Katarzyna Wierzejska o.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja bym nie robiła lilii, są nudne.

Więc co proponujesz?

Konto usunięte
Konto usunięte: No niby tak ale, daj może zdjęcie tatuażu to będzie można to sobie lepiej zobrazować.

BlueBerry85
BlueBerry85
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Laska ma identyczną wazke jak ta moja na dole tyle że niebieską ;/
Darunia511
Darunia511
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Katarzyna Wierzejska o.

Gdzie ona pracuje?

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc co proponujesz?

Ja bym proponowała doprowadzić do porządku ważki, bo nie wyglądają za dobrze. I nie przejmowałabym się tym, że ktoś ma podobną, w końcu jest to tatuaż realistyczny, wiele osób ma takie ważki.
BlueBerry85
BlueBerry85
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdzie ona pracuje?

W Białej Podlaskiej
dejavu bodajże się studio nazywa

Konto usunięte
Konto usunięte: I nie przejmowałabym się tym, że ktoś ma podobną, w końcu jest to tatuaż realistyczny, wiele osób ma takie ważki.

ona jest identyczna... wiesz w dupie bym to miała ale jak się samemu rysuje i wybiera to sory;/
Sensi
Sensi
  6 marca 2011
Powitać.
Mam pytanie, otóż wczoraj (ledwo jeszcze doba nie minęła) robiłam tatuaż oraz kolczyk. Polecono mi go przemywać kolczyk Octinseptem, a wokół niego (patyczkiem) smarować Triboticiem. Natomiast na tatuaż mam nakładać Alantan, a po około tygodniu zwykłą oliwką dla dzieci smarować.I tu następują moje dwa pytania: 1). Czy te produkty wystarczą?
2). Jak smarować tatuaż skoro do niego nie dosięgam - mam go prawie, że na środku pleców.

Pozdrawiam i liczę na sensowne odpowiedzi, bez głupich uwag i zbędnych komentarzy. Aloha.
BlueBerry85
BlueBerry85
  6 marca 2011
Sensi
Sensi: 2). Jak smarować tatuaż skoro do niego nie dosięgam - mam go prawie, że na środku pleców.

Najprościej kogoś poprosić
Sensi
Sensi
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Najprościej kogoś poprosić
Dowcip polega na tym, że nikt nie może o tym wiedzieć. A jak poproszę o pomoc to się wyda.
BlueBerry85
BlueBerry85
  6 marca 2011
Sensi
Sensi: Dowcip polega na tym, że nikt nie może o tym wiedzieć. A jak poproszę o pomoc to się wyda.

hmm... trochę się porościągasz i dasz radę :)wiadomo większosc maści pewnie będzie poza ale lepiej tak niż wcale. tak mi się wydaje
Sensi
Sensi
  6 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm... trochę się porościągasz i dasz radę :)wiadomo większosc maści pewnie będzie poza ale lepiej tak niż wcale. tak mi się wydaje
Może zyskam 3cm we wzroście dzięki temu? :mrgreen:
Będę musiała się znowu gimnastykować z tym, żeby to jakoś posmarować. :nie:
BlueBerry85
BlueBerry85
  6 marca 2011
Sensi
Sensi: Może zyskam 3cm we wzroście dzięki temu? Będę musiała się znowu gimnastykować z tym, żeby to jakoś posmarować.

jedyny sposób jaki mi przychodzi do głowy to nasmarowanie rak maścią i jedną ręką od góry a drugą od dołu (na zasadzie ćwiczenia rosciagającego z podstawówki )
BlueBerry85
BlueBerry85
  6 marca 2011
Sensi
Sensi:

jak to zobaczyłam od razu pomyślałam o Tobie
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.