Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Gothiclady
Gothiclady
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu sobie zrobilem kolczyk nie wiem czy to dobre miejsce, raczej malo sppotykane co?


noooo, nigdy nie widziałam, żeby ktoś w tym miejscu nosił kolczyki! :szok:

:zonk:
Naomi
Naomi
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej malo sppotykane co?


no i co z tego? :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tu sobie zrobilem kolczyk nie wiem czy to dobre miejsce, raczej malo sppotykane co? http://img824.imageshack.us/img824/7343/eeec.png

chcialabym miec tyle odwagi, by byc w stanie przebic sobie tak delkatne i praktycznie u nikogo nie spotkane miejsce :tak:
KatarzynaaaxD
KatarzynaaaxD
  1 października 2010

Witam
mam takie pytanie ktoś wie jak założyć tego zakręconego kolczyka do nosa bo ja za cholerę nie wiem jak ;/

KatarzynaaaxD
KatarzynaaaxD
  1 października 2010

Witam
mam takie pytanie ktoś wie jak założyć tego zakręconego kolczyka do nosa bo ja za cholerę nie wiem jak ;/ sorki że jeszcze raz ale może ktoś nie zauważyć .

Igor215
Igor215
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Igor215:Tu sobie zrobilem kolczyk nie wiem czy to dobre miejsce, raczej malo sppotykane co? http://img824.imageshack.us/img824/7343/eeec.png chcialabym miec tyle odwagi, by byc w stanie przebic sobie tak delkatne i praktycznie u nikogo nie spotkane miejsce


To ironia? :P
Darunia511
Darunia511
  1 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam takie pytanie ktoś wie jak założyć tego zakręconego kolczyka do nosa bo ja za cholerę nie wiem jak ;/

Podejrzewam, ze masz włożony teraz zakończony kuleczką, co za tym idzie cieniutki, a te sa grubsze.
KatarzynaaaxD
KatarzynaaaxD
  1 października 2010

nie mam zwykły kolczyk ale nie wiem w którą stronę mam wkręcać tego nowego bo ni w tą ni w tą nie chce się wkręcić.. ;|

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  4 października 2010

idz do piercera ktory przekluwal nos, kompetentna osoba poinstruuje gratisowo jak nalezy to zrobic

Gothiclady
Gothiclady
  4 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idz do piercera ktory przekluwal nos, kompetentna osoba poinstruuje gratisowo jak nalezy to zrobic


aleś ją teraz zagiął coś czuję :crylol:

(choć mam nadzieję, że nie :P)
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  4 października 2010

no co :)

nikt nie mowil, ze zycie jest lekkie, latwe i przyjemne :)

NaSkrajuLasu
NaSkrajuLasu
  7 października 2010

A ja niestety nie mogę mieć ani tatuaży ani kolczyków jedynie po góra 2 w uszach, agencja modelek zabrania... :/

Darunia511
Darunia511
  7 października 2010
Na prawdę urzekła mnie Twoja historia. :ziew:.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  7 października 2010

a ja wrocilem na Silkroad online :D:D:D:D

KatarzynaaaxD
KatarzynaaaxD
  12 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idz do piercera ktory przekluwal nos, kompetentna osoba poinstruuje gratisowo jak nalezy to zrobic

Nie będę specjalnie jechała prawie 100 km żeby się zapytać jak mam włożyć kolczyka :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.