Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Gothiclady
Gothiclady
  13 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie będę specjalnie jechała prawie 100 km żeby się zapytać jak mam włożyć kolczyka


to użyj googli, tu masz wszystko

http://www.google.pl/search?client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Apl%3Aofficial&channel=s&hl=pl&source=hp&q=jak+za%C5%82o%C5%BCy%C4%87++zakr%C4%99conego+kolczyka+do+nosa&btnG=Szukaj+w+Google
xApple
xApple
  14 października 2010
moglby mi ktos powiedziec co jest grane ?
tydzien temu zmienilam kolczyk w wardze ze zwyklego labreta na podkowke... i od jakis 3 dni zrobila mi sie niewidoczna ale wyczuwalna gula od wewn strony.

kolczyk mam juz miesiac
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kolczyk mam juz miesiac

po pierwsze to za wcześnie wymieniłaś.
Owieczka
Owieczka
  15 października 2010
Właśnie przywaliłam dość mocno w zjeżdżalnie miejscem, w którym mam kolczyk... krwawi i chyba troszkę się naderwał... Psiknęłam octeniseptem, i nie wiem czy jest jeszcze coś, co mogłabym dla niego zrobić? Plaster, maść? Wyjąć, nie wyjmować i czekać?
klady
klady
  15 października 2010

Czy to mozliwe ze w 2 miesiace wygoil sie kolczyk w pepku ? czy moge go juz wymienic na stal chirurgiczna ??

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  15 października 2010

Owieczko a gdzie ten kolczyk jest ??

Klady -- nie ma fizycznie i MEDYCZNIE takiej mozliwosci zeby pepek wygoil sie po 2 miesiacach, po trzech miesiacach mozesz powiedziec ze masz dobrze PODGOJONY pepek a nie wygojony, skoro masz uczulenie na nikiel to po kiego grzyba chcesz wymieniac na stal chirurgiczna ?? Uczulenie to uczulenie i nie wazne czy sie goi czy juz wygojone

Szczurzyca
Szczurzyca
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to mozliwe ze w 2 miesiace wygoil sie kolczyk w pepku ? czy moge go juz wymienic na stal chirurgiczna ??

Oczywiście, o ile jesteś mutantem, na którym 3x szybciej rany się goją.

Stal chirurgiczna zawiera nikiel, więc skoro jesteś uczulona, to nie możesz stali chirurgicznej nosić.
Darunia511
Darunia511
  15 października 2010

@Szczurzyca:
I po cholerę powtarzasz to co zostało wyżej napisane?

Szczurzyca
Szczurzyca
  16 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: I po cholerę powtarzasz to co zostało wyżej napisane?

Po to żebyś mogła ryjem dziabać i pytać :fakju:
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  18 października 2010

Szczurzyca grzeczniej troche i jesli nic postem nie wnosisz to
http://13k.pl/-/sugestia.php

Gothiclady
Gothiclady
  18 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczurzyca grzeczniej troche i jesli nic postem nie wnosisz tohttp://13k.pl/-/sugestia.php


no nieźle, prawie ogłuchłam :rotfl:
BlueBerry85
BlueBerry85
  18 października 2010

w sobote przebiłam język i mam wielka chęć na kaszke w stylu smakiji (ona chyba nie ma kultur bakteri) pytanie brzmi mogę ją zjeść czy nie bardzo ?

2cm od czubka języka to nie zadaleko na dziurkę?

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  18 października 2010

po takiej kaszce bardzo dokladnie wyplucz usta szklanka przegotowanej wody a nastepnie srodkiem pilemgnacyjnym, czy 2 cm od czubka to daleko ? to zalezy przede wszystkim od tego jaki masz jezyk, nie widac - ciezko powiedziec

Gothic rozumiem ze sie podobalo :)

BlueBerry85
BlueBerry85
  18 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to zalezy przede wszystkim od tego jaki masz jezyk, nie widac - ciezko powiedziec

no niby tak.
dzieki za odp
Owieczka
Owieczka
  19 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Owieczko a gdzie ten kolczyk jest ??

christina, ale chyba będzie żyć ;) sam octenisept pomaga...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.