Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: ktory powie to samo co wy i jeszcze dostaje zjebkY za glupote :D?

ja tam mialam normanie przebijany pepek u fachowca, ale moj maly mnie kopnal w pepek i sie zaczelo mi cos dziwnego z kolczykiem robic, poszlam od razu do lekarza, przypisal mi jakas tam masc, nie pamietam dokladnie co.
nie zjechal mnie za nic, wiec watpie zeby ciebie mial lekarz zjechac.

368212:

ale do tego od głowy :ninja:

:)
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pamietam dokladnie co.

octenisept moze?:)
368212
368212
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: widocznie mozna:)

Przychodzisz po radę , my Ci ją dajemy a Ty i tak masz w dupie to co się do Ciebie piszę bo i tak jesteś mądrzejsza. Więc jaki masz w tym cel? Chciałaś się pochwalić, że jesteś kolejną idiotką, którą zrobiła sobie krzywdę igłą do szycia?
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: octenisept moze?:)

nie, to masc byla.
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
368212:
igłą do szycia?

Masz tu gdzieś napisane, że igla do szycia ? :wtf:

368212:
Chciałaś się pochwalić

pewnie :lol:

368212:
jesteś kolejną idiotką

czy ja Cie obrażam?
368212
368212
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: czy ja Cie obrażam?

A ja Ciebie? Ja tylko stwierdziłam fakt bo skoro do Ciebie jak grochem o ścianę to inaczej się nie da.
Człowiek dobrze Ci radzi ale Ty i tak wiesz swoje.
Jak jesteś taka mądra to hoduj dalej sobie tą zarazę na pępku. Ale jak Ci później odleci pół brzucha to miej pretensje tylko do siebie.

Ewelina
Ewelina: Masz tu gdzieś napisane, że igla do szycia ?

Co nie zmienia faktu, że zrobiłaś to nieprofesjonalnie w niesterylnych warunkach.
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010
368212:
A ja Ciebie? Ja tylko stwierdziłam fakt

to stwierdzaj te fakty inaczej a nie przez "kretynka, idiotka, głupia" ;]
Ewelina
Ewelina
  3 listopada 2010

Dobra dzieki, i ide. :bye:

368212
368212
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: to stwierdzaj te fakty inaczej a nie przez "kretynka, idiotka, głupia" ;]

Gdyby dało się inaczej, zrobiłabym to.
Owieczka
Owieczka
  3 listopada 2010

ja bym go natychmiast wyjęła choćby z tego względu że tkwi w nim kolczyk który nie jest sterylny... Nie jestem fachowcem, więc nie wiem czy to paskudztwo wkoło pępka da się wyleczyć, może i da... Ale kolczyk wymień...
Choć z drugiej strony jeżeli miałaś się zarazić żółtaczką, czy czymkolwiek, to pewnie i tak się zaraziłaś...

:woot:

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  3 listopada 2010
Ewelina
Ewelina: Ewelina

tribiotic, powinnaś stosować teraz choć nie wiem czy Ci to pomoże. może zrobiło Ci się przez to, że cały czas go uzywałaś, a to jest antybiotyk.
normalnie do gojenia powinnaś uzywac 3x dziennie octenisept i sol fizjologiczna. na nastepny raz idź do salonu, chyba, że dalej chcesz ryzykować na wlasnym zdrowiu
Darunia511
Darunia511
  4 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Może macie jakieś porady, jakich leków użyć?

Poradzę dorosnąć i nie oszczędzać pieniążków na zdrowie.
Kolczyk wyjąć i sie przebadać. Po zagojeniu przekłuć u profesjonalisty.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  4 listopada 2010

dziecko wejdz tutaj i zastosuj si do tego co jest napisane

http://13k.pl/-/sugestia.php

Gothiclady
Gothiclady
  4 listopada 2010

nie właczam, bo mam max głośniki :crylol:

tambourine
tambourine
  6 listopada 2010

Wie ktoś może czy dziura w pępku (przebita trzy lata temu) po kolczyku może zarosnąć? Jeżeli tak to po jakim czasie?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.