Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  18 grudnia 2010

Zaznaczyła bym na zdj. ale nie mam czym -.-.
Nie wiemy czy ucho nie jest za bardzo wypukłe (poniżej helixa)

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  19 grudnia 2010

Podkowa o średnicy 6mm będzie odpowiednia do smiley ?

Darunia511
Darunia511
  20 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podkowa o średnicy 6mm będzie odpowiednia do smiley ?

Piercer będzie wiedział jakiej biżuterii ma użyć :)
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  21 grudnia 2010

Tyle ,że ja idę ze swoim do kosmetyczki *.* .

Darunia511
Darunia511
  21 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tyle ,że ja idę ze swoim do kosmetyczki *.* .

U kosmetyczki mozesz sobie zrobic tipsy, nie kolczyk. Jak sama nazwa wskazuje od piercingu jest piercer.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  22 grudnia 2010

Gdyby był u mnie piecer to nawet bym się nie zastanawiał .

pijana
pijana
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby był u mnie piecer to nawet bym się nie zastanawiał .

W tak dużym mieście jak Gniezno nie ma ani jednego piercera ? :woot:
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  22 grudnia 2010

Mieszkam jakieś 20 km od Gniezna i nie za bardzo mi tam po drodze w najbliższym czasie .
Ale skoro tak to poczekam trochę i zrobię to u kompetentnej osoby .

pijana
pijana
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mieszkam jakieś 20 km od Gniezna i nie za bardzo mi tam po drodze w najbliższym czasie . Ale skoro tak to poczekam trochę i zrobię to u kompetentnej osoby .

Dobra decyzja :tak:
Darunia511
Darunia511
  23 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby był u mnie piecer to nawet bym się nie zastanawiał .

Jkaby Co na zdrowiu zalezało, to byś na drugi koniec Polskie jechał.

Konto usunięte
Konto usunięte: W tak dużym mieście jak Gniezno nie ma ani jednego piercera ?

Nie ma nikogo porządnego z tego co wiem, ale ma godzine do Poznania, moze jeszcze piercer ma do niego przyjść? o.O
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  24 grudnia 2010

Ida Swieta, Kazda dusza wniebowizeta, No bo Swieta to jest czas, kiedy wszystko wali nas : wali ukochana praca, wali nas ze mamy kaca, wali ze niezdrowo jemy, wali nas to ze tyjemy, wali kryzys ustrojowy, wala chlopcy radarowcy, wala niedzielni kierowcy ...... A ja z serca zycze Wam Swiat nie w smutku, nie w chorobie, Niech Was w Swie...ta gardlo pali , No i niech Was wszystko wali !!!!

Morbidzioch

MehuMehuMehu
MehuMehuMehu
  28 grudnia 2010

Ostatnio nasunął mi się pomysł na tatuaż wykonany na stopie,ale na wewnętrznej jej stronie.Na tej którą chodzimy tak dla jasności.Czy ktoś ma taki tatoo?Myślałam nad jakimś małym symbolem.Jak myślicie,bardzo boli?to byłby mój pierwszy tatuaż więc nie dziwcie się że zadaję takie pytania...Pozdrawiam i czekam na odp

pijana
pijana
  28 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ostatnio nasunął mi się pomysł na tatuaż wykonany na stopie,ale na wewnętrznej jej stronie.Na tej którą chodzimy tak dla jasności.Czy ktoś ma taki tatoo?Myślałam nad jakimś małym symbolem.Jak myślicie,bardzo boli?to byłby mój pierwszy tatuaż więc nie dziwcie się że zadaję takie pytania...Pozdrawiam i czekam na odp

Taki tatuaż zejdzie po kilku miesiącach.
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  30 grudnia 2010

Pytam z czystej ciekawości . Jak zakłada się taki kolczyk z zagięciami ?Bo przepchnąć go jak normalnej sztangi przecież się nie da .

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  30 grudnia 2010

piercer potrafi taki kolczyk zakladac

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.