Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

nives
nives
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak już musisz to ibuprofen weź jakby Cię coś bolało. Dla mnie najważniejsze to się wyspać i najeść, niby banał, ale mi duuużo daje, zawsze jeszcze sobie piję napoje izotoniczne tego dnia. I nie pij alkoholu przed!

jeśli chodzi o alkohol to już mnie o tym uprzedzono.
a z najedzeniem się może być kiepsko bo szczerze mówiąc trochę się boje (wiem że to możne wydawać się głupie ale w końcu jestem zupełnie początkująca ) a stres zupełnie odbiera mi apetyt.
PadreMinetto
PadreMinetto
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: (słyszałam że przed wykonaniem tatuażu nie powinno się brać leków przeciw bólowych itp)

Bzdura. Nie mozna brać niczego co podnosi ciśnienie, są setki leków uspokajających i przeciwbólowych na bazie ziół ktore mozna swobodnie łykać - wszystko zalezy od jednostki nie ogółu.
nives
nives
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Bzdura. Nie mozna brać niczego co podnosi ciśnienie, są setki leków uspokajających i przeciwbólowych na bazie ziół ktore mozna swobodnie łykać - wszystko zalezy od jednostki nie ogółu.

mi chodzi głównie o coś przeciwbólowego.
możesz podać mi nazwę konkretnego leku który bez obaw mogę wziąć tuż przed wykonaniem tatuażu ?
Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mi chodzi głównie o coś przeciwbólowego. możesz podać mi nazwę konkretnego leku który bez obaw mogę wziąć tuż przed wykonaniem tatuażu ?

Dobrze, zrozumiałam, ze chcesz brac tabletki gdy nic Cię nie będzie boleć? Profilaktycznie?
A do jedzenia się zmuś, poważnie Ci mówię, ja nawet jak się denerwuje to się zmuszam, bo na prawdę tatuowanie bez jedzenia jest gorzej znoszone, stres zejdzie na początku tatuowania a Ty bedziesz głodna.
nives
nives
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze, zrozumiałam, ze chcesz brac tabletki gdy nic Cię nie będzie boleć? Profilaktycznie?


nie, chodzi mi o to że gdy się denerwuje to zawsze strasznie boli mnie brzuch, a nie chce się tym dodatkowo przejmować w trakcie tatuowania.

Konto usunięte
Konto usunięte: A do jedzenia się zmuś, poważnie Ci mówię, ja nawet jak się denerwuje to się zmuszam, bo na prawdę tatuowanie bez jedzenia jest gorzej znoszone, stres zejdzie na początku tatuowania a Ty bedziesz głodna.


więc postaram się coś zjeść porządnego . Dziękuje bardzo za pomoc ;)
PadreMinetto
PadreMinetto
  27 sierpnia 2010

Być może warto jeszcze raz przemyśleć decyzje o dziaraniu, chyba, ze to faktycznie sam stres przed kontaktem mechanicznym.

Konto usunięte
Konto usunięte: możesz podać mi nazwę konkretnego leku który bez obaw mogę wziąć tuż przed wykonaniem tatuażu ?


Konto usunięte
Konto usunięte: nie, chodzi mi o to że gdy się denerwuje to zawsze strasznie boli mnie brzuch, a nie chce się tym dodatkowo przejmować w trakcie tatuowania.

To wypij melisę :tak: :)

A co do jedzenia to sie podpisuje pod Darią, zjedz coś co lubisz, nie w ekstremalnych ilosciach ale się najedz - przypominam, ze ulubieńcami endorfin są seks i dobre jedzenie :tak:
nives
nives
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Być może warto jeszcze raz przemyśleć decyzje o dziaraniu, chyba, ze to faktycznie sam stres przed kontaktem mechanicznym.

tatuaż jest już dokładnie przemyślany. a stres jest tylko z powodu bólu na który jestem bardzo wrażliwa.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do jedzenia to sie podpisuje pod Darią, zjedz coś co lubisz, nie w ekstremalnych ilosciach ale się najedz - przypominam, ze ulubieńcami endorfin są seks i dobre jedzenie

dzięki za rade. na pewno posłucham ;p
PadreMinetto
PadreMinetto
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a stres jest tylko z powodu bólu na który jestem bardzo wrażliwa.

Miejsce ?
nives
nives
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Miejsce ?

podbrzusze.
klady
klady
  28 sierpnia 2010
witam 2 tyg temu zrobilam sobie kolczyka w pepku i czyszcze to sola fizjologiczna i octeniseptem 3 razy dziennie ale przy dziurce skora jest czerwona z tego co zauwazylam to od kuleczek jest jakby odcisnieta czy to jakos moze wplynac na proces gojenia czy to normalne? nic nie boli i rzadko kiedy limfa sie saczy
Owieczka
Owieczka
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: witam 2 tyg temu zrobilam sobie kolczyka w pepku i czyszcze to sola fizjologiczna i octeniseptem 3 razy dziennie ale przy dziurce skora jest czerwona z tego co zauwazylam to od kuleczek jest jakby odcisnieta czy to jakos moze wplynac na proces gojenia czy to normalne? nic nie boli i rzadko kiedy limfa sie saczy

pewnie jest odciśnięta, bo jeszcze jest opuchnięte. ja miałam na początku czerwono-fioletowe i też się dolna kulka odciskała
klady
klady
  28 sierpnia 2010
Owieczka
Owieczka: pewnie jest odciśnięta, bo jeszcze jest opuchnięte. ja miałam na początku czerwono-fioletowe i też się dolna kulka odciskała

no wlasnie tak mam ale to zejdzie po jakims czasie tak ?
milenkaa26
milenkaa26
  28 sierpnia 2010

1. Czy zamiast oscepniseptu można stosować tribiotic? obecnie jestem spłukana, a małe opakowanie osceniseptu kosztuje prawie 30 zł
2. Jakieś dwa dni temu zrobiłam kolczyk w języku. I oczywiście panikuję. Od kulki odcisnęła mi się taka dziura w języku i zastanawiam się czy to już tak zostanie, czy zniknie, kiedy opuchlizna zejdzie? Długość sztangi kolczyka to chyba 18 mm, nie za mało?
3. Znacie jakieś dobre (i zatłoczone) forum, dotyczące piercingu i innych modyfikacji?
(tak zeby Wam nie zawracać głowy głupimi pytaniami tutaj )

Darunia511
Darunia511
  28 sierpnia 2010
milenkaa26
milenkaa26: 1. Czy zamiast oscepniseptu można stosować tribiotic? obecnie jestem spłukana, a małe opakowanie osceniseptu kosztuje prawie 30 zł 2. Jakieś dwa dni temu zrobiłam kolczyk w języku. I oczywiście panikuję. Od kulki odcisnęła mi się taka dziura w języku i zastanawiam się czy to już tak zostanie, czy zniknie, kiedy opuchlizna zejdzie? Długość sztangi kolczyka to chyba 18 mm, nie za mało? 3. Znacie jakieś dobre (i zatłoczone) forum, dotyczące piercingu i innych modyfikacji? (tak zeby Wam nie zawracać głowy głupimi pytaniami tutaj )

1. Nie. Tribioticu nie stosuje się profilaktynie, dwa zapycha dopływ powietrza.
2. Za krótki
3. Myślę że na innych forach Cię wyzwą. ;]
niedogonisz
niedogonisz
  30 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tatuaż jest już dokładnie przemyślany. a stres jest tylko z powodu bólu na który jestem bardzo wrażliwa.


spokojnie da sie wszystko znieść ja mam juz 3 tatuaze i planuje 4:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.