Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

dominisiaaaa444
dominisiaaaa444
  14 czerwca 2010
Gothiclady
Gothiclady: do kogo Ty piszesz?

Odpowiedziała na post z 1szej strony :ziober2: O przezroczystym kolczyku.
Sutra
Sutra
  14 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Odpowiedziała na post z 1szej strony O przezroczystym kolczyku.

genialne :rotfl:
koltrejn
koltrejn
  16 czerwca 2010
vertical labret- bedzie migrowac?
czy raczej rzadko sie zdarza?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  16 czerwca 2010

na dobra sprawe kazdy kolczyk moze migrowac, niestety na migracje nie ma reguly albo sie pojawi albo nie, to taka loteria w ktorej nigdy nie wiadomo kiedy "trafisz"

Brzeginka
Brzeginka
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Organizm musi sobie radzić z każdym przekłuciem, niewazne w jakim miejscu, musi się zagoić. Ja bym wolała robić po jednym..

Dziękuję :tak:
koltrejn
koltrejn
  16 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na dobra sprawe kazdy kolczyk moze migrowac, niestety na migracje nie ma reguly albo sie pojawi albo nie, to taka loteria w ktorej nigdy nie wiadomo kiedy "trafisz"

loteria nie loteria- sa przeciez kolczyki ktore stosunkowo czesciej migruja niz inne, prawda?
mam na mysli glownie powierzchniowki, a ten vl wydaje sie zaliczac bardziej do tych powierzchniowych.
i jeszcze lokalizacja ruchliwa dosyc.
chcialabym zrobic sobie, ale po przygodach z surfejsami to tak troche mi sie wlacza wzmożone myslenie, czy jest sens robic, czy nie- bo jak sie ma go wyjac zaraz, to w sumie nie ma sensu :ninja:
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  17 czerwca 2010

no tak jak napisalem nie ma reguly na to co szybciej migruje, jedna z moich klientek ma juz 5 lat surface w karku bez zadnego przemieszczania, inny klient po 5 miesiacach noszenia kolczyka w brwi musial go wyjac bo zaczelo migrowac . to takie ryzyko moze i kosztowne bo jedan kase sie wydaje ale jak nie zrobisz to sie nie dowiesz ile nosic bedziesz ...

PojdeTamGdzieTy
PojdeTamGdzieTy
  18 czerwca 2010

Szybko zarasta sama mam i wyjełam kiedyś na dwie godziny,potem włożyć nie mogłam ; ]]
Niewiem czy sa jakieś niewidoczne . ;PP

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  18 czerwca 2010

PojdeTamGdzieTy to a propos czego bylo ?? bo zadnego cytatu nie dalas ani nie napisalas do kogo sie to tyczy ?

Bezkrytycznie
Bezkrytycznie
  18 czerwca 2010

Chciałabym zapytać o cenę tatuażu ,konkretnie Tribal na nogę.
pytam o średnią cenę,wiem,że nie podacie dokładnej. ;)

Eliza
Eliza
  18 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: PojdeTamGdzieTy to a propos czego bylo ?? Bo zadnego cytatu nie dalas ani nie napisalas do kogo sie to tyczy ?

To pewnie dotyczy wypowiedzi z pierwszej strony dotyczącej tego kolca w języku :tak:
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  19 czerwca 2010
Bezkrytycznie
Bezkrytycznie: Chciałabym zapytać o cenę tatuażu ,konkretnie Tribal na nogę. pytam o średnią cenę,wiem,że nie podacie dokładnej. ;)


nie da sie tego okreslic nawet w przyblizeniu, wszystko zalezy od tego jaki duzy ma byc ten tribal. w ktorym miejscu na nodze, czy jest prosty czy bardziej skomplikowany, to wszystko ma wplyw na cene
DziQ
DziQ
  20 czerwca 2010
Bezkrytycznie
Bezkrytycznie: Chciałabym zapytać o cenę tatuażu ,konkretnie Tribal na nogę. pytam o średnią cenę,wiem,że nie podacie dokładnej. ;)


Nie tylko nie Tribal.. zrób sobie coś oryginalnego po co mieć to co wszyscy? albo to co większość ? nie lepiej być oryginalnym / oryginalną :mrgreen:? i mieć coś innego ? Tatuaż dla mnie musi być związany z człowiekiem itp i powinien go przemyśleć zanim zrobi..

Co np sądzicie o takim tatuażu ?

Gothiclady
Gothiclady
  20 czerwca 2010
DziQ
DziQ: Tatuaż dla mnie musi być związany z człowiekiem itp i powinien go przemyśleć zanim zrobi..


a koleżanka chce tribala i to jest jej sprawa co sobie będzie tatuować :)

DziQ
DziQ: Co np sądzicie o takim tatuażu ?


chodzi o pomysł? czy wykonanie, bo nie wiem...
DziQ
DziQ
  20 czerwca 2010
Gothiclady
Gothiclady: chodzi o pomysł? czy wykonanie, bo nie wiem...


No raczej pomysł :P bo tatuaż herbu Legii na pleckach na razie nie wchodzi w grę :P bo były by małe problemy z zwiedzaniem Bałtyku :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.