Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

BlueBerry85
BlueBerry85
  9 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyna kwestia czy sama chcesz na raz czy na raty :)

chyba bez sensu na raty ;/ jeszcze pewnie sie rabacik jakis dostanie jak dwa za jednym :ninja:
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  10 września 2010

a nie inaczej, u mnie rabacik jest przy hurcie :)

xApple
xApple
  11 września 2010
POMOCY!
3 tyg temu zrobilam sobie tragusa. wszystko ladnie sie zagoiło więc postanowilam przeczyscic kolczyk. ledwo go poznije wlozylam i strasznie szarpalam za ucho. teraz jest ono bardzo opuchniete i boli. powinnam zaczac sie martwic czy to normalna kolej rzeczy ?
ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  11 września 2010

zacznij myslec, po cholere wyjmujesz kolczyk przed zagojeniem? Chrzesci goja sie min 3 miesiace.

xApple
xApple
  11 września 2010

nie wiedziałam po prostu...
poszlam do salonu i piercerka powiedziala zebym przemywala rumiankiem. OK!

Gothiclady
Gothiclady
  12 września 2010
a ja mam zapytanie:

miałam przekłute płatki uszu (takie standardowe przekłucia) jakieś 20 lat temu... od tamtej pory non stop nosiłam kolczyki (srebro, później stal chirurgiczna... albo tytan? no nie ważne, w każdym razie wszystko inne mnie uczula). Od jakiegoś czasu nie noszę kolczyków w ogóle ino zakładam na jakieś okazje to po jakimś czasie płatki robią się czerwone, swędzą a po wyciągnięciu wieczorem na drugi dzień mam w miejscu przekłucia zaschnięty płyn (prawdopodobnie limfa). Dlaczego się tak dzieje, skoro przekłucia dawno się zagoiły? uszy mi się odzwyczaiły czy jak?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  13 września 2010

xApple wybacz ale to dupa a nie piercerka skoro rane kaze pielegnowac rumiankiem a nie srodkiem specjalnym do gojenia, stosuj octenisept 3 x dziennie

Gocia moze to co zakladalas ostatnio to jakis totalny badziew ?? Sprawdz na tytanie jak to ie bedzie zachowywalo

Gothiclady
Gothiclady
  13 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gocia moze to co zakladalas ostatnio to jakis totalny badziew ?? Sprawdz na tytanie jak to ie bedzie zachowywalo


e-e. cokolwiek nie wsadzę, po jakimś czasie mam czerwone uszy i swędzi :) gdybym np. kilka dni ponosiła to uszy by mi się przyzwyczaiły :) a tytanowe mam trochę grube i znów musiałabym dziury rozpychać =]
Stiffkick
Stiffkick
  15 września 2010

a ot tak ^^ do poczytania
z onetu: http://blog.onet.pl/40785,archiwum_goracy.html

Gothiclady
Gothiclady
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Stiffkick


o, żyjesz :ziober2: ide czytać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Reakcja kobiety była zdumiewająca! Tak się odsuwała ode mnie w ławce, że nie zauważyła, kiedy się ta ławka skończyła i znienacka po prostu fiknęła na kamienną podłogę" –


:crylol:!!!
Stiffkick
Stiffkick
  20 września 2010
Gothiclady
Gothiclady: o, żyjesz ide czytać.


oczywiscie, ze tak ~~
ale wiekszosc czasu zajmuje mi spanie, wow lub ogladanie dwoch i pol, nie wiem ile razy juz to widzialem (wszystkie serie rzecz jasna), ale to jeden z najsmieszniejszych sitcomow ^^
Gothiclady
Gothiclady
  21 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wow


szczerze nienawidzę tej zasranej gry :D
xApple
xApple
  23 września 2010
Powiedzcie mi bo jestem strasznym laikiem w tych sprawach... na razie. Zrobilam sobie kolczyk w dolnej wardze 3 dni temu (dzisiaj jest 23.09 ) opuchlizna powoli schodzi, choc jeszcze jest, ale odnosze wrazenie ze kolczyk jest za krotki. Dlaczego? Bo to 'zapiecie' z tylu strasznie wżyna mi sie w skore. Moze tak powinnobyc na poczatku? A moze zawsze tak jest ?
Aha... ku pamieci. Czy tego rodzaju kolczyki mozna wymienic po okresie ok. 2 tyg? Chcialabym go zmienic na taki z gumowym zakonczeniem, bo nie chce porysowac szkliwa.
eerie
eerie
  23 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Aha... ku pamieci. Czy tego rodzaju kolczyki mozna wymienic po okresie ok. 2 tyg? Chcialabym go zmienic na taki z gumowym zakonczeniem, bo nie chce porysowac szkliwa.


Zaczekaj dłużej, do pełnego zagojenia kanału przekłucia, po co masz dodatkowo podrażnić?
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi bo jestem strasznym laikiem w tych sprawach... na razie. Zrobilam sobie kolczyk w dolnej wardze 3 dni temu (dzisiaj jest 23.09 ) opuchlizna powoli schodzi, choc jeszcze jest, ale odnosze wrazenie ze kolczyk jest za krotki. Dlaczego? Bo to 'zapiecie' z tylu strasznie wżyna mi sie w skore. Moze tak powinnobyc na poczatku? A moze zawsze tak jest ? Aha... ku pamieci. Czy tego rodzaju kolczyki mozna wymienic po okresie ok. 2 tyg? Chcialabym go zmienic na taki z gumowym zakonczeniem, bo nie chce porysowac szkliwa.

nie można wyjmować kolczyka aż do zagojenia.
jeśli wydaje Ci się, że kolczyk jest za krótki to idź do piercera,który robił Ci przekłucie. Powinien dobrać odpowiedni kolczyk
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.