Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

PadreMinetto
PadreMinetto
  9 sierpnia 2010

Oho
Nawiedzeni kontratakują

wrrednaczarnula
wrrednaczarnula
  10 sierpnia 2010

Mozecie sie smiac ,ale sie przekonacie, nie wzielam sobie tego z dupy.

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  10 sierpnia 2010

a w ktorym zdaniu to sie w jakikolwiek sposob kojarzy z tatuazami lub kolczykami ??

za takie zasmiecanie to powinien byc ban, na gg z takimi informacjami albo pikieta pod kosciolem

Gothiclady
Gothiclady
  10 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a w ktorym zdaniu to sie w jakikolwiek sposob kojarzy z tatuazami lub kolczykami ??


w żadnym, dlatego ban :)
lesniowska8
lesniowska8
  13 sierpnia 2010
mam kolczyka w języku już 5 miesięcy i chciałabym go wyjąć na jakiś czas tylko nie wiem na ile mogę tak, żeby dziurka się nie zarosła?
prinzesschen1314
prinzesschen1314
  14 sierpnia 2010

Zrobilam kolczyka w pępku i chce się dowiedzieć jak stosować octenisept i sól fizjologiczną i ile razy i które najpierw , a które później i przez jaki czas to stosować ?

milenkaa26
milenkaa26
  14 sierpnia 2010

Ma dwa pytania. Po pierwsze, czy to normalne, że po trzech miesiącach od zrobienia sternum, miejsce przekłucia jest nadal zaczerwienione i czasami wydziela się ropa? :and:

A po drugie kupiłam sobie takiego oto kolczyka:

i za cholere nie wiem jak to się zakłada. Mocowałam się prawie godzine i nic (tj. nie umiem założyć kulki) Pomocy :C

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  14 sierpnia 2010

lesniowska8 - tego nie da sie okreslic, jezyk i brew to sa dwa miejsca najszybciej sie zasklepiajace

prinzesschen1314 - tam gdzie przekluwalas powinni Cie poinstruowac jak tego uzywac, najpierw sola fizj, oczyscic przeklute miejsce a pozniej zdezynfekowac octeniseptem, 3 x dziennie minimum 3 miesiace (a stosujesz do wygojenia, pepek goic sie moze nawet i pol roku)

milenkaa26 - ropa czy limfa ? bo to roznica, jakiego koloru jest to co sie saczy ? zaczerwienienie jest albo wynikiem infekcji albo tego ze nadal sie goi (teoretycznie przeklucia powierzchniowe goja sie okolo 3 miesiecy ale bywa ze i dluzej)
Kulka w kolku jest na tzw zatrzask, trzeba jednym dolkiem w kulce wcelowac w precik i "kliknac" drugim doleczkiem na pret

milenkaa26
milenkaa26
  14 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: milenkaa26 - ropa czy limfa ? bo to roznica, jakiego koloru jest to co sie saczy ? zaczerwienienie jest albo wynikiem infekcji albo tego ze nadal sie goi (teoretycznie przeklucia powierzchniowe goja sie okolo 3 miesiecy ale bywa ze i dluzej) Kulka w kolku jest na tzw zatrzask, trzeba jednym dolkiem w kulce wcelowac w precik i "kliknac" drugim doleczkiem na pret

No ropa, żółta. Infekcja? Dbam o higienę, a miejsce przekłucia przemywam solą fizjologiczną. Może to dlatego, że oscepniseptu już nie używam, bo się skończył. Trochę nieestetycznie to wygląda..
milenkaa26
milenkaa26
  14 sierpnia 2010

I jeszce jedno pytanie co do tego kolczyka. Czy nadaje się on do web tongue? Bo wydaję mi się, że trochę za gruby i nie wiem czy mi wejdzie :D

Yukiko
Posty: 1458 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
Yukiko
  16 sierpnia 2010
milenkaa26
milenkaa26: Bo wydaję mi się, że trochę za gruby

a ile on ma? 1,2 czy 1,6?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  16 sierpnia 2010

ok ciag dalszy :

zolte geste i smierdzi ? czy zolte (w sensie kolor ekri - nie wiem jak to sie pisze)

sama sol fizjologiczna nic kompletnie Ci nie da bo nie posiada zadnych wlasciwosci gojacych to tylko czysty jalowy plyn, dokup octenisept jak najszybciej

a co do kolka to wszystko zalezy na jaka grubosc mialas przeklute oraz jaki jest wymiar wewnetrzny tegoz koleczka

Owieczka
Owieczka
  16 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ekri - nie wiem jak to sie pisze

ecru :P
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  16 sierpnia 2010

Owieczko po raz kolejny dziekuje :) ale jak znam zycie nie zapamietam tego :D:D:D

w kazdym razie wiem jak przekluwac, co przekluwac i co robic zeby sie dobrze goilo, reszta mnie nie interesuje :)

Gothiclady
Gothiclady
  17 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do kolka to wszystko zalezy na jaka grubosc mialas przeklute oraz jaki jest wymiar wewnetrzny tegoz koleczka


rozepcha :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.