Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  6 grudnia 2010
Venom. 2 na raz mozesz
JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  6 grudnia 2010

Ile mniej więcej się goi ?
Ile mniej więcej kosztuje , salonie oczywiście ? (w stówie się zmieszczę ? ;) )

Dzięki .

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  6 grudnia 2010

goi sie tak samo jak standard

w wiekszosci studyjek tatuazau cena za jeden kolczyk w jezyku zaczyna sie od 100 zl w gore wiec nie ma bata zebys z dwoma zmiescila sie w 100wce

chyba ze pojdziesz do sprawdzonego prywatnego piercera, tam ceny sa zawse nizsze i w przedziale 80-120 sie zmiescisz za dwa

diaabelskaanielica
diaabelskaanielica
  8 grudnia 2010

jestem w tym temacie laikiem, w przyszłym tygodniu poddaję się pod maszynkę, a pytaniem mianowicie moje takie....
jak to jest z tatuażami i solarium ?
Wiadome, że pewnie od razu nie pobiegnę, ale po jakim czasie można i czy to prawda, iż bardzo blednie ?

Darunia511
Darunia511
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jestem w tym temacie laikiem, w przyszłym tygodniu poddaję się pod maszynkę, a pytaniem mianowicie moje takie.... jak to jest z tatuażami i solarium ? Wiadome, że pewnie od razu nie pobiegnę, ale po jakim czasie można i czy to prawda, iż bardzo blednie ?

Blednie, od słońca równiez dlatego tatuaże smaruje się filtrem 50
lesniowska8
lesniowska8
  8 grudnia 2010

jakie są grubości, średnice sztangi do kolczyka w wardze? mój chłopak ma bardzo grubego tego kolczyka i chciałam mu kupić nowego ale nie wiem jaka może być jego grubość, on też nie wie

Owieczka
Owieczka
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mój chłopak ma bardzo grubego tego kolczyka i chciałam mu kupić nowego ale nie wiem jaka może być jego grubość, on też nie wie

w ciemno 1.6 ma :woot:
diaabelskaanielica
diaabelskaanielica
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

dzięki;)
lesniowska8
lesniowska8
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w ciemno 1.6 ma

a jakie inne jeszcze są?
Owieczka
Owieczka
  8 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a jakie inne jeszcze są?

Darunia pisała na poprzedniej stronie, że prawdopodobnie to jest 1.2 lub 1,6
wg mnie najlepiej będzie jak pójdziecie do piercera, on zobaczy oceni i od razu u niego kupicie nowy :tak:
Gothiclady
Gothiclady
  9 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie są grubości, średnice sztangi do kolczyka w wardze? mój chłopak ma bardzo grubego tego kolczyka i chciałam mu kupić nowego ale nie wiem jaka może być jego grubość, on też nie wie


przecież pisałas o tym na poprzedniej stronie i Darunia Ci odpisała :wtf:
Gothiclady
Gothiclady
  17 grudnia 2010

podbijam

XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  17 grudnia 2010

Znajomy planuje zrobić industriala . Ale przed wizytą w salonie chciał się dowiedzieć czy jest to możliwe na jego uchu .
zdjęcia
http://img80.imageshack.us/i/101217190415.jpg/
http://img684.imageshack.us/i/101217190403.jpg/

jeszcze się bokiem obróciło -.-

XKrolewnaZDrewnaxX
Gothiclady
Gothiclady
  18 grudnia 2010

yyyy, a skąd mu się wzięło, że mogłoby to byc niemożliwe? ucho jak ucho... jakby połowy nie miał to trzeba by się zastanowić :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.