Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

xxZdjeciAxx
xxZdjeciAxx
  17 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jest krew lub limfa to wyjąć i przemywać 3 razy dziennie Octeniseptem.

A co po wygojeniu, zeby sytuacja sie nie powtorzyla to najlepiej po ile mm rozpychac i czy w ogole w tym samym meijscu da rade..
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  18 listopada 2010

bezpiecznie to rozciaga sie 1 mm na miesiac i nadal octenisept w pierwszych kilku dniach po rozciagnieciu

totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  20 listopada 2010

chce kolczyk w wardze z lewej strony i tu pytanie:
moge przyjsc ze swoim kolczykiem do piercera?
i z czego ma byc wykonany (kolczyk), zeby nic mi sie nie dzialo? :ziober2:

Darunia511
Darunia511
  20 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chce kolczyk w wardze z lewej strony i tu pytanie: moge przyjsc ze swoim kolczykiem do piercera? i z czego ma byc wykonany (kolczyk), zeby nic mi sie nie dzialo?

Tytan, bioplast, ptfe.
Piercer nigdy nie wie z jakiego źródła jest biżuteria którą przynosisz, zresztą trzeba czekać później aż się go wysterylizuje, może ktoś się zgodzi na Twoją odpowiedzialność, ja bym się nie zgodziła bo nie widzę takiej konieczności i sensu w sytuacji.
xcbiker
xcbiker
  25 listopada 2010

pewnie zostanę za to pojechany ale zapytam
część z Was jest piercerami i znacie się na swoim fachu doskonale, ale na pewno kiedyś się uczyliście ( na znajomych, albo na sobie) więc po co te wszystkie pojazdy po ludziach, którzy chcą się czegoś dowiedzieć od profesjonalistów na ten temat? Nie każdy może sobie pozwolić na znajomość z Ronim i szkolenie u niego :) Boicie się konkurencji, czy naprawdę tak troszczycie się o zdrowie innych?

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  25 listopada 2010

troszczymy sie o innych

zeby ktos dla nas mogl stanowic konkurencje to musi miec naprawde pare ladnych lat za soba praktyki a malolaty klujace po sraczach bez zielonego pojecia o piercingu, anatomii, higienie czy sterylnosci, nie byly, nie sa i nie beda dla nas nigdy zadna konkurencja.

takie fora to nie szkola DIY, tu nikt nie bedzie uczyc jak przekluwac, tu sie radzi jak postepowac przy problemach a jesli ktos zrobil sobie cos samodzielnie to skoro bierze sie za igle to tez zapewne wie co robic w przypadkach gdy cos jest nie tak, to chyba logiczne.
jesli nie to niech sie nie tyka igly, piercing to nie hobby, to nie zabawa to ingerencja w ludzie cialo a o tym trzeba miec juz pojecie

Darunia511
Darunia511
  25 listopada 2010
Ja może dodam od siebie do słów Morbida tyle, że jak ktoś czegoś bardzo chce to do tego dojdzie i nie musi mieć wszystkiego na tacy wyłożonego. :)
Ja właśnie dlatego nie dzielę się swoją wiedzą z ludźmi, którzy w temacie sami nic nie osiągnęli, mi też nikt na początku nie pomogł, dopiero później miałam kogo podpytać jak już sama coś zrobiłam zamiast siedzieć i marudzić i cieszę się że tak było! A że ktoś nie ma pieniędzy na kurs u Roniego... Trudno, na prawo jazdy nie masz to też go nie zrobisz. Piercing to nie jest tylko igła i kolczyk, dlatego właśnie z troski o zdrowie innych nie udziela się takich informacji i się nikomu nie udziela porad, bo NIE JESTEŚ W STANIE przyswoić potrzebnej wiedzy w ciągu dnia.
Gothiclady
Gothiclady
  3 grudnia 2010

podbijam co by się temat nie zamknął :D

lesniowska8
lesniowska8
  6 grudnia 2010

witam, mam pytanie, mój chłopak ma kolczyka w wardze 12stkę ale ja mu teraz kupiłam 6stkę bo tamten mu bardzo odstaje i brzydko to wygląda i moje pytanie czy kulka z 12stki która jest bardzo duża będzie pasowała do sztangi 6stki która jest cieńsza od 12stki? nie wiem czy wyraziłam się dość jasno, mam nadzieję, że tak i ktoś mi odp na moje pytanie, pozdrawiam i życzę dużo prezentów od św. Mikołaja :)

Owieczka
Owieczka
  6 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, mam pytanie, mój chłopak ma kolczyka w wardze 12stkę ale ja mu teraz kupiłam 6stkę bo tamten mu bardzo odstaje i brzydko to wygląda i moje pytanie czy kulka z 12stki która jest bardzo duża będzie pasowała do sztangi 6stki która jest cieńsza od 12stki? nie wiem czy wyraziłam się dość jasno, mam nadzieję, że tak i ktoś mi odp na moje pytanie, pozdrawiam i życzę dużo prezentów od św. Mikołaja :)

ja nie do końca zrozumiałam... żeby pasowała muszą mieć takie same gwiny. piszesz o długości czy średnicy?
lesniowska8
lesniowska8
  6 grudnia 2010

długość, 12mm, i 6mm, tylko że ten 12 jest dużo grubszy, więc nie będzie z niego kulka pasowała do tej 6, prawda?

Owieczka
Owieczka
  6 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: długość, 12mm, i 6mm, tylko że ten 12 jest dużo grubszy, więc nie będzie z niego kulka pasowała do tej 6, prawda?

pewnie nie, kulki muszą mieć odpowiedni gwint do grubości pręta
Darunia511
Darunia511
  6 grudnia 2010
Zapewne ma kolczyk o grubości 1,2 lub 1,6 mm, kulki z jednego na drugi nie beda posowac jeżeli grubości kolczyków sa różne.
lesniowska8
lesniowska8
  6 grudnia 2010

porra! dzieki za odp

JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  6 grudnia 2010

Planuję zrobić sobie w najbliższym czasie 2 koczyki w języku ,i tak myślę czy przekłuwa się je oba za jednym czy trzeba poczekać trochę aby przekłuć drugi ?

Poniżej przykładowe zdjęcie jakie udało mi się znaleźć .

btw. jak on się fachowo nazywa ? bo za ch:cenzura:a nie mogę zapamiętać nigdy :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.