Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

milenkaa26
milenkaa26
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: zolte geste i smierdzi ? czy zolte (w sensie kolor ekri - nie wiem jak to sie pisze) sama sol fizjologiczna nic kompletnie Ci nie da bo nie posiada zadnych wlasciwosci gojacych to tylko czysty jalowy plyn, dokup octenisept jak najszybciej

tak, żółte, gęste i śmierdzi ropą ^^ niewiele tego jest i rzadko się wydziela, ale jednak.
hm, mam też w domu oxycort, nie wiem czy się nadaje? bo słyszałam że to tylko na stan zapalny, no ale nie wiem w koncu co sie dzieje.

Konto usunięte
Konto usunięte: a co do kolka to wszystko zalezy na jaka grubosc mialas przeklute oraz jaki jest wymiar wewnetrzny tegoz koleczka

no trudno, pojde do studio i zapytam, bo sama i tak tego nie włożę :P
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  17 sierpnia 2010
milenkaa26
milenkaa26: bo słyszałam że to tylko na stan zapalny

przecież masz stan zapalny.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  17 sierpnia 2010

dlatego najlepiej zamiast opisywac jest wstawic wyrazna fotke z aparatu cyfrowego

Patty527
Patty527
  19 sierpnia 2010

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zrobieniem tatuażu. Wybrałam już miejsce i wzór, ale ostatnio koleżanka mi powiedziała, że słyszała o tym, iż po zrobieniu tatuażu nie można mieć robionego tomograficznego badania głowy, a więc moje pytanie brzmi: Czy ktoś z Was słyszał o tym? Bo wiadomo jakiś wypadek czy coś i nie mogliby mnie dokładnie zbadać.

Precelek
Precelek
  19 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś z Was słyszał o tym?

Nigdy nie słyszałam o tym, by tatuaż przeszkadzał w zrobieniu jakichś badań.
urodawdziek
urodawdziek
  20 sierpnia 2010

Kompletne bzdury, kto takie chore plotki sieje?

xApple
xApple
  20 sierpnia 2010
Zrobiłam sobie dziś tragusa. Na razie wszystko jest dobrze, troche boli, ale to normalne. Tylko mam jeden problem, mianowicie nie wiem/ nie umiem wyczyscic go on wewnetrznej strony ( w uchu ). Macie jakies 'swoje' sprawdzone(!) sposoby ?
nei89
nei89
  20 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś z Was słyszał o tym? Bo wiadomo jakiś wypadek czy coś i nie mogliby mnie dokładnie zbadać.

Rzeczywiście takowy mit istnieje, mówi się o niedokładnych wynikach i utrudnieniach w czasie badań, ale jest to totalna bzdura, która nie jest potwierdzona empirycznie (kiedyś nawet w jakimś programie ten mit obalili), więc spokojnie możesz nam się pochwalić jaki wzór wybrałaś :)
klady
klady
  20 sierpnia 2010
w tamtym tyg zrobilam sobie kolczyka w pepku i czyszcze to sola fizjologiczna i octeniseptem 3 razy dziennie ale przy dziurce skora jest czerwona z tego co zauwazylam to od kuleczek jest jakby odcisnieta czy to jakos moze wplynac na proces gojenia czy to normalne? nic nie boli i rzadko kiedy limfa sie saczy
Patty527
Patty527
  20 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

No ja też właśnie pierwszy raz to usłyszałam i wolałam się upewnić.
Eliza
Eliza
  21 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobiłam sobie dziś tragusa. Na razie wszystko jest dobrze, troche boli, ale to normalne. Tylko mam jeden problem, mianowicie nie wiem/ nie umiem wyczyscic go on wewnetrznej strony ( w uchu ). Macie jakies 'swoje' sprawdzone(!) sposoby ?

Ja czyściłam patyczkiem kosmetycznym.
Gothiclady
Gothiclady
  26 sierpnia 2010
halooooooo temat nam pada :mrgreen:
milenkaa26
milenkaa26
  27 sierpnia 2010
Gothiclady
Gothiclady: halooooooo temat nam pada

no to odświeżę :mrgreen:

1. Czy zamiast oscepniseptu można stosować tribiotic? obecnie jestem spłukana, a małe opakowanie osceniseptu kosztuje prawie 30 zł :and:
2. Jakieś dwa dni temu zrobiłam kolczyk w języku. I oczywiście panikuję. Od kulki odcisnęła mi się taka dziura w języku i zastanawiam się czy to już tak zostanie, czy zniknie, kiedy opuchlizna zejdzie? Długość sztangi kolczyka to chyba 18 mm, nie za mało?
3. Znacie jakieś dobre (i zatłoczone) forum, dotyczące piercingu i innych modyfikacji?
(tak zeby Wam nie zawracać głowy głupimi pytaniami tutaj :mrgreen:)
nives
nives
  27 sierpnia 2010

Witam.
jutro jestem umówiona na wykonanie tatuażu, jest to mój pierwszy .
dlatego mam pytanie do osób bardziej doświadczonych.
czy mam się jakoś specjalnie przygotować przed wizytą w salonie (słyszałam że przed wykonaniem tatuażu nie powinno się brać leków przeciw bólowych itp)
z góry dzięki za pomoc .

Darunia511
Darunia511
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. jutro jestem umówiona na wykonanie tatuażu, jest to mój pierwszy . dlatego mam pytanie do osób bardziej doświadczonych. czy mam się jakoś specjalnie przygotować przed wizytą w salonie (słyszałam że przed wykonaniem tatuażu nie powinno się brać leków przeciw bólowych itp) z góry dzięki za pomoc .

Jak już musisz to ibuprofen weź jakby Cię coś bolało. Dla mnie najważniejsze to się wyspać i najeść, niby banał, ale mi duuużo daje, zawsze jeszcze sobie piję napoje izotoniczne tego dnia. I nie pij alkoholu przed!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.