Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

SkazanaNaIdiotow
SkazanaNaIdiotow
  3 listopada 2010

Witam,
otóż sprawa, jak w temacie, dotyczy pępka a raczej kolczyka w nim.
w czwartek postanowiłam przebić sobie pępek, wykonałam to sama (wiem, głupota) w domu. Igłę, kolczyk oraz miejsce przebicia odkaziłam spirytusem, potem smarowanie trybiotykiem 3 razy dziennie aż do dzisiaj. Później idę po sol fizjologiczna bo trybiotyk do 7 dni sie stosuje. Ale nie o tym, kolczyk mam dopiero 6 dni, ale martwię się, bo przy górnej dziurce rana jest bardzo czerwona:


a sama dziurka nie wygląda za dobrze (nie, to nie ropa, przed zdjęciem smarowane trybiotykiem):


nie wiem czy to proces gojenia, czy może coś poważniejszego.
Mam to od poniedziałku. Wcześniej wydawało się, że wszystko jest w porządku, wiadomo, zaczerwienione było, jak to po przebiciu, ale teraz dopiero to wygląda, tak jak na zdjęciach :zonk:

Może macie jakieś porady, jakich leków użyć?
(Pewnie poradzicie mi wyjąć kolczyk, sama się nad tym zastanawiam) .
Słyszałam, ze nie można wodą utlenioną, bo podobno zapycha kanał, to prawda?
Z góry dziękuję.

Owieczka
Owieczka
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Słyszałam, ze nie można wodą utlenioną, bo podobno zapycha kanał, to prawda?

tak samo jak nie odkaża się spirytusem i nie stosuje trybiotyku ot tak, do gojenia...
SkazanaNaIdiotow
SkazanaNaIdiotow
  3 listopada 2010
Owieczka
Owieczka: tak samo jak nie odkaża się spirytusem i nie stosuje trybiotyku ot tak, do gojenia...

o to akurat pytalam w aptece i powiedzieli mi ze trybiotyk pomoze
368212
368212
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: o to akurat pytalam w aptece i powiedzieli mi ze trybiotyk pomoze

To po uj tu przylazłaś? Chodź dalej po rady do pani z apteki, równie dobrze mogłaś powierzyć pępek w jej ręce.
368212
368212
  3 listopada 2010

Aaa no i moja rada. Wyciągnij to zanim nie jest za późno.

Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
368212:
To po uj tu przylazłaś?

bo z hyde wygonili, a temat w TYM dziale zamkneli i kazali tutaj przyjsc? :Zonk:
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
368212:
Wyciągnij to zanim nie jest za późno.

kazdy kaze wyciagac, a nikt nie wie dlaczego, po prostu wyglada zle to wyjac najlepiej, chce konkretnych powodów :ninja:
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: kazdy kaze wyciagac, a nikt nie wie dlaczego, po prostu wyglada zle to wyjac najlepiej, chce konkretnych powodów

idz z tym do lekarza.
368212
368212
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: chce konkretnych powodów

Zakażenie to mało konkretny powód?
Poza tym trybiotykiem nie zapycha się świeżych ran, sama sobie zrobiłaś krzywdę.
To jest antybiotyk.
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idz z tym do lekarza.

ktory powie to samo co wy i jeszcze dostaje zjebkY za glupote :D?
368212
368212
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: idz z tym do lekarza.

ale do tego od głowy :ninja:
368212
368212
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: tory powie to samo co wy i jeszcze dostaje zjebkY za glupote :D?

Bo jak jesteś głupia to teraz jedz siano.
Jak można samemu sobie taką krzywdę zrobić?
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
368212:
ale do tego od głowy :ninja:

oj, na tego to juz za pozno :)
XdjabeuX
XdjabeuX
  3 listopada 2010

Umrzesz.

Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
368212:
Jak można samemu sobie taką krzywdę zrobić?

widocznie mozna:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Umrzesz.

wiesz moze kiedy ?:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.