Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  7 lutego 2011
Yukiko
Yukiko: no tak, zmniejszyły się prawie do normalnego rozmiaru, ale nie o to pytałam.

Jeżeli jest to przekłucie bez ran i urazów, normalnie zagojone to się nie zrośnie do zera.

368212:
to będzie chyba saline solution , nie?
dziękuję

Hmmm saline solution, to chyba sól fizjologiczna, a nie morska, no ale moze sie myle, to nie ja mieszkam w Anglii :ziober2:
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  7 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli jest to przekłucie bez ran i urazów, normalnie zagojone to się nie zrośnie do zera.

WIEM.
Chodzi mi o to, czy coś się może stać jeśli rozciągne drugi raz.
Owieczka
Owieczka
  7 lutego 2011

@368212
to będzie najprawdopodobniej Isotonised adriatic sea water, lub isotonised sea water

368212
368212
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to będzie najprawdopodobniej Isotonised adriatic sea water, lub isotonised sea water

dziękuję bardzo.
Darunia511
Darunia511
  8 lutego 2011
Yukiko
Yukiko: WIEM. Chodzi mi o to, czy coś się może stać jeśli rozciągne drugi raz.

Nie, a co by się niby mogło stać logicznie myślac?
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  8 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, a co by się niby mogło stać logicznie myślac?

Nie wiem, wy się znacie. Dlatego pytam.
martaaa56
martaaa56
  9 lutego 2011

czy moge jakos sama zdezynfekowac -czy jakos tak kolczyk od jezyka? czy musze isc do salonu.. bo kupilam nowe i chyba nie bardzo sterylne warunki mialy ;/

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  10 lutego 2011

kolczyki masz metalowe czy maja pret metalowy a kulki akrylowe ?

martaaa56
martaaa56
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy maja pret metalowy a kulki akrylowe ?

o dokladnie tak
Darunia511
Darunia511
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy moge jakos sama zdezynfekowac -czy jakos tak kolczyk od jezyka? czy musze isc do salonu.. bo kupilam nowe i chyba nie bardzo sterylne warunki mialy ;/

Sterylizacja to nie to samo co dezynfekcja. Wysterylizować możesz tylko za pomocą autoklawu
meguniaa
meguniaa
  12 lutego 2011

Witam wszystkich. :mrgreen:
Planuję sobie zrobić tatuaż w najbliższym czasie.
Taką kocią łapkę (jedną, nie dwie):

Wielkości mniej więcej takiej samej tylko że w innym miejscu.
Szukałam na necie ile może mnie to kosztować bo z racji tego iż na dniach wyjeżdżam to pieniążki muszę sobie na niego odłożyć, ale nic nie znalazłam.
Mógłby mi ktoś go wycenić.? Tak mniej więcej od ilu do ilu za niego bym zapłaciła... Byłabym bardzo wdzięczna. :)
Pozdrawiam.

Darunia511
Darunia511
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szukałam na necie ile może mnie to kosztować bo z racji tego iż na dniach wyjeżdżam to pieniążki muszę sobie na niego odłożyć, ale nic nie znalazłam. Mógłby mi ktoś go wycenić.? Tak mniej więcej od ilu do ilu za niego bym zapłaciła... Byłabym bardzo wdzięczna. :) Pozdrawiam.

150-200 zł, aczkolwiek kazde studio ceni sie inaczej, myślę że w częsci Ci nawet tego nie będą chcieli wykonać :)
meguniaa
meguniaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 150-200 zł, aczkolwiek kazde studio ceni sie inaczej, myślę że w częsci Ci nawet tego nie będą chcieli wykonać :)

To że każde studio ceni się inaczej to już czytałam na wielu portalach. :)
A czemu by nie chcieli?
Darunia511
Darunia511
  12 lutego 2011
Dobrzy tatuatorzy mogą sobie przebierać w klientach, a takie łapki no cóż... Nie jest to pomysł wysokich lotów.
meguniaa
meguniaa
  12 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrzy tatuatorzy mogą sobie przebierać w klientach, a takie łapki no cóż... Nie jest to pomysł wysokich lotów.

Rozumiem. No cóż, dzięki za info.. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.