Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

BlueBerry85
BlueBerry85
  31 sierpnia 2010

SZYBKIE PYTANIE : Czy papuga siedząca tak jak ta na załączonym obrazku nadaje się na wytatuowanie na plecach ( na dole) po prawej bądz lewej stronie?
chciałabym poznac waszą opinie. jak to według was bedzie wygladac itp.

załączony obrazek:
podkreślam : nie chodzi o konkretny obrazek tylko o poze papugi

niedogonisz
niedogonisz
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: SZYBKIE PYTANIE : Czy papuga siedząca tak jak ta na załączonym obrazku nadaje się na wytatuowanie na plecach ( na dole) po prawej bądz lewej stronie? chciałabym poznac waszą opinie. jak to według was bedzie wygladac itp.

moim zdaniem wygląda troszke jakby jej cos z tyłka wyrastało;)
Darunia511
Darunia511
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem wygląda troszke jakby jej cos z tyłka wyrastało;)

Ogon? o.O

Tatuator jakoś Ci to zaplanuje, nie przejmuj się, tylko idź do porządnego studia.
BlueBerry85
BlueBerry85
  31 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: moim zdaniem wygląda troszke jakby jej cos z tyłka wyrastało;)

Konto usunięte
Konto usunięte: nie chodzi o konkretny obrazek tylko o poze papugi


widac niedoczytałas!

Konto usunięte
Konto usunięte: Tatuator jakoś Ci to zaplanuje, nie przejmuj się, tylko idź do porządnego studia.

no wydaje mi się że kobita która juz mnie tatuowała dobrze to zrobi (i nie za pieniądze z kosmosu) tylko chciałam poznac waszą opinię
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  31 sierpnia 2010

pokaz zdjecie dziarki ktora ta kobieta juz Ci zrobila a powiemy Ci czy dobrze to wykona ....

Owieczka
Owieczka
  31 sierpnia 2010

powinna być na lewej stronie, bo patrzy w prawo

Darunia511
Darunia511
  31 sierpnia 2010
Zrobic odbicie lustrzane to tam akurat nie jest problem ;)
BlueBerry85
BlueBerry85
  1 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:



Owieczka
Owieczka: powinna być na lewej stronie, bo patrzy w prawo

no tak wiadomo tylko ta idealna może patrzec w lewo :))
Generalnie chodzi o to ze ten ptak siedzi :)
WhisperOfHope
WhisperOfHope
  2 września 2010

[quote=BlueBerry85]/quote]
z lewej zdecydowanie. ;) ;*

LoSonoLaVostra
LoSonoLaVostra
  7 września 2010

Siemka, chce sobie zrobić pierwszy tatuaż tylko mam dylemat nie wiem gdzie, jaki i czym sie kierować przy wyborze jedyne co wiem to chcę mieć taką profeske jak jest np w Miami Ink na pewno nie jedna osoba to ogladala. Prosze pomożcie mi bo sam juz nie wiem co myslec dwa lata sie decydowalem na ten krok

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  8 września 2010

no to widac ze nadal sie nie zdecydowales skoro nie wiesz co chcesz miec wytatuowane.
zeby tatuator mogl Ci jakos pomoc musi miec chociaz punkt zaczepienie w jakim kierunku mialby tworzyc projekt, czy to kwiaty, czy zwierzeta, festyniarski tribal, zamek z piasku czy wedkarza nad stawem.

jak nie wiesz co chcesz miec to jeszcze sie pozastanawiaj a co do profeski jak w "majami ink" to jest duzo bardzo dobrych tatuatorow rozsianych po calej polsce wiec wybor tez masz duzy no chyba ze majami to zacznij ciepac kasiore

BlueBerry85
BlueBerry85
  8 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

No a co do mojego tatuażu? mogę się według Ciebie wybrac drugi raz do tej samej babki ?
BlueBerry85
BlueBerry85
  8 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Mam do Cię pytanie bo Ty sie znasz zreszta inni tez ale zapytam Ciebie

Za jednym zamachem mogę zrobic Double Tongue czy na dwa razy ?
paulus2303
paulus2303
  8 września 2010

JA kiedyś bardzo chciałam tatuaż ale na razie mi się odechciało :P

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  9 września 2010

BlueBerry85 no moga byc te wazki, nie najgorzej zrobione

a co do double tongue to jak najbardziej mozna za jednym razem (krotszy czas gojenia) jedyna kwestia czy sama chcesz na raz czy na raty :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.