Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

Darunia511
Darunia511
  25 września 2010
Yukiko
Yukiko: nie można wyjmować kolczyka aż do zagojenia. jeśli wydaje Ci się, że kolczyk jest za krótki to idź do piercera,który robił Ci przekłucie. Powinien dobrać odpowiedni kolczyk

Jak dal za którki to ja bym już do niego nie szła.
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dal za którki to ja bym już do niego nie szła.

no w sumie racja.
chociaż jak znam życie to pewnie przekłuwała u kosmetyczki czy coś w ten deseń.
eerie
eerie
  25 września 2010
Yukiko
Yukiko: chociaż jak znam życie to pewnie przekłuwała u kosmetyczki czy coś w ten deseń.


W kiblu przed lustrem igłą do cerowania ;P
HardCore4Life
HardCore4Life
  25 września 2010
Killuminati
Killuminati: hm jak nazywa się kolczyk w kąciku ust jest tego dokladna nazwa? nie moge znaleźć nigdzie zdjec w tym miejscu pokaze ktos jaka cena przekucia boli :>


ja mam taki kolczyk na allegro wpisalam w wyszukiwarce kolczyk do brody i tam znalazlam te ja za przeklucie placilam 90zl
HardCore4Life
HardCore4Life
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam kilka pytań odnośnie kolczyka w nosie. chcę sobie zrobić ( moze jeszcze w tym roku) takiego malutkiego, delikatnego kolczyka. ile może mniej więcej kosztować przekłucie? czy bardzo boli? jak długo się goi? może ktoś z Was ma i może mi to jakoś dokładniej przybliżyć?


u mnie w miescie oczywiscie w PL kosztuje to 15zl, nie boli,co do gojenia nie pamietam dokladnie ale chyba tak szybko jak i szybko zarasta po wyciągnieciu kolczyka
HardCore4Life
HardCore4Life
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi bo jestem strasznym laikiem w tych sprawach... na razie. Zrobilam sobie kolczyk w dolnej wardze 3 dni temu (dzisiaj jest 23.09 ) opuchlizna powoli schodzi, choc jeszcze jest, ale odnosze wrazenie ze kolczyk jest za krotki. Dlaczego? Bo to 'zapiecie' z tylu strasznie wżyna mi sie w skore. Moze tak powinnobyc na poczatku? A moze zawsze tak jest ? Aha... ku pamieci. Czy tego rodzaju kolczyki mozna wymienic po okresie ok. 2 tyg? Chcialabym go zmienic na taki z gumowym zakonczeniem, bo nie chce porysowac szkliwa.

wg mnie ucucie zbyt malego koloczyka masz bo warga jeszcze jest spuchnieta ja przy pierwszym przekluciu dostalam od kosmetyczki wiekszego kolczyka po zejsciu opuchlizny zmienilam na mniejszego
pijana
pijana
  25 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kosmetyczki

Wszystko jasne :zonk:
Gothiclady
Gothiclady
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a mam taki kolczyk na allegro wpisalam w wyszukiwarce kolczyk do brody i tam znalazlam


Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w miescie oczywiscie w PL kosztuje to 15z


Konto usunięte
Konto usunięte: a przy pierwszym przekluciu dostalam od kosmetyczki wiekszego kolczyka


nie mam pytań :crylol:
xApple
xApple
  26 września 2010
Yukiko
Yukiko: pewnie przekłuwała u kosmetyczki czy coś w ten deseń.


Konto usunięte
Konto usunięte: W kiblu przed lustrem igłą do cerowania ;P

Dobrze sie czujecie ? Wy na wszytkich z gory patrzycie czy jak ?
Robilam u piercera, w salone....
rece opadaja....
xApple
xApple
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a przy pierwszym przekluciu dostalam od kosmetyczki

...aha a ty NIGDY wiecej nie rob kolczyka u kosmetyczki. Ona nie jest do tego wykwalifikowana... to tak jakbym ja ci go zrobila.
Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  26 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Robilam u piercera, w salone....

no to jakiś lipny salon, skoro dali Ci za krótki kolczyk.
Darunia511
Darunia511
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze sie czujecie ? Wy na wszytkich z gory patrzycie czy jak ? Robilam u piercera, w salone.... rece opadaja....

To, ze w salonie nie oznacza, ze u profesjonalisty. ;] Jeżeli dał Ci za krótki kolczyk to dupa a nie piercer z niego.

Konto usunięte
Konto usunięte: ...aha a ty NIGDY wiecej nie rob kolczyka u kosmetyczki. Ona nie jest do tego wykwalifikowana... to tak jakbym ja ci go zrobila.

Piercer nie potrzebuje kwalifikacji...
xApple
xApple
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To, ze w salonie nie oznacza, ze u profesjonalisty. ;] Jeżeli dał Ci za krótki kolczyk to dupa a nie piercer z niego.

Boze... dala mi odpowiedni kolczyk... to nawet dyskusji podlegac nie powinno .... :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: Piercer nie potrzebuje kwalifikacji...

Zle sie wyrazilam. Mialam na mysli to, ze kosmetyczka uj sie zna... a piercer ma jednak juz jakas wprawe w tym co robi.
Czy co, chcesz powiedziec ze tu i tu mozna isc, i nie bedzie problemu. Jak ci pistoletem nos przebija... Co kto lubi.
Darunia511
Darunia511
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Boze... dala mi odpowiedni kolczyk... to nawet dyskusji podlegac nie powinno ....

Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobilam sobie kolczyk w dolnej wardze 3 dni temu (dzisiaj jest 23.09 ) opuchlizna powoli schodzi, choc jeszcze jest, ale odnosze wrazenie ze kolczyk jest za krotki. Dlaczego? Bo to 'zapiecie' z tylu strasznie wżyna mi sie w skore.

Ogarnij się ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Zle sie wyrazilam. Mialam na mysli to, ze kosmetyczka uj sie zna... a piercer ma jednak juz jakas wprawe w tym co robi. Czy co, chcesz powiedziec ze tu i tu mozna isc, i nie bedzie problemu. Jak ci pistoletem nos przebija... Co kto lubi.

Gówno prawda. To, ze ktoś pracuje w studiu, nie u kosmetyczki wcale nie oznacza, ze ma odpowiednią wiedze, umiejetnosci i sprzet.
xApple
xApple
  27 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogarnij się ;]

to przez to ze ja zawsze panikuje... xd
a kolczyk jest dobry...

Konto usunięte
Konto usunięte: Gówno prawda. To, ze ktoś pracuje w studiu, nie u kosmetyczki wcale nie oznacza, ze ma odpowiednią wiedze, umiejetnosci i sprzet.

ale bardziej jest to prawdopodobne, hm ?
poza tym... jałowa dyskusja.
Sztama : D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.