Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  22 lipca 2010

isa1990 takie kolczyki kupisz np na wildcacie, koltacie, w arifie, pierce of cake

wujek google nie boli :)

Gothiclady
Gothiclady
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak bym tam coś znalazła to bym raczej nie pisała tego posta nie ?


to znak, że takich badziewi nie ma :)
CzekooladowyMuss
CzekooladowyMuss
  22 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

bardzo dziękuję za odpowiedz. :))
a odnośnie kolczyka to jaki będzie najlepszy ? są w ogóle jakieś rodzaje?
POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  22 lipca 2010

Hej chcialabym zrobic kolczyk w jezyku, lub wardze ;p
mam pytanie, mianowicie czy zeby zrobic owe kolczyki musze miec ukonczone 18 lat ?

snjeszqa
snjeszqa
  22 lipca 2010
POCALUJ
POCALUJ: Hej chcialabym zrobic kolczyk w jezyku, lub wardze ;pmam pytanie, mianowicie czy zeby zrobic owe kolczyki musze miec ukonczone 18 lat ?

wystarczy pojsc z rodzicem.
POCALUJ
Posty: 150 (po ~160 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
POCALUJ
  22 lipca 2010

a jezeli chce go zrobic po kryjomu, lub po prostu mamie nie ze chce sie isc?

snjeszqa
snjeszqa
  22 lipca 2010
POCALUJ
POCALUJ: a jezeli chce go zrobic po kryjomu, lub po prostu mamie nie ze chce sie isc?

to wtedy Ci nie zrobia, musi byc zgoda rodzica.
tata, babcia, ciocia? jakas osoba dorosla.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  22 lipca 2010

tylko prawny opiekun czyli zazwyczaj jest to mama lub tata, w innych przypadkach kazda inna osoba ktora ma przyznane prawa rodzicielskie

BbyChance
BbyChance
  23 lipca 2010

Chcę sobie zrobić tragusa. Dla niewtajemniczonych. Tragus:

Mam w związku z tym pare pytań :)
1.Najważniejsze dla mnie : Czy jest duze ryzyko wystąpienia powikłań po przekłóciu w tym miejscu?
2.Wiem że ból to kwestia osobista ale chętnie przeczytam wypowiedzi osób które mają to cudo na ten właśnie temat.
3.Jaka cena?
4.Czy jest ktoś kto mógłby polecić mi dobre studio w Łodzi?


Dziękuję za wszystkie wypowiedzi :]

kruspe88
kruspe88
  23 lipca 2010

witam :)

poważnie noszę się z zamiarem zrobienia sobie tatuażu...
prosty, geometryczny wzór na przedramieniu, długość: 19cm

najważniejsze pytanie: jaka może być orientacyjna cena takiego czegoś?
drugie najważniejsze pytanie: jakie studio tatuażu w Szczecinie polecacie?

Darunia511
Darunia511
  23 lipca 2010
Zadziora
Zadziora: 1.Najważniejsze dla mnie : Czy jest duze ryzyko wystąpienia powikłań po przekłóciu w tym miejscu? 2.Wiem że ból to kwestia osobista ale chętnie przeczytam wypowiedzi osób które mają to cudo na ten właśnie temat. 3.Jaka cena?

1. Jezeli idziesz do dobrego piercera i stosujesz się do jego zaleceń to będzie okej.
2. Nic mnie nie bolało to przekłucie.
3 Prywatnie od 40 zł
Eliza
Eliza
  24 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Najważniejsze dla mnie : Czy jest duze ryzyko wystąpienia powikłań po przekłóciu w tym miejscu? 2.Wiem że ból to kwestia osobista ale chętnie przeczytam wypowiedzi osób które mają to cudo na ten właśnie temat. 3.Jaka cena?

Zalezy od piercera.
Mnie nie bolalo, aczkolwiek to bylo takie.. dziwne uczucie :) Ale nie bol, na pewno :)
Zaplacilam 80zl w studio.
Gothiclady
Gothiclady
  24 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie studio tatuażu w Szczecinie polecacie?


idź do gonza albo aliena :P
kruspe88
kruspe88
  24 lipca 2010
Gothiclady
Gothiclady: idź do gonza albo aliena :P

a byłaś tam? ;>
nice4uKrk
nice4uKrk
  24 lipca 2010

A nie wiem czy wiecie, ze jedni z najlepszych tatuatorów z USA pracowało przy stworzeniu kolekcji czapek marki goorin-ich projekty na czapkach ( http://antler.pl/edycje-limitowane,36.html )
tak samo jak wcześniej koszulki np ed hardy są również inspirowane tatuażami.
Fajne połączenie sztuki i mody.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.