Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

pinheiros
pinheiros
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kejyr

mówiłam, żebyś sobie propolisem zdezynfekowała
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  12 stycznia 2011

pinheiros pomysl zanim cos zaproponujesz .....

Gothiclady
Gothiclady
  13 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mówiłam, żebyś sobie propolisem zdezynfekowała


BUAHAHAHAHHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!
Brzeginka
Brzeginka
  14 stycznia 2011
Czy teoretycznie da się zrobić vertical lip na górnej wardze ? (nie, nie chcę się brońcie bogowie sama kłuć, kieruje mną czysta ludzka ciekawość :D )
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  14 stycznia 2011

oczywiscie ze da sie, bedzie wygladalo jak medusa i kulka na wardze :)

Brzeginka
Brzeginka
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiscie ze da sie, bedzie wygladalo jak medusa i kulka na wardze :)

Tak też myślałam, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała, tym bardziej, że nigdy nie widziałam u nikogo takiego cuda (a widywałam przeróżne). Dziękuję serdecznie :)
Darunia511
Darunia511
  14 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak też myślałam, ale nie byłabym sobą, gdybym nie zapytała, tym bardziej, że nigdy nie widziałam u nikogo takiego cuda (a widywałam przeróżne). Dziękuję serdecznie :)

Poszukaj sobie, Vertical Medusa się zwie.
pinheiros
pinheiros
  15 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: BUAHAHAHAHHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!!!!

przepraszam bogini piercingu, ale niestety mi przy infekcji to pomogło :(
pinheiros
pinheiros
  15 stycznia 2011

woda utleniona na rope!!! nie nigdy w zyciu!! wiem że to podstawa domowej apteczki, ale jak sie nie zna zasad pierwszej pomocy to mozna sobie zaszkodzić. Rope trzeba wysuszyć, czy to betadyną czy czymś innym, ale wysuszyć, a nie dodatkowo rozjadzic.
Maść tribiotec jest dobra, mozesz nia smarowac od czasu do czasu. Ale na ropę radze użyc choćby nawet kitu pszczelego (propolis do nabycia w kazdej aptece najlepszy w sprayu)
Nigdy wody utlenionej na ropiejące rany nie dajemy!! już lepszy spirytus salicylowy (piecze ale odkaża o niebo lepiej).
Co do rany jeszcze dodatkowo. To widze że kolczyk masz sciągnięty.... załóż go, a najlepiej aby to był złoty kolczyk, gdyz przy złocie takie rany goją się szybciej. Nie ściągaj kolczyka, bo podrażniasz sobie dodatkowo rane. A jak ściagniesz na dłużej to ona po prostu zarośnie.

Zrób tak (moja rada) przemyj dokładnie kolczyk propolisem, przemyj ranę, z jednej i zdrugiej strony, na ile sie da, włoż kolczyk i przetrzyj wacikiem jeszcze raz. Zostaw i po paru godzinach powtórz całość. Tak rób kilka razy dziennie. Po około trzech do 4 dni powinno juz sie wszystko normować. Jeśli sprawia ci zbyt duży ból ściganie i zakładnaie kolczyka to go zostaw, a przemywaj tylko wystające częsci i w miarę na ile mozesz wsuwaj to co odkażone do rany (hmmm nie wiem jak to opisać....po prostu przesuń część kolczyka możliwie wysoko nie wyciagając go całkiem posmaruj i włóż spowrotem po czym zrób to samo z drugiej strony dziurki)

mam juz pare klczykow i polecam masc propolis(najlepiej6%)naprawde pomaga wystarczy przyłazyc zawinac bandazem i zostawic na cala noc a rano juz jest o wiele lepiej.nigdy bym nie poszła zrobic sobie kolczyk u kosmetyczki a z pistoletu fuj

to kilka wypowiedzi z forum:mrgreen:

Gothiclady
Gothiclady: Gothiclady

może ty w ogóle nie wiesz co to jest?:rotfl:
Gothiclady
Gothiclady
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: może ty w ogóle nie wiesz co to jest?


oczywiście, że nie wiem co to jest propolis

....

:zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: przepraszam bogini piercingu


:wtf:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale niestety mi przy infekcji to pomogło :(


ale ja się nie znam, więc nic tu po mnie
Gothiclady
Gothiclady
  16 stycznia 2011

aha i jeszcze

Konto usunięte
Konto usunięte: już lepszy spirytus salicylowy


Konto usunięte
Konto usunięte: najlepiej aby to był złoty kolczyk,


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ściągaj kolczyka, bo podrażniasz sobie dodatkowo rane


Konto usunięte
Konto usunięte: to kilka wypowiedzi z forum


nie mam pytań
pinheiros
pinheiros
  16 stycznia 2011

''niestety'' miało oznaczać ironię, nie moja wina, że nie załapałaś:mrgreen:
cytujesz fragmenty, których ja nie napisałam, mi chodziło głównie oto, że jednak dla kogoś on pomógł

Gothiclady
Gothiclady
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ''niestety'' miało oznaczać ironię, nie moja wina, że nie załapałaś


przepraszam pani najlepiej znająca się na wszystkim :)
pinheiros
pinheiros
  16 stycznia 2011
Gothiclady
Gothiclady: przepraszam pani najlepiej znająca się na wszystkim :)

tego nie powiedziałam, to ty od początku się tak zachowujesz :)
takie było moje zdanie na temat tego leku, ponieważ nie raz naprawdę mi pomógł (nie tylko infekcja kolczyka, ale również i gardła), nie wzięłam tego z nieba
nie poleciłabym wcześniej czegoś, czego sama wcześniej nie próbowałam
http://www.czytelniamedyczna.pl/2589,wykorzystanie-propolisu-i-miodu-w-zakazeniach.html
Gothiclady
Gothiclady
  16 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: (nie tylko infekcja kolczyka, ale również i gardła)


żartujesz?

co ma gardło do kolczyka? wiem jak działa propolis. ale zasugeruj się tym:

Konto usunięte
Konto usunięte: pinheiros pomysl zanim cos zaproponujesz .....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.