Zadziora
Zadziora
  24 maja 2010 (pierwszy post)

W tym temacie rozmawiamy na temat TATUAŻY, PIERCINGU i wszystkiego, co z tym związane. Rozmawiamy o tym jaki tatuaż sobie zrobić, gdzie, za ile itp.

CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ ZANIM ZDECYDUJEMY SIĘ NA TATUAŻ:


Przed zrobieniem tatuażu powinieneś wiedzieć jakie jest ryzyko oraz jak się pozbyć tatuażu, jeżeli nie będziesz już go chciał. Zrobienie tatuażu może trwać tylko kilka minut, jednak zostaje do końca życia.

WARTO ZAJRZEĆ TU: KLIK

ZASADY PISANIA W TYM TEMACIE
1. Zadając pytania proszę pisać czerwonym kolorem (będzie łatwiej znaleźć pytanie i na nie odpowiedzieć :)
2. Obrażanie, wulgaryzmy (w tym słowa wulgarne omijające bluzgometr) , wyśmiewanie szczególnie nowych użytkowników forum, zamieszczanie postów ogólnie uznawanych za niekulturalne, wszelkie posty wyśmiewające osobę zakładającą temat oraz prowadzenie dyskusji nie związanej z tematem będą karane banami 1h, 24h, 7 dniowymi lub 30 dniowymi w szczególnych przypadkach.

Proszę w sposób kulturalny zapraszać tu użytkowników zakładających tematy o tej samej tematyce.

Dziękuje i życzę miłych i kulturalnych rozmów :)

kissangelkiss
kissangelkiss
  4 czerwca 2010
szukam dobrego miejsca we Wrocławiu aby zrobic sobie kolczyk w dolnej wardze. moze ktos cos polecic i od razu ile by to kosztowało :) dziękuję.
Darunia511
Darunia511
  4 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam dobrego miejsca we Wrocławiu aby zrobic sobie kolczyk w dolnej wardze. moze ktos cos polecic i od razu ile by to kosztowało :) dziękuję.

Moja znajoma: http://www.myspace.com/ewapiercing
Z czystym sumieniem polecam!
Darunia511
Darunia511
  4 czerwca 2010
Morbid, testowałeś coś z tego sklepu? jak wrażenia? Można gdzies kupić ich produkty? Oczywiscie chodzi mi o inne opcje niżeli sprowadzanie. Moze będą na Tattoo Feście?
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  4 czerwca 2010

Po pierwsze Darunia MYK na grono i prosze przyjac zapa :D
Po drugie to i do Ciebie i do Sutry, ostatni moj tatuaz wlasnie tattoo goo jest pielegnowany i widze duza roznice w porownaniu do bepanthenow i alantanow, moze smierdzi troche kocia mascia ale jest delikatny i wystarczy naprawde odrobina i caly tatuaz jest odpowiednio nawilzony i zabezpieczony, zastanawiamy sie wlasnie w studiu czy nie zamowic 2 zgrzewek do sprzedazy.

Darunia511
Darunia511
  5 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Po pierwsze Darunia MYK na grono i prosze przyjac zapa :D Po drugie to i do Ciebie i do Sutry, ostatni moj tatuaz wlasnie tattoo goo jest pielegnowany i widze duza roznice w porownaniu do bepanthenow i alantanow, moze smierdzi troche kocia mascia ale jest delikatny i wystarczy naprawde odrobina i caly tatuaz jest odpowiednio nawilzony i zabezpieczony, zastanawiamy sie wlasnie w studiu czy nie zamowic 2 zgrzewek do sprzedazy.

Przez Ciebie będe musiała się tam zalogować i odświeżyć profil :P
Jak śmierdzi kocia maść?:> W sumie, masz to pod folią, więc i tak nie czuć? Jakie koszta? Lepiej by ktoś tunele ściągnął! :P
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  5 czerwca 2010

powiem tak pod folia trzymalem 3 dni na bepanthenie , bez folii jechalem na tattoogoo i nadal smaruje ale juz tylko raz dziennie i jest naprawde wypas, hmmm na tej stronie co wkleilem mozesz sobie koszta przeliczyc, my mielismy jedna sztuke "uzywke" naszego tatuatora :) a jak juz pisalem chcemy ze 2 zgrzewy zamowic na sprzedaz wiec kurcze ciezko mi teraz sztuke wyliczyc

MorbidSoul23
MorbidSoul23
  5 czerwca 2010

co do tuneli to koltat wlasnie mi sie pochwalil nowymi flesh tunelami w bogatej ofercie wymiarowej :) sa naprawde fajniutkie :)

Darunia511
Darunia511
  5 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem tak pod folia trzymalem 3 dni na bepanthenie , bez folii jechalem na tattoogoo i nadal smaruje ale juz tylko raz dziennie i jest naprawde wypas, hmmm na tej stronie co wkleilem mozesz sobie koszta przeliczyc, my mielismy jedna sztuke "uzywke" naszego tatuatora :) a jak juz pisalem chcemy ze 2 zgrzewy zamowic na sprzedaz wiec kurcze ciezko mi teraz sztuke wyliczyc

Wiesz, nic na siłe, jak bedzie kiedyś u nas to zakupię, jak nie będzie, to trudno, no chyba ze ktoś znajomy bedzie miał możliwość przywiezienia po prostu. Jestem zwolennikiem folii więc i tak bym chciała nosić na to folię.

Konto usunięte
Konto usunięte: co do tuneli to koltat wlasnie mi sie pochwalil nowymi flesh tunelami w bogatej ofercie wymiarowej :) sa naprawde fajniutkie :)

o kurczę! :D I jak na koltacie to pewnie w przystępnej cenie! Juz patrze na stronie.
MorbidSoul23
MorbidSoul23
  5 czerwca 2010

Darunia ale przeciez pod folia to nie dluzej nz 3 dni , sluchaj jak sciagniemy to masz puszeczke od naszego studia w prezencie na testowanie :)

Darunia511
Darunia511
  5 czerwca 2010
oooo jak miło :D Dziękuję!
A tuneli na Koltacie to ja nie widzę, chyba ślepa jestem. :and:.
MorbidSoul23
kissangelkiss
kissangelkiss
  5 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja znajoma: http://www.myspace.com/ewapiercing Z czystym sumieniem polecam!


dziekuje Ci bardzo :)
Sutra
Sutra
  5 czerwca 2010

Dzięki, chyba się skuszę.
Znalazłam sklep w pl, który ma te kosmetyki na stanie
http://tattoostuff.pl/katalog.php?cat=57
Zastanawiam się tylko, czy używać ich od razu czy najpierw zaleczyć alantanem ?
Wytłumaczcie mi jeszcze jak z tą folią, wszędzie jest napisane, że trzeba ją zdjąć po 4godz. od wykonania tatuażu a Wy piszecie o kilku dniach.
Od czego to zależy, kolorów ?

ConorCrM
Posty: 1102 (po ~141 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 9
ConorCrM
  5 czerwca 2010

fole sciagasz po powrocie do domu. Myjesz tatuaz, smarujesz i zaklejasz. Folie zmieniasz 3-4 razy dziennie przez 4 dni. PO 4 dniach juz tylko smarujesz tatuaz nie zaklejasz

roxy66
roxy66
  8 czerwca 2010
mam od pol roku kolczyka w wardze i wszystko juz sie ladnie zagoilo tylko mam problem bo nie umiem go odkrecic;/ przytrzymuje od srodka i proboje krecic w obie strony ale oobraca sie caly kolczyk a kulka nie chce. jak to odkrecic?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.