Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  2 lipca 2010

ktorym ? cialo ma ich kilka :) znaczy wedzidelek :)

prywatnie od 50 zl a w studiach zapewne od 100 zl

Sutra
Sutra
  3 lipca 2010

no i już jestem po :DDD
http://img3.imageshack.us/img3/334/iiifw.jpg
zaczynamy gojenie.

pijana
pijana
  3 lipca 2010
Sutra
Sutra: no i już jestem po :DDD http://img3.imageshack.us/img3/334/iiifw.jpg

Wow, robi wrażenie ! Super kolory i motyw :-)
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  3 lipca 2010

cos mi nie lezy tylko imie Korneliusz, w/g mnie mogloby byc lekko na ukos przez srodek szarfy a cala reszta wypas :)

Gothiclady
Gothiclady
  4 lipca 2010

zajebiaszczo wyszło :D

PadreMinetto
PadreMinetto
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: cos mi nie lezy tylko imie Korneliusz, w/g mnie mogloby byc lekko na ukos

Doskładnie, koniec imienia lekko powinien być uniesiony. Ale ogolnie rzecz biorąc są to detale.
Sutra
Sutra
  5 lipca 2010

też mi to wpadło w oko
w sumie, gdybym się uparła to to jeszcze mogę lekko pogrubić i poprawić jak następnym razem będę jechała do Maćka...
chyba, że mi się opatrzy...

PadreMinetto
PadreMinetto
  5 lipca 2010
Sutra
Sutra: też mi to wpadło w oko w sumie, gdybym się uparła to to jeszcze mogę lekko pogrubić i poprawić jak następnym razem będę jechała do Maćka... chyba, że mi się opatrzy...

To jest mały detal, mozesz przy korekcie o tym wspomnieć to delikatnie to wyprowadzi :tak:
Sutra
Sutra
  5 lipca 2010

tak zrobię
tamto zdjęcie jest jakieś dziwne, wypionizowane
tutaj obraz jest bardziej naturalny:
http://img256.imageshack.us/img256/4220/jatattoo.jpg

PadreMinetto
PadreMinetto
  5 lipca 2010
Sutra
Sutra: tak zrobię tamto zdjęcie jest jakieś dziwne, wypionizowane tutaj obraz jest bardziej naturalny:

Nie rób z Siebie Darii twierdzacej, ze krzywa skaryfikacja jest winą zdjęcia. Jest napis zrobiony źle adekwatnie do szarfy i koniec tematu - ale setny raz mowie - jest to mały detal.
Sutra
Sutra
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rób z Siebie Darii twierdzacej, ze krzywa skaryfikacja jest winą zdjęcia. Jest napis zrobiony źle adekwatnie do szarfy i koniec tematu

a gdzie ja napisałam, że napis ma związek z obrazem ?
:kv3:
PadreMinetto
PadreMinetto
  5 lipca 2010
Sutra
Sutra: a gdzie ja napisałam, że napis ma związek z obrazem ?

Pośpieszyłem się, mea culpa
Darunia511
Darunia511
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rób z Siebie Darii twierdzacej, ze krzywa skaryfikacja jest winą zdjęcia. Jest napis zrobiony źle adekwatnie do szarfy i koniec tematu - ale setny raz mowie - jest to mały detal.

Przesłać wygojone zdjecie prostej skaryfikacji?
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  6 lipca 2010

po jakim czasie od zrobienia kolczyka (środek pod wargą) można bez konsekwencji kąpać się w jeziorze, basenie?

Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
PadreMinetto
PadreMinetto
  6 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przesłać wygojone zdjecie prostej skaryfikacji?

Piję do tamtej sytuacji, było krzywo i nie jest to wyłącznie moje zdanie.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.