Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  24 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzilo mi o badania na obecnoc zoltaczki, hiv etc ;)

:) nie takich badań niemiałem:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Przyjmuje prywatnie i pracuje w studiu

ciekawe:)
jakcoś będe chciał się dowiedzieć napisze na pw:)
PadreMinetto
PadreMinetto
  26 października 2010
SugarPain
SugarPain
  27 października 2010
Czy to normalne że przy rozpychaniu ucha leci mi krew ? Moi znajomi twierdzą że im nie leciała o____O i czy już zawsze będę mieć takie fioletowe siniaki po migrowaniu sternum? I czy jeśli one nie zejdą to i tak będę mogła zrobić ponownie sternum? Miałam go 9 miesięcy i nagle mu coś odwaliło ;3
Darunia511
Darunia511
  27 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to normalne że przy rozpychaniu ucha leci mi krew ? Moi znajomi twierdzą że im nie leciała o____O i czy już zawsze będę mieć takie fioletowe siniaki po migrowaniu sternum? I czy jeśli one nie zejdą to i tak będę mogła zrobić ponownie sternum? Miałam go 9 miesięcy i nagle mu coś odwaliło ;3

Nie, nie jest to narmalne, musi dochodzic do uszodzenia skoro krew sie pokazuje. Pewnie za szybko i na sile rozpychasz.
Po wyjeciu kolczykow migrujacych 3 razy dziennie Octenisept, czekac az sie zabliźni, na maść contractubex i robic ponownie, jezeli blizny na to nie pozwola no nizej, wyżej.
malinka23033
malinka23033
  28 października 2010

Tatuaże tak ale kolczyki na twarzy nie tylko w uszach.

Gothiclady
Gothiclady
  28 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuaże tak ale kolczyki na twarzy nie tylko w uszach.

:wtf:
SugarPain
SugarPain
  28 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, nie jest to narmalne, musi dochodzic do uszodzenia skoro krew sie pokazuje. Pewnie za szybko i na sile rozpychasz.

Miałam rozpychacz do 3 mm i chwilowo na tym zakończyłam bo zrobił się strupek, tak po za tym nic więcej.Na razie nic więcej nie będę z tym robić, poczekam aż się zagoi to co mam i zrobię dalej. Czy lepiej będzie wyciągnąć i zrobić od nowa jak się zagoi? Bo tuneli nie odpuszczę :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Po wyjeciu kolczykow migrujacych 3 razy dziennie Octenisept, czekac az sie zabliźni, na maść contractubex i robic ponownie, jezeli blizny na to nie pozwola no nizej, wyżej.

Dziękuję ;)
Darunia511
Darunia511
  28 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam rozpychacz do 3 mm i chwilowo na tym zakończyłam bo zrobił się strupek, tak po za tym nic więcej.Na razie nic więcej nie będę z tym robić, poczekam aż się zagoi to co mam i zrobię dalej. Czy lepiej będzie wyciągnąć i zrobić od nowa jak się zagoi? Bo tuneli nie odpuszczę

Wnioskuje, że ze zwyklych kolczykow czyli w najlepszym przypadku 1,6 wlozylas rozpychacz 3mm - to za duzo! rozpycham najszybciej 1mm na 2 tygodnie! Ja bym wyjęła, skoro jest krew, strupek i na przyszlosc rozsadniej do tego podchodzila.
I jak jest rana to rowniez uzywaj octenisept.
SugarPain
SugarPain
  28 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wnioskuje, że ze zwyklych kolczykow czyli w najlepszym przypadku 1,6 wlozylas rozpychacz 3mm - to za duzo! rozpycham najszybciej 1mm na 2 tygodnie! Ja bym wyjęła, skoro jest krew, strupek i na przyszlosc rozsadniej do tego podchodzila. I jak jest rana to rowniez uzywaj octenisept.

Miałam na początku włożone dwa 1,6 i po tyg. włożyłam dopiero rozpychacz.
Oki. dzięki =* ;3
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  29 października 2010

to teraz tak matematycznie 1,6 + 1,6 = 3,2 czyli wiecej niz rozpychacz
ja mowie ze najbezpieczniej to 1 mm na miesiac (ie robia sie blowouty, sloneczka, nie nadrywa sie niczego)

jesli masz spuchniete ucho to rob sobie oklady z sody 2-3 x dziennie (dziala rowniez regeneracyjnie na kanalik)

SugarPain
SugarPain
  29 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to teraz tak matematycznie 1,6 + 1,6 = 3,2 czyli wiecej niz rozpychacz

No tak, ale jak miałam kolczyki to inaczej jakoś to było, wkładając rozpychacz bolało i musiałam go jednak przepchnąć o_O

Konto usunięte
Konto usunięte: jesli masz spuchniete ucho to rob sobie oklady z sody 2-3 x dziennie (dziala rowniez regeneracyjnie na kanalik)

spuchnięte już nie mam, jedynie wokół rozpychacza mam czerwone i w jednym miejscu strupek .
schrupmniebejbe
schrupmniebejbe
  31 października 2010

witam, zrobiłam tatuaż 3 dni temu
smaruję ALANTANEM kilka razy dziennie ,skóra jest lekko wysuszona przynajmniej tak mi się wydaje bo zaczyna formować się strup . Czym mogę nawilżyć tatuaż , czy odpowiednia będzie oliwka ? mam jeszcze w domu octenisept czy mogę stosować go na tatuaż?
Darunia511
Darunia511
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam, zrobiłam tatuaż 3 dni temu smaruję ALANTANEM kilka razy dziennie ,skóra jest lekko wysuszona przynajmniej tak mi się wydaje bo zaczyna formować się strup . Czym mogę nawilżyć tatuaż , czy odpowiednia będzie oliwka ? mam jeszcze w domu octenisept czy mogę stosować go na tatuaż?

Jak jest strup to zapewne nie nosilas folii i niedokladnie umylas tatuaz.
Octenisept jak najbardziej, ale go sie uzywa po umyciu, przed alantanem.. Po alantanie folia..
Czemu piszesz tutaj a nie pytasz sie swojego tatuatora?
wypijZeMnieKrew18
wypijZeMnieKrew18
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

ponieważ nie miałam możliwości kontaktu
Darunia511
Darunia511
  31 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ nie miałam możliwości kontaktu

Nie wiem co to za tatuator skoro nie powiedzial Ci jak dbać o tatuaż.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.