Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  6 listopada 2010

wszystko jest kwestia indywidualna organizmu u jednej osoby beda to 2 tygodnie u innej 3 miesiace, nie da sie powiedziec konkretnie

tambourine
tambourine
  7 listopada 2010

aha, czyli może zarosnąć. to dobrze bo już się bałam, że zostanę z tą dziurą na wieki ;x

Darunia511
Darunia511
  7 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: aha, czyli może zarosnąć. to dobrze bo już się bałam, że zostanę z tą dziurą na wieki ;x

możliwe.
Ewelina
Ewelina
  7 listopada 2010

a mi się zaczyna goić :fakju:
nie umrę :lol:

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: nie umrę

umrzesz :tak:
kazdy kiedys umrze :Tak:
tambourine
tambourine
  8 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: a mi się zaczyna goić

to dobrze bo zdjęcia wyglądały trochę przerażająco. boli cie to?

słyszałam o przypadkach kiedy organizm nie przyjął kolczyka i go 'wypchnął'. chyba każdy może sobie wyobrazić jak to później wyglądało ;x
fazusiowedinozaury
fazusiowedinozaury
  8 listopada 2010
septum
w jakich granicach cenowych taki zabieg?
jaki kolczyk może włożyć ktoś w studiu? banana czy taki prosty dopóki się nie zagoi?
ile mniej więcej może goić się taki kolczyk?
czy katar może wpłynąć niekorzystnie na proces gojenia?
i w końcu - po jakim czasie mniej więcej mogłabym zmienić kolczyk?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  9 listopada 2010

cena w studiach zalezy glownie od samego studia :) w roznych miastach jest inaczej, u mnie w studiu cena za septum to 79 zl (z kolczykiem) zalozmy ten przedzial 79-150

Kolczyk jaki to zalezy od Ciebie, moze byc sztanga, moze byc baban, moze byc kolko lub podkowa

Gojenie okolo 2-3 miesiecy

Katar jest uciazliwy ale nie stwarza jakichs straszliwych problemo, trzeba tylko bardzo uwazac przy wycieraniu nosa
(zadrza sie ze po przekluciu pojawia sie kilkudniowy katar)

kolczyk najlepiej jest wymienic po wygojeniu czyli czytaj wyzej :)

Satoshi
Posty: 62 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Satoshi
  9 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Gojenie okolo 2-3 miesiecy

Zaczynam się martwić, bo sternum mam już ponad pół roku, a wokół dziurek nadal jest wyraźne zaczerwienienie :and:
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  9 listopada 2010

Satoshi wrzuc fotke z aparatu cyfrowego wyrazna

Ewelina
Ewelina
  9 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kazdy kiedys umrze

no to na pewno, ale jeszcze nie teraz :D

Konto usunięte
Konto usunięte: to dobrze bo zdjęcia wyglądały trochę przerażająco. boli cie to?

na zywo bylo jeszcze gorzej :P nie,nie boli:P
czachatrupia
czachatrupia
  14 listopada 2010
co powiecie o tatuazu w miejscu intymnym ?
Owieczka
Owieczka
  14 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: co powiecie o tatuazu w miejscu intymnym ?

że jest tatuażem, takim jak każdy inny :woot:
xxZdjeciAxx
xxZdjeciAxx
  17 listopada 2010

Mam problem, chyba się zalicza pod ten temat.
Od zwykłego kolczyka 1,6mm chciałam rozepchnac ucho do 3mm, najpierw nosiłam na nim pare warstw taśmy nie wiem tak może do 1,8-2mm i kupiłam rozpychacz do 3.
Wydawało mi się, że na raz troszke ponad mm to nie za dużo, więc wlozylam prawie do końca,bez większych oporów. (dwa dni temu) Wczoraj było ok.
A dzisiaj troche spuchlo mi ucho i wydziela sie najprawdopodobniej limfa i krew..
Swobodnie tym poruszac mozna, ale nie grzebalam przy tym brudnymi rekami ani nic.
I co teraz? Zostawić jak jest i się zagoi? Przemyłam woda utleniona co podejrzewam nic nie dało..

Darunia511
Darunia511
  17 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A dzisiaj troche spuchlo mi ucho i wydziela sie najprawdopodobniej limfa i krew.. Swobodnie tym poruszac mozna, ale nie grzebalam przy tym brudnymi rekami ani nic. I co teraz? Zostawić jak jest i się zagoi? Przemyłam woda utleniona co podejrzewam nic nie dało

Jak jest krew lub limfa to wyjąć i przemywać 3 razy dziennie Octeniseptem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.