Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Stiffkick
Stiffkick
  31 grudnia 2010

taaaaa, a najlepiej gdy jedna strona slabo wystaje i nie da sie kulki wkrecic ;p hehz

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  31 grudnia 2010

to byla porazka i nie draznij mnie :P

nigdy wiecej kaniulami tego nie bede zakladac

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 stycznia 2011

W sumie ten temat najbardziej się do tego nadaje.

Jeśli ktoś jest uczulony na metal, to wiadomo, raczej sobie nie pozwoli na kolczyki z tego surowca. A co jeśli, coś mu mocno wpadnie w oko i zależałoby mu, by to mieć, a nie ma alternatywy ze srebra? Czy czymś można pokryć metalowy kolczyk by nie uczulał?

fazusiowedinozaury
fazusiowedinozaury
  4 stycznia 2011

czy to, że od kolczyka w wardze od wewnętrznej strony
odbiła się blaszka, może oznaczać coś poważniejszego?
koleżanka mówiła, że przez to musiała go wyjąć, nie wiem czy to prawda.

Darunia511
Darunia511
  4 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli ktoś jest uczulony na metal, to wiadomo, raczej sobie nie pozwoli na kolczyki z tego surowca. A co jeśli, coś mu mocno wpadnie w oko i zależałoby mu, by to mieć, a nie ma alternatywy ze srebra? Czy czymś można pokryć metalowy kolczyk by nie uczulał?

Srebro uczula. Bioplast, ptfe

Konto usunięte
Konto usunięte: czy to, że od kolczyka w wardze od wewnętrznej strony odbiła się blaszka, może oznaczać coś poważniejszego? koleżanka mówiła, że przez to musiała go wyjąć, nie wiem czy to prawda.

zapytaj swojego piercera
GoHnaa
GoHnaa
  8 stycznia 2011

Witam,
ponad 3 tygodnie temu zrobilam sobie tatuaz i chcialam sie zapytac
Po jakim czasie moge isc do solarium?
bo ide na studniowke i nie chciala bym byc taka blada

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  8 stycznia 2011

po min 1.5 miesiaca zabezpieczajac tatuaz kremem z filtrem np 50

kejyr
kejyr
  9 stycznia 2011

nie wiem co mam robic, mam kolczyk juz od 1,5 roku? wczoraj w nocy strasznie mi napuchł, ropa wydzielała się z niego zawsze od samego poczatku, troszeczke, ale teraz wow..... to moj jedyny jaki mam, to jest stal chirurgiczna, uczulenie po 1,5 roku???? mam tylko jedno moje zdjecie z tym kolczykiem, strasznie mnie boli, zrobiła się rana przy twarzy bo ja mam taki kolczyk

Darunia511
Darunia511
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem co mam robic, mam kolczyk juz od 1,5 roku? wczoraj w nocy strasznie mi napuchł, ropa wydzielała się z niego zawsze od samego poczatku, troszeczke, ale teraz wow..... to moj jedyny jaki mam, to jest stal chirurgiczna, uczulenie po 1,5 roku???? mam tylko jedno moje zdjecie z tym kolczykiem, strasznie mnie boli, zrobiła się rana przy twarzy bo ja mam taki kolczyk

Nie wyświetla mi się zdjęcie. Ja bym wyjęła, po zagojeniu przekłuła ponownie, jezeli masz go 1,5 roku i cały czas ropieje...
Po wyjęciu 3 razy dziennie Octenisept.
kejyr
kejyr
  9 stycznia 2011
kejyr
kejyr
  9 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyświetla mi się zdjęcie. Ja bym wyjęła, po zagojeniu przekłuła ponownie, jezeli masz go 1,5 roku i cały czas ropieje... Po wyjęciu 3 razy dziennie Octenisept.

ciekawe ile to bedzie sie goic, a przekuc ponownie nie bede mogla sama, bo tam wchodzi banan, zobacz link http://zapodaj.net/images/bd6758c88158.jpg
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  9 stycznia 2011

a po co chcesz przekuwac banana ? bo skoro mowa o przekuwaniu to rozumiem ze o cialo nie chodzi

jesli ropa wydzielala Ci sie od samego poczatku to nie dobrze bo ropa pojawia sie tylko w przypadku infekcji lub stanu zapalnego a to co sie saczy normalnie to limfa

wystarczylo zahaczyc kolczykiem przez sen o poduszke i juz bieda gotowa, oklady z sody 3-4 razy dziennie + dezynfekcja octeniseptem 3 x dziennie

kejyr
kejyr
  9 stycznia 2011

wiesz jak ciezko sie to dezynfekuje?
no bo tutaj wchodzi banan... taki jak do luku brwiowego tylko ze 12 mm

Darunia511
Darunia511
  9 stycznia 2011
Jak ciężko to wyjmij i nie marudź -.-
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  10 stycznia 2011

hmmm kolczykuje od ponad 11 lat i nie mam pojecia jak sie z tym obchodzic ....

przepraszam ze smialem cos zugerowac

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.