Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  8 czerwca 2010

proponuje rekawiczki lateksowe jak nie dasz rady idz do piercera

roxy66
roxy66
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: proponuje rekawiczki lateksowe jak nie dasz rady idz do piercera

to takie zwykle 'białe'? gdzie takie kupie?
ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  8 czerwca 2010

w aptece;]

roxy66
roxy66
  8 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w aptece;]

ok dzieki:) spróboje;)
368212
368212
  9 czerwca 2010
Sutra
Sutra: bephantenu

Polecam jak najbardziej :tak:
Sutra
Sutra
  9 czerwca 2010

ok, dzięki bardzo za wszelkie rady :)

Mam jeszcze jedno pytanie, wszędzie w necie ludzie piszą o bólu podczas wykonywania tatuażu a mnie ciekawi jak długo boli tatuaż, czy gojenie boli ?
czy dobę po wykonaniu, można normalnie funkcjonować ?
czy jest tak samo jak z raną, że boli samo draśnięcie a potem zasklepiona rana już zupełnie nie ?

Gothiclady
Gothiclady
  9 czerwca 2010

Babo ale panikujesz :) nie wiem gdzie chcesz robić ten tatuaż, tak gdzieś na kręgosłupie czy kostce to może boleć... nie wiem, tam nie mam :) mnie nie bolał, duuużo tłuszczu mam w tym miejscu, z resztą nie pamiętam, to było dawno :)

Sutra
Sutra: czy dobę po wykonaniu, można normalnie funkcjonować ?


znaczy się co? chodzić? :D z tego co pamiętam 0 moczenia w wannie, 0 słońca

Sutra
Sutra: czy jest tak samo jak z raną, że boli samo draśnięcie a potem zasklepiona rana już zupełnie nie ?


wykonany tatuaż nie boli :) to nie jest tak, jak skaleczysz się w palec i masz głęboką rane i napierdziela Cie ze 2 dni :) igła nie wbija się głeboko...

z resztą nie chce kombinowac bo możliwe, że coś źle napisąłam... poczekaj na fachowców :)
Gothiclady
Gothiclady
  9 czerwca 2010

btw, Czikosław nie ma tatuażu jakiegoś przypadkiem?

Sutra
Sutra
  9 czerwca 2010

Hehe, gupia :p Ja nie panikuje, tylko pytam czy po dziaraniu,nastepnego dnia 8 godz w pracy wytrzymał o:) tak mi się zdawało, ze powinno być ok ale wole być przygotowana na każda ewentualnosc. A czikoski tylko zakolczykowany parokrotnie, dziare robi we wrześniu dopiero (terminy). No a co do słońca, basenu itd. Tom w pełni świadoma. (sory za pismo ale siedzę własnie w piaskownicy i pisze na ipodzie)

Darunia511
Darunia511
  9 czerwca 2010
Gothiclady
Gothiclady: wykonany tatuaż nie boli :) to nie jest tak, jak skaleczysz się w palec i masz głęboką rane i napierdziela Cie ze 2 dni :) igła nie wbija się głeboko... z resztą nie chce kombinowac bo możliwe, że coś źle napisąłam... poczekaj na fachowców :)

No ja np umierałam z bólu w nocy po tatuowaniu dłoni jak wróciłam do domu, a podczas samego zabiegu na luzie było. Noga tez mnie bolała trochę. Czasem po tatuowaniu mam gorączkę. Mój luby miał raz baaardzo wysoką i w ogóle się tragicznie czuł, więc różnie bywa.
368212
368212
  9 czerwca 2010
Sutra
Sutra: czy gojenie boli ?

bolec nie boli, ewentualnie jak dotkniesz czy zachaczysz ubraniem.

Sutra
Sutra: czy dobę po wykonaniu, można normalnie funkcjonować ?

można, ale nie mozna wystawiac na slonce ani nie moczyc wytatuowanego miejsca.

Sutra
Sutra: czy jest tak samo jak z raną, że boli samo draśnięcie a potem zasklepiona rana już zupełnie nie ?

zalezy, bol to indywidualna sprawa.
pijana
pijana
  10 czerwca 2010
Sutra
Sutra: czy gojenie boli ?

Swędzi :mrgreen:
Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja np umierałam z bólu w nocy po tatuowaniu dłoni jak wróciłam do domu, a podczas samego zabiegu na luzie było. Noga tez mnie bolała trochę. Czasem po tatuowaniu mam gorączkę. Mój luby miał raz baaardzo wysoką i w ogóle się tragicznie czuł, więc różnie bywa.


o kuźwa :szok: o takich przypadkach nigdy nie słyszałam :D
PadreMinetto
PadreMinetto
  10 czerwca 2010
Gothiclady
Gothiclady: o kuźwa o takich przypadkach nigdy nie słyszałam :D

Ja tez jestem zawsze obolały po kilku lub kilkunastu godzinach i lekko gorączkuję :tak:
Gothiclady
Gothiclady
  10 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kilkunastu godzinach


ja pierdacze... no to nie dziwota :D

Sutra
Sutra: Sutra


bój się :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.